Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lekowa a wyglad twarzy.


Kajmaann

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Chcialbym zapytac czy zauwazyliscie w Waszych dolegliwosciach i symptomach zmiany wygladu twarzy tj. wystajace zyzly na skroniach, zly wyglad twarzy, efekt postarzenia, bardzo zmeczone oczy i wychudzone policzki.

 

Czekam na Wasze zdanie w tej kwestii.

 

Ps. Przepraszam za bledy i brak interpunkcji, to niemiecka klawiatura, ktorej za cholere nie potrafie pojac.

 

Serdecznie pozdrawiam i czekam na jakies odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to odzwierciedla się na wewnętrznych organach

 

jak to się odzwierciedla na organach? pomijam oczywiście takie oczywiste sprawy jak przyspieszone bicie serca, czy dolegliwości trawienne z nerwów (nudności itp.). może to wpływać na pracę innych narządów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj widać, widać. Ostatnio podczas silnego lęku przypadkowo zerknęłam w lustro. Masakra :hide: Ogólne przerażenie i bardzo spięta twarz. Po tym widoku poczułam się jeszcze gorzej. Z resztą na zdjęciach też widać. Niby się uśmiecham, ale kiedyś śmiałam się całą twarzą i oczami, teraz tylko ustami :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również po sobie widzę ... Mam strasznie bladą twarz , wręcz białą, podkrążone oczy i takie malutkie, jakbym się czegoś naćpała.

Do tego policzki też wydają mi się jakieś takie chude.

A w środku to niestety czuję straszne zimno i czasami przy dużym stresie bolą mnie nogi.

 

I zgadzam się z janko, ci którzy nas znają widzą, że coś jest nie tak ... bo to co w środku zawsze jest widoczne na zewnątrz niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×