Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

E w realu się nie przyznają...w necie łatwo,wiedzą że zbiorą lajki od facetów.A propo samotności,ostatnio dojrzałem na tyle żeby zdać sobie sprawę że liczyłem na to że miłość,dziewczyna sprawi że będę szczęśliwy,uwolni mnie od szarości mojej politechnicznej egzystencji.Teraz widzę że moje szczęscie zależy przedawszystkim ode mnie i tego jak żyje,czy mam pasje,co o sobie myśle,jak o siebie dbam,a w mniejszym stopniu od moich związków z ludźmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkrycie na dziś: połączenie skrajnego w swojej skrajności introwertyzmu i osobowości zależnej robi z dupy większą hiroszimę, niż cokolwiek innego. przegrzewają mi się styki, już nie umiem. straszna trwoga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie napisałam tego by szokować, kto mnie bliżej zna wie że tak jest....

w sumie napisałam to pod wpływem chwili i podobnych uczuć jak Petek...

po prostu z zazdrości, że inni mają to co ja bym chciała już mieć...

partnera który nadaje na tej samej fali co ja również w seksie...

 

tylko by być z kimś ważna jest integracja z samym sobą

a ja się czuję jak zużyty kondom wyrzucony do śmietnika...

dopóki się tak czuję niewiele zdziałam

 

ostatnio cieszę się z tego, że ustały myśli samobójcze i już się nie tnę od jakiegoś czasu...

też mi sukces... :?

inni budują domy, mają kariery, podróżują i rozwijają pasję...

a mnie paraliżuje kolejny dzień, który mogę przeżyć bo od lat żyję na automacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba skasuje facebooka bo zazdroszczę ludziom znajomych przyjaciół i , że maja swoje drugie połówki są po prostu szczęśliwi a ja wiem ,że niebede tak miał nigdy bo moje znajomości sa powierzchowne a na swoja połowke miałem szanse .

 

 

Mam to samo..w 1000%.Myśle że nie tylko my.No ale fejsa nie skasuje bo warto go mieć ,szczególnie na studiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba skasuje facebooka bo zazdroszczę ludziom znajomych przyjaciół i , że maja swoje drugie połówki są po prostu szczęśliwi a ja wiem ,że niebede tak miał nigdy bo moje znajomości sa powierzchowne a na swoja połowke miałem szanse .

 

 

Mam to samo..w 1000%.Myśle że nie tylko my.No ale fejsa nie skasuje bo warto go mieć ,szczególnie na studiach.

 

 

Ja też raczej nie skasuje bo utzrzumuje kontakt z niektórymi ludzmi.

 

 

Zapisałem sie do szkoły a i tak jestem niezadowolony mam wrazenie ze sie znów izoluje zamiast wybrac szkole gdzie jest w klasie ok 30 osob to wybrałem szkołe co jest w klasie garstka i martwie sie że tam może bym kogos poznał kolegów, dziewczyne a tu ,że nie poznam nikogo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×