Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam absolutnie żadnej energii do życia... Ma ktoś trochę na zbyciu? Tyle, żeby gary umyć i trochę popracować... Hmmm? Użyczy ktoś? :P

 

Szkoda że tak późno bo przed południem miałem tyle że nie mogłem na miejscu usiedzieć i tak poszło to w uj. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam absolutnie żadnej energii do życia... Ma ktoś trochę na zbyciu? Tyle, żeby gary umyć i trochę popracować... Hmmm? Użyczy ktoś? :P

 

Szkoda że tak późno bo przed południem miałem tyle że nie mogłem na miejscu usiedzieć i tak poszło to w uj. :P

 

To następnym razem niezwłocznie do mnie wysyłaj :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co robic ze szkola tzn musze się zapisac do liceum zaocznego i mam do wyboru cosinusa plus jest taki ze tam zawsze jest bardzo dużo osob i można kogos poznac natomiast minus ze lekcje trwaja 90 minut . Mam do wyboru jeszcze liceum zaoczne płatne prywatne tu natomiast plus jest taki i to wielki , że lekcje trwaja tylko 45 minut natomiast minus ze mało osób jest bo te liceum nie jest rozreklamowane jak cosinus i martwię się przez to że będzie mało osob i nikogo nie poznam. Sam już nie wiem co robić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/cenzura/ nie wiem czemu ale od dłużeszego czasu potrzebuję 12-13 h snu a i tak jestem niewyspany...

To pewnie przejściowe, miałam takie okresy i zwykle bardziej były depresyjne niż bezsenność.

I znów mi nawracają. Poza tym moja kilkuletnia abstynencja legła w gruzach, plany legły, właśnie nie zaczynam studiów, męczy mnie zapalenie oskrzeli a mój internet wolno chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Dawno, dawno temu w pewnym domu urodziła się mała dziewczynka. Dziewczynka rosła każdego dnia i miała poczucie, że nikt jej nie chce. Pewnego dnia dziewczynka doszła do wniosku, że najlepiej byłoby aby umarła, dlatego dziewczynka modliła się każdego dnia do Boga o śmierć. Dziewczynka zasypiała każdego dnia z nadzieją, iż rankiem się nie obudzi. Bóg nie chciał jednak wysłuchać modlitw dziewczynki.Dni mijały, a ona budziła się każdego ranka. Patrzyła na siebie w lustro z obrzydzeniem...''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×