Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Samotność .. Pomimo tego ze mam przyjaciółkę odczuwam ją

bardzo mocno.Nie potrafię zblizyć się do ludzi :( Jest to dla mnie wyzywanie nie do przeskoczenia. W szkole jestem odbierana jako odmieniec. Ktoś kto nie wpasowuje się w kanon młodzieży. Mam zupełnie inne podejście poglądy ,zachowanie dziecinne pojawia się u mnie czasami. Coraz bardziej odcinam się od rzeczywistości . A co tu mówić o miłości którą kiedyś "niby mam znaleźć"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samotność - odsłona druga:

 

Samotne jedzenie...jak jeść w miejscu publicznym by nie wyglądało to tak, że jesteś ch*lernie samotnym człowiekiem, który nie ma do kogo się odezwać cały dzień gdzie rozmowa z kelnerką jest szokiem dla strun głosowych?

 

Wpatrywać się w smartfona jakby była tam odpowiedź na wszystkie zagadki ludzkości!

 

muszę sobie coś takiego kupić:

 

ramenbowl.jpg

 

Samotność - odsłona trzecia - najgorsza:

 

czerpać radość z rozmów z dziwnymi staruszkami w autobusie... opowiadającymi o wnukach, wojnie i tym podobnym...

 

 

1365276303388.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samotne jedzenie...jak jeść w miejscu publicznym by nie wyglądało to tak, że jesteś ch*lernie samotnym człowiekiem, który nie ma do kogo się odezwać cały dzień gdzie rozmowa z kelnerką jest szokiem dla strun głosowych?

 

Wpatrywać się w smartfona jakby była tam odpowiedź na wszystkie zagadki ludzkości!

 

muszę sobie coś takiego kupić:

 

Obrazek

Gdzie oni mi zrobili fote gdy siedziałem w knajpie :lol::lol::lol: ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samotne jedzenie...jak jeść w miejscu publicznym by nie wyglądało to tak, że jesteś ch*lernie samotnym człowiekiem, który nie ma do kogo się odezwać cały dzień gdzie rozmowa z kelnerką jest szokiem dla strun głosowych?

 

Ostatnio, przechodząc ulicą, widziałam przez szybkę w drogiej sushi knajpie jakąś samotną dziewczynę jedzącą kolację sama ze sobą. Przyszło mi do głowy, że to pewnie jakaś pani informatyk, bo którą inną kobietę byłoby stać. I smutek zamieszkał w moim sercu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niete, gdybym miała coś do roboty, to bym tutaj nie siedziała ;) To nie jest tak, że ja np. wolę forum od kontaktów z realsami, po prostu oni się ze mną nie kontaktują, więc z braku laku siedzę tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×