Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Konin]


rojkowa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Czy ktoś z zaglądających tutaj mógłby opowiedzieć o swoich doświadczeniach z konińskimi psychologami? Niestety przeglądając dostępne strony internetowe nie udało mi się znaleźć zbyt wielu opinii, dlatego może tutaj na forum znalazłaby się jakaś dobra duszyczka, która mogłaby kogoś polecić/odradzić? (ach, najlepiej na NFZ, ale niekoniecznie ;P). Z góry dzięki za wszelkie porady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja jestem za tym, żeby zorganizować spotkanie. Gdzieś w dobrym miejscu, trochę by się ponarzekało, trochę obgadało Konin i okolice. W sumie to są różne sposoby spotykania się z ludźmi, ale forum to dobry pretekst. Mój osobisty argument jest taki, że nie lubię Konina i chciałbym, żeby trochę się z nim oswoić. Czasem tam wpadnę i za każdym razem widzę ten beton, duże budynki-bloki udające duże miasto. Sądzę, że to po części dlatego, że kiedyś uważałem Konin za duży ośrodek, jeździłem tam do przedszkola, do lekarza, pracowała tam moja mama i wujek załatwiał sprawy firmowe. Potem poszedłem tam do liceum i wizja wielko-miejskiego życia się spotkała z rzeczywistością. Zrozumiałem, że spędzam czas w mieście bez historii, bez ideii, świecie szarych blokowisk i życia pod kreską planisty z PRL, który musiał pogodzić się z realiami architektonicznymi.

 

:-)

 

Ale może w Koninie jest ktoś fajny i mi się z tym miejscem skojarzy. No i będę miał okazję do niego wpaść, jak rozładuje mi się telefon, odjedzie ostatni autobus i nie będę mógł wrócić do domu, a zdarzyło się mi tak i skończyło się to traumą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hipochondryczka777, byłem na czterech zlotach ogólnopolskich z tego forum i jest to fajne przeżycie. Z tym, że jest trochę mało czasu, żeby się poznać. W moim przypadku jak już bylem na zlotach to czuję się zobligowany żeby pisać i nie odchodzić stąd jak to niektórzy nagle robią. To jak? Niech ktoś zrobi jakąś listę. Zobaczymy ile jest chętnych.

 

1. monk.2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×