Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Makabra, ale tu spędzasz chyba cały swój wolny czas co Cię odrealnia ;) I nie czekaj aż ktoś się skontaktuje tylko sama idź i szukaj ludzi w różnych miejscach, o tych samych zainteresowaniach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spędzam tu całego wolnego czasu, ale sporo. Mam też inne zajęcia, ale co ja poradzę, że lubię gadać, a w realu nie ma z kim za bardzo? ;)

Problem w tym, że u mnie nie ma za bardzo gdzie tych ludzi szukać, mieszkam w malutkiej wsi daleko od miasta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledzę te wszystkie technologie i czasem marzę o życiu w jakimś średniowieczu na zamku.

 

Ja wręcz przeciwnie. Nie wyobrażam sobie życia bez kontaktu z ludźmi.

to podobnie jak ja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

white Lily, chociaż czasami ciężko nawiązać kontakt. ;)

Mnie jakoś nie,nie wiem po prostu mam to coś idę i wszędzie prawie się odnajduje może dlatego że lubię ludzi generalnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zamkiem to chodziło o taką zamkową ekipę. Nie do końca wiem jak ci wszyscy ludzie się nazywali. Ale taki zamek tworzył określoną społeczność. Trzeba by szukać po różnych źródłach jak to wyglądało. W sumie to bym chciał obejrzeć jakiś dokument o takim życiu na zamku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczucie samotności towarzyszy mi od kilku lat.Nie boję się ludzi ale sprawiam chyba wrażenie bardzo niedostępnego na zewnątrz,co jakoś odrzuca innych.Nie mam przyjaciół tylko kolegów,z dziewczynami nie utrzymuję kontaktów(Poza jedną internautką)trochę się krępuję i nie wiem co bym mógł takiej przyjaciółce zaoferować.Chciałbym mieć bogate życie towarzyskie,wychodzić gdzieś na weekend ze znajomymi,mieć z kim pogadać chociaż o pierdołach...

Jedyne namiastki życia towarzyskiego to pojawiające się turnieje w fifę gdzie czasem koledzy (mający już ułożone życie )znajdą czas i zbierze się 4,ale to wtedy się to wiąże z ostrym piciem.

W ogóle nie potrafię już spędzać beztrosko czasu,ciągle czuję jakąś presję że mi ucieka czas a ja nic nie robię ani ze swoim życiem ani z poczuciem tejże samotności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×