Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Średnio ale zjadłam śniadanie+ wykąpałam się, umalowałam, ubrałam+ jadę na uczelnię+ i w sumie to się z tego cieszę:-)

Ale cały czas czuję w sobie to cholerne napięcie............zaczęłam też brać aspargin w ilości 2tabletki 3razy dziennie + multiwitamina..........zobaczymy zobaczymy.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałam o szóstej trzydzieści, przemyli mi oko i zdjęli opatrunek, umyli rzęsy, dali krople. Później zbadało mnie czterech lekarzy i poszłam do domku. Wypis mogę odebrać w środę u lekarki. Oko trochę boli i jest popuchnięte ale dać radę muszę, chociaż zmęczona bardzo jestem tymi operacjami... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cassidy, a jakie są diagnozy po operacji :?: I ile jeszcze czeka Cię tego :?:

 

A ja mam ochotę uciekać gdzie pieprz rośnie - popadam w ciągu dnia w przeróżne, przeciwne skrajności - raz kompletny smutek, potem totalna agresja, w końcu wyczerpanie i bezdenna bezradność. Ja się chyba do tego nie nadaje [mieszkania i bycia z kimś]...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowiek nerwica -> lekarze wiedza co robia i dusznosci masz nerwicowe!!!!!!!!!!!!!

co do ludzi, piszesz ze chcesz zeby cie polubili takim jakim jestes, ale ty im nie dajesz siebie poznac takim jakim jestes. prawdopodobnie odstraszasz ich tym ze sie izolujesz. uwierz mi, znam kilka osob ktore sa na prawde debilami ale oni o sobie dobrze mysla i maja znajomych swoich. kazdy znajdzie swoich znajomych tylko problem w tym ze ty sie nie dajesz poznac. najlepszy trening moim zdaniem to zmusic sie zeby w kontaktach z innymi myslec o tym co oni mowia, co ty myslisz na ten temat, z czym sie zgadzasz z czym nie, zamiast myslec ciagle o sobie i o tym jak sie zachowujesz, czy zaraz zaczniesz sie dusic itp. wyrzucaj te mysli i trenuj trenuj trenuj. poza tym SZANUJ SIEBIE przynajmniej tak jak szanujesz innych ludzi a powinienes barzdiej. ty siebie wogole nie szanujesz. ciagle piszesz ze jestes debilem itd. jak ktos ma cie polubic jak ty sam siebie nie lubisz? czy ty bys lubil taka osobe ktora by siebie samego i wszystko co powie miala za nic?

 

---- EDIT ----

 

poza tym to ze dolegliwosci sa nerwicowe a nie kardiologiczne to wcale nie znaczy ze ich nie ma!!! to nie jest tak ze sobie cos zmyslamy, my na prawde czujemy to co opisujemy, tylko ze nie ma to przyczyny w funkcjonalnosci serca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał9, Pierwszym podstawowym czynnikiem świadczącym o tym, że nie masz schizofrenii jest to, ze o niej myśłisz, że się jej boisz, chory na schizofrenię człowiek absolutnie nie zdaje sobie sprawy z tego, ze jest chory.

 

Poza tym, ja tak jak Gosiulka, często gadam ze sobą w myśłach, a jak już ktoś mnie zirytuje to klnę w myślach jak szewc :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał9 nie bój się tej schizy, ja ci powiem że wkoło gadam sam do siebie w myślach a odkąd mam tą nerwice to wkręcam sobie że to już pewnie niedługo nie będe świadomy nawet o czym gadam. A nawet jak zostaje sam w domu to czasem gadam sam do siebie głośno, choć ostatnio coraz mniej bo się po prostu boje że to jest dziwne i chore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka :) ja dzis zostalam w domku, bo sie lekko rozchorowalam, ale w ziwazku z tym, ze nie mam goraczki posprzatalam cale miekszkanie, bo moj luby jakos sie tak nie garnie, chociaz i tak jest lepiej, bo zdecydowanie wiecej rzeczy robi w domu niz wczesniej...człowiek nerwica, pierwszy raz slysze, ze ekg robi sie jak ktos ma atak dusznosci. przy roznych zaburzeniach nawet jak jestes spokojny cos by wyszlo...

 

Rafał9, tak patrze na to co piszesz i dochodze do wniosku, ze jestes strasznie skupiony na sobie. zauwaz, nie odpisujesz na posty innych tylko za kazdym razem wtracasz cos o sobie np.: "jest mi to i tamto, tez tak macie?". moze jako zabieg "terapeutyczny" sprobuj sie skupic nad kims innym i nie analizuj stanu swojego zdrowia co 3 sekundy, bo jak wiesz w nerwicy to nie pomaga...

 

Gosiulka, wiedzialam, ze bedzie dobrze :) nie taki diable straszny, a na zgage wez sobie cos i przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inez3

 

No wiesz ale podobno nerwica wyzwala w ludziach pewien egocentryzm i egoizm, a ja nic na to nie poradze. Jestem dopiero na samym początku tej "jakby" właściwej choroby i wszystko jest dla mnie nowum, a psychoterapeuta nie dał mi jeszcze wytycznych jak odwracać myśli od tego co mi dolega.

 

---- EDIT ----

 

linka656

 

No też bym nie ryzykował z tak wieloma tabletkami, może raczej ogranicze się narazie do 4 i zobacze co mi to da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał9, SCUD, ja jem aspargin(magnez) i tam nawet w zaleceniach dawkowania jest podane 3x dziennie po dwie tabletki także bez strachu - ja tak właśnie biorę.

 

człowiek nerwica ekg zwykle wykryje tylko poważne zaburzenia pracy serca jeśli chcesz być pewien, że to nie zaburzenia kardiologiczne powinieneś założyć sobie holtera, to taki aparacik ekg zakładany na 24h. Podczas tego czasu notujesz w zeszycie kiedy czujesz się źle i czujesz kołatania i duszności a potem lekarze porównują to z wykresem z holtera.......ja miałam państwowo i nic nie płaciłam ale prywatnie to chyba kosztuje ok 50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

totalne dno to coś co opisuje moj stan ducha... jestem w 15 tyg ciazy a nie moge się pozbierac nie umiem się cieszyć z tego i brakuje mi mojego zycia mojego ciala ktore do tej pory nalezalo tylko do mnie. Jest mi cięzko bo jestem sama ojciec przyszlego dziecka jest za granicą. Nie mam od niego wsparcia :( czuje się samotna a on nawet nie ma ochoty codziennie ze mną rozmawiac :((( a mi go tak brakuje. On chyba nie rozumie co ja czuje On nie zmienił swojego zycia nie musiał zrezygnowac z wielu rzeczy a ja tak :(( nie umiem sobie poradzić chwilami czuje się jak samotna -całkiem samotna kobieta. :((((((( nie widze czasami powodu aby wstawac z lozka bo poco jak dni zlewają się w jedną rzekę kazdy taki sam ciągle to samo :( nie wiem co mam zrobić pomozcie :(((((

w lustrze widze co raz mniej siebie zasępuje moj własny obraz jakiś gruby wieloryb :((( nie akceptuję tego ze tyje nic nie akceptuję :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak dla zainteresowanych czytałem gdzieś, że muzyka Mozarta ma szczególne działanie terapeutyczne. Jako klasyk jest chyba najbardziej polecany dla ludzi z nerwicą i depresją - mi tam pomaga, jakoś ogólnie muzyka (moze dlatego, ze sam gram, aczkolwiek przez nerwice to już chwyty gitarowe zapominam :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SCUD, nie masz czego się bać ja od prawie roku biorę po 6 tabletek asparginu dziennie Tak zaproponował mi lekarz rodzinny i pózniej psychiatra inez3, a tą cholerną zgagę to mam już trzeci dzień i męczy mnie niemiłosiernie piecze jak cholera w żołądku, ustach, podniebieniu, nosie,języku. Boję się brać jakieś prochy ale to już chyba przegięcie bo nigdy tak długo mnie zgaga nie męczyła jak już to kilka godzin i przechodziło :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mi deprechy w ciązy brakowało :(( bleeeeee chyba się wyz****m :( musze tez powiedziec iż mam momenty kiedy popadam ze skrajności w skrajność raz się ciesze raz nie mieści mi się moj stan w głowie eghhh chyba jestem nienormalna nie mam pojęcia czemu tak odbieram ciąze :-|:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×