Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

No bo zawsze są takie osoby, które w ten sposób zwracają na siebie uwagę, że p***dolą, że nic nie umieją, a potem mają 5.0 i ja takich nie lubię.

A ja się boję, że się nie zdążę nauczyć, bo odwykłam od szkoły. A w szkole to i tak cała para szła w banie się niż w uczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim :papa::papa:

 

platek rozy, przepis na sałatkę jest bardzo prosty: ja obieram pomidora ze skórki (po sparzeniu), kroję na kawałki, trochę soli. W kubeczku rozcieram pokrojony ząbek czosnku z odrobiną majonezu (ok.1 łyżeczka majon.) i dodaję łyżkę śmietany. Dodaję do pomidorów koperek i mieszam z tym sosem.

 

Około południa mam zabiegi, a czuję się jakby mnie walec przejechał (po tych masażach). Dwa dni przerwy dobrze mi zrobi.

A teraz wsadzam nos w papiery :? chociaż czuję senność i osłabienie.

 

Miłego dnia Wszystkim :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, JERZY1962, hania33, Buziaki dla Was Kochani :***************

 

mirunia, dziekuje Kochana za przepis , zrobie sobie dzis taka salatke bo z czosnkiem nie robilam :)

Mam nadzieje ze Ci mina te bole pomasazowe :great:

jak samopoczucie psychiczne?

 

 

Ja zaraz pedze wybrac na jutro kwiatuszki iz amowic bukiecik bo jade na slub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, też mam taką nadzieję, że w końcu miną te bóle

Psychicznie też do kitu, mam bardzo obniżony nastrój, deprecha na całego na przemian z nerwicą. Jestem bardzo osłabiona. :(

 

Płatku, a jak u Ciebie samopoczucie?

Fajnie z tym slubem, będziesz miała trochę atrakcji. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana u mnie to raz lepiej raz gorzej , generalnie jest w miare .Miewam dolki ale jak ciagle szaro i buro i pada to normalnie tez bym je miala... Chce do pracy , do ludzi .

 

Mam nadzieje ze sie lepiej poczujesz:*********** bardzo bym tego chciala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, bo mnie na początku szkoły przylepili łatkę, "a bo ty zawsze wszystko umiesz", potem już było pod górę, ale do końca podstawówki jechałam na opinii. Dopiero na studiach poznałam prawdziwych kujonów i zrozumiałam, że ja nigdy się tak na prawdę nie uczyłam, tylko liczyłam na szczęście ze strachu przed złymi ocenami.

 

Natomiast jak teraz zaczęłam w sumie nowe rzeczy, to nie wiem, czy będę potrafiła sobie rozplanować naukę, żeby nie zawalić i się nie skompromitować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja miałem jechać do psychologa, ale kładli nowy asfalt koło dworca PKS i był objazd, skutkiem czego nie dojechałem na miejsce. Nie jest najgorszy ten piątek. Może sobie w Simsy 2 pogram. Była promocja na Originie i rozdawali za darmo całą kolekcję Sims 2. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śniła mi się odcięta ręka, tak zupełnie bez krwi, tylko takie czerwone mięcho. Niby moja, ale jednak nie moja, bo ja nadal miałam dwie. I jeszcze wycięte dziąsło, niby moje, ale też nie pamiętam, czy nie było tak jak z ręką, że patrząc na takie wycięte miałam na jego miejscu normalne dziąsło. Było z takimi jakby połamanymi zębami, tak jak łamią się z próchnicy, ale bez próchnicy... Ja je tak trzymałam na dłoni i mu się przyglądałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, jakieś znaczenie mają, na pewno nie są przepowiednią, raczej określają nasz stan. Jak ci się np. śni, że jesteś w uwięziony w małym pokoju to może w realnym świecie masz zobowiązanie, które nie do końca ci odpowiada. Sny to raczej symbole, określają coś co czujemy.Niektórzy uważają, że część snów odziedziliśmy po przodkach np uciekanie przed dzikim zwierzem. Takie sny podobno miały przygotować osobnika na realne zagrożenie, aby reagował w odpowiedni sposób. Np po przebudzeniu układał on strategię na wypadek gdyby jego sen okazał się prawdziwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×