Skocz do zawartości
Nerwica.com

Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem


gosia hd

Rekomendowane odpowiedzi

Michaela ja uważam (podkreślę, że to wyłącznie moje zdanie) że epitety, to epitety bez względu na kaliber..Owszem można polemizować czy "szmata" jest gorsza od "idiotki" , albo "h*j" od "palanta" (?) to rzecz względna co kogo bardziej zaboli, ja np nie chciałbym usłyszeć na swój temat żadnej z tych rzeczy:(..

 

Szanujmy się ludzie, bez względu na to, czy ktoś "już" nie bierze, czy dalej bierze!

 

Ja doskonale wiem, że Ryfka chciała pomóc, ale wkurzanie się, opieprzanie, obrażanie, to chyba nie jest sposób, co (?) Z równie kiepskim skutkiem możesz nakrzyczeć na kogoś kto jest w depresji , irytować się na niego, kazać mu się wziąć w garść..To niestety nie takie proste, jakby było proste, to nie było by leków antydepresyjnych, terapii odwykowych, ośrodków dla uzależnionych, psychoterapii i psychoterapeutów..

 

Oczywiście przechył (skrajność) w drugą stronę załamywanie rąk, poddanie się i nie robienie niczego też jest złe, jak każda skrajność

 

Przynajmniej jeden mądry człowiek w temacie. Szacun Przemek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33 ja nikogo nie dołuję. Chciałam jej pomóc ale panna się za bardzo natrąbiła lekami(zresztą sama o tym pisze w postach) i jej odbiło zaczeła mnie wyzywać. Ja osobiście do Przemek_44 to nic nie mam a napisałam tak tylko żeby jej przywalić. JużTuByłem na twój temat to ja się nie będę wypowiadać bo nic nie odbiegasz od AddictGirl21 a co do tych wykrzykników to ja mam taki styl pisania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki mądy jak i ty! Oboje do siebie pasujecie.

 

Ja osobiście do Przemek_44 to nic nie mam a napisałam tak tylko żeby jej przywalić.

 

Ryfka przysrałaś mi, tylko po to, żeby przysrać AddictGirl21 (?) i tylko dlatego, że mam trochę inne zdanie niż Ty (?) OK :), ciekawa logika, ale nie krępuj się, służę na przyszłość własną piersią, czy czym tam jeszcze :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nobody25, Tak Nobody, to hardkor. A, że mam nieźle nagrzane pod sufitem to chyba żadna nowość. Wiesz powiem Ci taką jedną ciekawostkę, którą zapewne wiesz bo jesteś mądry/mądra...są ludzie na tym popieprzonym świecie, którzy mają nieziemskie tendencje do narkomani i ja jestem jedną z tych osób. Moja choroba chorobą ale cóż...ja wybrałam prochy i wcale Wam się nie dziwię, że jesteście oburzeni. Że tak powiem "inne planety"...Wy nie rozumiecie mnie a ja mam to szczęście, że rozumiem Was. I kto tu jest mądrzejszy? Hmm? Przecież to takie proste...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do Was Drodzy Forumowicze jeszcze jedno pytanie. Czy ktoś z osób odstawiających benzo cierpiał potem na zaburzenia wzroku ? Dzisiaj jest 17 dzień jak odstawiłem Alprazolam a nadal mam problemy z widzeniem od tego czasu, mało tego mam wrażenie, że ten problem się nasila. Dodatkowo odczuwam większą niż zwykle wrażliwość na światło. Byłem u okulisty ale nic niepokojącego nie znalazł, okulary nie pomagają. Bardzo Wam dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za czasy. Każdy koniecznie musi się lansować. Jedni się lansują za pomocą selfie z piramidami w tle, inni za pomocą rzekomego ( lub nie) wyboczenia, a inni taki lans uskuteczniają za pomocą filmików z ćpaniem benzo w roli głównej.

Żałosne

 

To nie jest lansowanie tylko nagłośnienie problemu. Ja za każdym razem będę przestrzegać innych, żeby nie brali, żeby się nie wpieprzali.

Szkoda zdrowia. Naprawdę. Są przypadki, które bez prochów nie dają rady < ja > ale jest też wiele innych osób, które mogą bez tego żyć. Swobodnie. Mogą być wolni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×