Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłam od doktora. Kazał zrobic skoro świt badanie na kortyzol. Zwiększył dawkę leku, no i ciekawostka brac 2 witaminy E i witaminę D3 forte, bo wg badań pomagają w stanach lękowych. Zaakceptował mój magnez i omega3. I jak zwykle rozbroił mnie pytaniem, tym razem było to " czy umie się pani cieszyc?" :smile: Dał mi namiary na dobrą terapeutkę. I tyle, jak zwykle wychodzę od niego zadowolona. No może się uda poprawic te poranki, najgorszą zmorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, hej płateczku! Mam brac dwie tablety rano, zamiast jednej. Dlatego wam piszę o tych witaminkach, cobyście też może spróbowały. Ok, że biorę te suplementy, ale doktor powiedział, ze to przebadane z tymi witaminami ( tylko w takich większych dawkach jak mi zapisał), przy okazji jakiejś wizyty lekarskiej spytajcie tylko, czy nie macie przeciwwskazań. Dostałam na nie receptę, ale może można i bez. Jeszcze mówił o B3, ale ja nie mogę, bo po grupie B mnie wysypuje na skórze.

 

-- 23 wrz 2014, 21:20 --

 

Ferdynand k, witaj! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, :P Miziaku Futrzaku :P:D

 

kosmostrada, To faktycznie mzoe jak zwiekszysz to bedziesz sie lepiej czula i bedziesz mniej lękow miala :******** oby! Trzymam kciuki.

Kurcze ja chyba po d witamince mam klopoty zoladkowe , juz nie pamietam musze to sprawdzic raz jeszcze...

 

mirunia, oby zadzialala ta betahistinka :uklon::uklon: oby bylo lepiej to i psychicznie tez wtedy bedzie :)

 

Cos nasza Ania nie pisala chyba od dwoch dni :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×