Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

helou ØD

jestem okropnym czlowiekiem. mam rozpisana indywidualnie sesje, myslalam ze sie naucze, ale mnie znowu zblokowalo. tym razem zamiast sie zmuszac i powodowac wiekszy syf w mozgu odpuscilam. trzeba byc dobrym dla siebie :) egzamin jutro, nie poddaje sie i bede sie dalej uczyc, moze uda mi sie wyjsc z domu na wydzial, na pewno jest lepiej niz bylo :105:

 

my name, siedze awake bo mnie mania znowu naszla a ja nie na lekach :lol: musze w pokoju posprzatac bo dzisiaj jzu chyba wspollokatorka zjezdza do nas :D mimo wszystko lubie siebie :D i zaczynam robic ladne skarpetki (nawet)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę, bo nieźle się czuję w nocy, a w dzień masakra ostatnio. Aż niesamowite jaka to jest różnica. Też się muszę uczyć :( Przed chwilą udało mi się coś przeczytać w skupieniu, ale w dzień nie da rady. Niestety zaczynam się robić senna. Robisz skarpetki na drutach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak :) dzisiaj musialam rozpruc zaczeta robotke bo mi oczko ucieklo, zirytowalam sie. no ale no pain, no gain :)

Też się czasem bawię w robienie na drutach, ale skarpetek jeszcze nie próbowałam stworzyć. Jak widziałam instrukcję, to strasznie skomplikowane mi się to wydawało :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×