Skocz do zawartości
Nerwica.com

heej! Jacyś ślązacy albo KRAKOWIACY?


totutostad

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! Jestem tu już od jakiegoś czasu, ale niewiele się udzielałam. Jeżeli jakiś nerwicowiec chciałby pogadać, ponarzekać/zmotywować to zapraszam! :) Jeżeli o mnie chodzi to obecnie cykam się przed powrotem na studia i powtórną wyprowadzką, objawy nerwicy lękowej/natręctw pełną gębą.

 

Chciałabym też Was zapytać, czy znacie jakieś miejsce w Krakowie prócz lenartowicza, gdzie można podjąć psychoterapię GRUPOWĄ, ale tak, żeby ona była popołudniem?

 

To chyba jedyna dla mnie opcja, jestem na ostatnim roku studiów i już nie chcę tego przedłużać. Chociaż z 2 str cały czas cisnę do przodu, 2 kierunki na studiach, albo jeden i praca - kiedy się nie zatrzymuję to jest ok, ale gdy w moim życiu nadchodzą jakieś zmiany, nawet niewielkie całe stany nerwicowo-depresyjne wracają czasami jak bumerang, totalnie rozkładają na łopatki. A problemy z tym mam od dzieciństwa, czasami naprawdę poważne. Od paru lat, a mija już ich ponad 5 odkąd jestem świadoma, co to mniej więcej za choroba, nie mogę się zebrać na terapię... Właściwie nie wierzę, że tyle wytrzymałam bez niej i jak głupia byłam. tyle zmarnowanego czasu, relacji, radości...masakra. strasznie chciałabym coś znaleźć, nie mogę już czekać.

 

Będę wdzięczna za informacje, a także przywitania, przytulasy, rady, motywatory, sama też chętnie ich udzielę.

 

Dwudziestoczterolatka.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×