Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, Witaj kochana! Jak dobrze że już po badaniu i grunt, że wszystko w porządku. No i wspaniale że idziesz na rehabilitację, myślę że od razu się lepiej poczujesz psychicznie, jak zadbasz o siebie i jeszcze ci zelży napięcie z karku. Na pytanie które codziennie powinnyśmy sobie zadawac " Co dziś dla siebie zrobiłaś ?", będziesz mogła sobie odpowiadac " a byłam na masażu" ;)

 

 

Byłam przed chwilą w aptece i ta mega dawka witaminy E jest na receptę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, mirunia, wlasnie rozmaiwalam z Ania i bardzo se ucieszyla z pozdrowien i kazala Was usciskac:************

 

mirunia, Kochana dobrze ze tetnice masz zdrowe :great: bardzo sie ciesze:)

Po zabiegach tez sie lepiej poczujesz :) Zawsze to cos pozytywnego dla zdrowka:)

 

Kotlety mi wyszly smaczniutkie :D zjadlam poltora i mam jeszce na jutro. A Ty co dzis pichcilas?:)

 

Jutro sie wybieram na targi mody i bizuterii :105::yeah: umowilam sie tam z taka projektantka bizuterii ktora robi bizu na fashion week .

Juz sie ciesze bo mam nadzieje ze bede miala fajna sobote.

 

Co porabiacie ?Ja zaraz ide myc glowe a pozniej Taniec z gwiazdami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, mam zapisaną 400mg 2x dziennie. Jako że jest to też witamina młodości, to przy tej dawce mogę liczyc tak lekko na 10 lat mniej w wyglądzie... :D

Jak chodziłam na takie rozluźniające masaże, to pani masażystka mi powiedziała , że właśnie może mnie bolec głowa i mroczki mogę miec.

 

platek rozy, Dzięki za pozdrowionka od jasaw. Jejku jak zazdroszczę ci targów, u mnie w temacie biżuteryjnym najbliższe w marcu. :( A jest to jedna z wielkich moich przyjemności.

 

Piję sobie herbatkę Lady Grey, już za ciemno na wiele rzeczy, więc chyba włączę jednak telewizor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, hihi to ja tez tyle bede brala :D

Wiesz ja dawniej na takie targi chodzilam regularnie a teraz sa to moje drugie od czasu choroby.

 

mirunia, to mialas pyszna zupke , uwielbiam taka wlasnie na pomidorkach . :105:

 

Ogladam Taniec gwiazdami (teraz reklamy) :D

 

I pomaluje pazuraski na zloto i fiolet :105: beda fikusne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek! :papa:

 

Dziś słoneczko rozpieszcza, niedługi ale przyjemny spacer po lesie z psem. Chłopaki nadal chore, więc siedzimy w chałupie, jakieś sobie domowe prace poznajdowałam. Zaraz wlezę znów do szafy ubraniowej, żeby już władowac do kartonu rzeczy letnie.

Wszyscy bez apetytu, więc nie robię klasycznego obiadu, tylko jakąś michę warzywną z paseczkami pieczonego mięsa i mozzarelą.

 

Mój mąż mnie wczoraj wieczorem rozbroił, stwierdzając że on też ma nerwicę, bo go telepie i ma zawroty głowy. :D No cóż, trudno tak się nie czuc, kiedy człowiek jest chory, leży cały dzień w łóżku i bierze garśc lekarstw w tym mocny antybiotyk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, pierwszy raz widzę taki długi wpis w wątku spamowym. :D

 

No to coś się dzieje. Ja wstałem przed chwilą, mama wyjechała na lokalny rajd rowerowy i zostałem sam. Jeszcze pod wrażeniem wczorajszego oglądania let's playów na YT. Spodobała mi się ta forma rozrywki.

 

Tradycyjnie herbata, a jak już usiadłem przy komputerze, to pewnie już tu zostanę do wieczora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, ja to tak czasami strzelam sobie dłuższe teksty ;) A zadomowiłam się na spamowej... Ty dziś z kolei wyjątkowo wcześniej jesteś.

Jaka herbata dzisiaj?

 

-- 27 wrz 2014, 15:27 --

 

mirunia, Ferdynand k, cześc kochani!

 

mirunia, ale mi się tak nie chce do tej szafy, w ogóle już się narobiłam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, ta kaukaska, to stricte czarna herbata?

 

Gotowanie to zajęcie pożyteczne, dające satysfakcję, wymagające uwagi ( co przydatne jako forma terapii), i no i można się czasami popisac. ;) Poza tym na poziomie wyższym wymaga wiedzy i kreatywności, co mnie kręci. Ja bardzo lubię też zakupy spożywcze, nie lubię sprzątania po gotowaniu, chociaż jest lepiej od czasu jak mam zmywarkę.

 

-- 27 wrz 2014, 15:49 --

 

Makabra, hej, hej! Też mam dziś śpika, nawet na malutką kawę sobie pozwoliłam... Co u ciebie ciekawego, oprócz zaspania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Makabra, mirunia, Ferdynand k, monk.2000, :************ witajcie.

 

Ja dzis bylam na tych targach , wrocilam bogatsza o piekna na indywidualne moje zamowienie bransoletka z agatow fasetowanych ,ktora zrobila dla mnie znajoma .

:105:Jak wpadlam w te szpargaly ktore miala do bransoletek to nie moglam przestac szperac w nich , o nerwicy natychmiast zapomnialam :D zreszta jak cos mnie zajmuje to jakos wcale nie pamietam ze jestem chora :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Teraz zjadlam obiadek i sie pomalu szykuje na imprezke do znajomych .

 

U mnie lalo od rana strasznie , dopiero niedawno wyszlo slonko ale zimno brrrr.

 

kosmostrada, tez musze popakowac letnie ciuszki na tyl szafy :)

 

mirunia, jak sie czujesz Slonce?

 

Popijam rooibosa i slucham muzyczki oraz dumam w czym by tu isc :bezradny::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka

ja wróciłam ze szkoły siedziałam od 9, jedna laska zaczyna mnie irytować :roll: ma zadziorne teksty nie do mnie ale ogólnie i mnie dziś wkurzała :evil:

a jutro kartkowka z 20 pytan to spijam kawulca 4 dziś bo 2 wypiłam w szkole, facet z jednego przedmiotu dał nam pół godz przerwy to poszłyśmy z dziewczynami na spacer a tak wszystkie przerwy sa 5 minutowe

wogole dzis miałam pierwsze zajęci a z angielskiego w farmaceutyce i wykładowczynią jest moja sąsiadka która mieszka naprzeciwko i często robi u mnie zakupy jak weszłam na zajęcia i ją zobaczyłam to nie mogłam ze smiechu :P

tak więc spijam kawulca jak pisałam i poucze sie , chyba zadzwonie do koleżanki ze szkoły ktora siedzi obok mnie zebysmy pouczyly sie ona 10 pytan i ja 10 anoz nie bedzie podziału na grupy i sie uda :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, płateczku hej! No teraz to już tak ci zazdroszczę tych targów, że oddechu złapac nie mogę ;) Rób się na bóstwo i dobrej zabawy na imprezce!

A ciuchy letnie już w kartonie, teraz je muszę tylko wtaszczyc na szafę i zdjąc zimówkę.

 

mirunia, kochana, te fale niepokoju są okropne... Obawiam się, że do tego cholerstwa jak to słusznie nazwałaś, trzeba się po prostu przyzwyczaic. Ja mam wrażenie że poranne fale mniej mi dokuczają, nie dlatego że jest lepiej, tylko dlatego że zaczynam się przyzwyczajac, że dzień się tak zaczyna...

 

Makabra, no wiem, komedie romantyczne w dużych ilościach mogą zemdlic :smile:

 

amelia83, hej! Jakaś pindzia zawsze w większej grupie się musi znaleźc... Grunt, że masz swoje koleżanki.

Ty spryciaro, no a jeśli będzie podział na grupy? Żeby was nauczyciel nie przechytrzył ;) Ciekawe czy fory będziesz miała z angielskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×