Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

:papa::papa::papa::papa:

 

dziś mam nawałnice terapeutyczną

o 17:00 i 19:00

 

i albo będzie :why: , albo wyjde z nadzieją :yeah:

 

mundurków nie ma jeszcze :-| dopiero będą za 2 tygodnie. I za co ja płace?! W dodatku musze kupić jakieś białe klapki, tylko gdzie? Dziewuszki orientują się, czy nie obowiązuje was białe obuwie na zajęcia?

 

adel, ale avek Kochana, dałabyś swoją piękną buziunie!!! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek!!!

 

No i dzisiaj kolejne wyzwanie za mną, przejechałam się komunikacją miejską, w dodatku w lekkim tłoku. :yeah: Było na początku z kamieniem w brzuchu, na miękkich nogach, ale z powrotem już ok. Specjalnie nie pojechałam samochodem i teraz mam wielką satysfakcję, skorzystałam też z pogody. Ale jestem tak wyczerpana, że nie wiem, jak wykrzesac siły na zrobienie obiadu.

 

wieslawpas, ja bardzo rzadko wchodzę na czata, bo musi byc spełnionych kilka warunków: muszę miec czas, nie może byc za tłoczno i musi byc rozmowa i towarzystwo w stylu mi pasującym. O to wszystko razem nie jest łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, to jest kurs dofinansowany z Unii, o tematyce informatycznej, dokładnie bezpieczeństwo informatyczne. Wydaje się ciekawy, chociaż się boję, że będą zbyt szczegółowe pytania testowe. Ale jestem zadowolony, że udało się to załatwić. Dokładnie jest to kurs EITCA. Możesz poczytać o tym, dość szeroko się reklamują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, nie mogę z tego kota. Jeszcze ma te fajne wzory za sobą. Co będzie jak doda się mysz i mleko do kwadratu? :P

 

Ja sobie podgrzałem wczorajszą pizzę. Już od dłuższego czasu myślę, żeby się zainteresować gotowaniem i nie mogę się zabrać. Na razie dobrze idzie mi tylko mycie naczyń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka,hej! Bardzo mi się podoba twoje dosadne podsumowanie czata, ja to mam teksty rodem z Akademii Dyplomacji, ale nie potrafię tego przeskoczyc, jak piszę. ( dlatego jestem taka dobra w pisaniu pism oficjalnych ;) ) Na żywo dosadnośc i bezpośredniośc mi zdecydowanie lepiej wychodzi. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, dobrze ujete :105::mrgreen: :************

 

 

kosmostrada, :************* dumna jestem ze pojechalas autobusem :great::great::great::great::great::great: to duzy postep!

 

monk.2000, :papa::papa::papa:

 

JERZY1962, :**********

 

Ja wlasnie do domku wrocilam , ide zaraz kolacje robic.

Dzis salatka z pomidorkow i ogoraskow plus serek bialy i wafle kukurydziane, sie musze odchudzic :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×