Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Abbey, ja byłam na studniówce, bo mnie... mama zmusiła. Bardzo nie chciałam iść. Było beznadziejnie nudno, bo nie znosiłam nikogo z mojego liceum. Same sztywniaki. Nie było alkoholu. Beznadzieja ogólnie. Na szczęście było to za pieniądze rodziców, a nie moje. Sukienki nigdy więcej nie ubrałam, bo gdzie? A taka ładna była, czarna w ledwie widoczne czarne tłoczenia w panterkę, na dole tiul :P Odsprzedam chętnie, bo w S to ja już dawno nie wchodzę:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Follow_, nie wiem czemu się tak czuję, pewnie dlatego, że druga strona ma swoje hobby, a moje hobby to wędrówki, tudzież rower - realizowałam to z ex, ale obecny woli siedzieć w domu... Tym samym poszłam dziś sama na całodzienny spacer, tylko co z tego, skoro cały dzień przepłakałam... A takie miałam rano dobre nastawienie:( Znajomych nie mam, albo nie interesują się tym, co ja, każdy ma swoje sprawy, ja jestem na ostatnim miejscu w liście ich priorytetów (spoko, rozumiem, każdy ma swoje życie, tylko ja wiecznie jestem niedopasowana, wiecznie samotna i nieszczęśliwa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 ale psychicznie to sie czuje jak stary dziad ,jedynie sport daje mi chwile zapomnienia jakim jestem psychicznym wrakiem , z mózgu mi się zrobił czosnek jakich mało a jeszcze niedawno byłem szczęsliwym człowiekiem ...

 

Czosnek jest zdrowy:)

Dlaczego jak stary dziad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w każdy weekend siedze wieczorami w domu to mnie dobija , znajomych starciłem bo przez lata paliłem trawe a już mam dość nie ,chce wiec musiałem zrezygnować z poćpanych kumpli ,jedynie biegam i gram w piłke 3 razy w tygodniu ,robota też mi nie pasuje bo banda zdebilałych alkonów i ćpunów których na trzeźwo nie da się słuchać ,czuje sie wyobcowany jak mi proponują palenie bądź wódkę to odmawiam bo mówie ,że sie w życiu napaliłem wiecej niz oni mają włosów na głowie a alkoholu nie chce pić to się na mnie patrzą i pieprzą coś pod nosem i myslą że jestem jakims palantem i nie slysze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

disgraziato, wiesz co podziwiam Cię i gratuluję odwagi i wybrania drogi trzeźwości. Można znaleźć ludzi i przyjaciół, którzy nie będą Cię do tego zmuszać.

 

Naprawdę bardzo Cię podziwiam :) Masz jeszcze siłę na sport... sprzedaj mi jej trochę :) Jesteś z dużego miasta, wsi?

 

Cognac, może warto spróbować wyjść do ludzi? Pójść na jakiś kurs zajęcia sportowe by się poruszać...

 

JA też jestem typem kanapowca.. ;/

 

-- 28 wrz 2014, 21:07 --

 

jak dajemy ogłoszenia, to ja bym potrzebowała partnera na wesele :>

maj przyszłego roku hehehe

:mrgreen:

 

A partnerka może być? :D

 

jestem bi ale wolałabym partnera :>

Byłam na ślubie z przyjaciółką jako osobą towarzyszącą i posadzono nas na samym końcu stołu i w sumie byłyśmy niewidzialne cały ślub... teraz będę świadkową (tak przejmuje się i przeżywam to bardziej niż powinno się) i chciałabym by towarzyszył mi mężczyzna - by chociaż taniec czy inne rzeczy nie były dziwne. I tak oburzający jest fakt dla rodzinny panny młodej że ateistka będzie świadkowa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu już nie chodzi o ta grubość chodz tez chodzi ale żeby mieć twarz jakos normalna ładna nie dość ze dużo pieprzykow jakiś przebarwien ,since pod oczami straszne a drugie oko dooklola cale sino-czerwone i to już tyle lat i nie wiem co to może być i jak zlikwidować oraz napuchnięte powieki powstaniu utrzymujące się przez większość dnia wygladam jakbym pił cały czas .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Follow

 

Jestem z okolic wrocławia , a co mi pozostaje jak tylko sport żeby nie wrócić do dawnych przyzwyczajeń i ogólnie dla mnie to taka forma terapii w walce z moją nerwicą ,Endorfiny i jeszcze raz endorfiny ;) czasami muszę się zmusić albo odpuszczam ale staram się to robić systematycznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×