Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Meg1985, mi też bardzo się podobał, ale oglądałem go już kilka razy więc dzisiaj przypomniałem sobie "Marzycieli" Bertolucciego (http://www.filmweb.pl/Marzyciele). Również polecam!

 

Tak się składa,że bardzo dobrze znam i lubię ten film. I również go bardzo wszystkim polecam. I jeszcze dorzucę coś o podobnej tematyce, choć oba filmy osadzone są w innych realiach, to jednak wątek przyjaźni dwóch chłopaków i dziewczyny, jest dość podobny, a na pewno równie intrygujący. Film nosi tytuł "Wyśnione miłości" mojego ukochanego kanadyjskiego reżysera Xaviera Dolana. Oglądałeś Zebrec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meg1985, nie oglądałem, ale czytałem dzisiaj na temat "Marzycieli" na Filmwebie i natknąłem się na ten tytuł. Od razu dodałem do filmów, które zamierzam obejrzeć. W każdym razie dzięki za informację, Meg! ;)

 

P.S: Momentami nie mogłem oderwać oczu od Evy Green. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meg1985, nie oglądałem, ale czytałem dzisiaj na temat "Marzycieli" na Filmwebie i natknąłem się na ten tytuł. Od razu dodałem do filmów, które zamierzam obejrzeć. W każdym razie dzięki za informację, Meg! ;)

 

P.S: Momentami nie mogłem oderwać oczu od Evy Green. ;)

 

 

Mnie się podobał ten aktor o blond włosach,nie pamiętam nazwiska,ale przypominał mi trochę Leo Di Caprio za młodu:)

Ale ma bardziej namiętne usta niż Leo:)

Eva Green....wierzę, że nie mogłeś oderwać wzroku...dużo w tym filmie pokazała:)

Mnie ogólnie zaintrygował ten wątek przyjaźni tej trójki, wzajemnej rywalizacji, oj dużo by pisać ale to chyba nie ten wątek. Może dokończymy rozmowę w innym "pokoju" bo nas zaraz wyrzucą. Generalnie bardzo polecam Ci filmy Dolana.To bardzo młody, nieprzyzwoicie przystojny Kanadyjczyk. Porusza trudną tematykę.( "Na zawsze Laurence" - mistrzostwo świata.)Jakby mój facet tak wyglądał, zamknęłabym go w klatce, żeby nikt mi go nie porwał:)

 

-- 25 wrz 2014, 02:24 --

 

Lecę spać,dobranoc i do zobaczenia na forum wkrótce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×