Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

:( i pojechała siną w dal... teraz w 3city nie mam już nikogo bliskiego :<

mam doła...którego spotęgował mi wujek, który powiedział, że jestem pusta (bo jestem niewierząca), źle wychowana (bo nie uważam że powinno bić się dzieci), i że zawsze będę sama bo nikt się nie zbliży do takiego smutasa jak ja...

a kariera widać zastępuje mi rodzinę bo ją mam w gdzieś... (bo nie mieszkam z ojcem pijakiem)

gdyby to nie był wieczór mojej siostry to olałabym go i wyszła ale uczepił się mnie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się u mnie zmieniło ostatnio, czuję dziwny spokój ostatnimi czasy, samotność przestała mi przeszkadzać chociaż kiedyś większość czasu spędzałem z ludźmi, do nie dawna jeszcze z tym walczyłem ale teraz już przestałem się bronić i jest lepiej. W sumie to już jestem innym człowiekiem niż dwa lata temu. I nawet nie chcę już być taki jak kiedyś. Nawet nie jest mi smutno czy źle, jest coraz lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olewam, tylko wtedy pustka jest jeszcze większa....

Do moich marzeń o idealnym partnerze dochodzi to by miał dużą rodzinę, która będzie mnie uwielbiać :105:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tak podkreślam idealny i marzenia bo wiem, ze idealnych ludzi nie ma a marzenia się nie spełniają i trzeba brać co jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olewam, tylko wtedy pustka jest jeszcze większa....

Do moich marzeń o idealnym partnerze dochodzi to by miał dużą rodzinę, która będzie mnie uwielbiać :105:

 

No duża rodzinka z którą ma się dobry kontakt to jest duży plus - zawsze można gdzieś do kogoś wyskoczyć na kawę, na grilla, posiedzieć, pogadać, etc.

Z kuzynami/kuzynkami jak się spotykamy całą paczką to jest nas z 30 ludzi :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Annie_Wilkes, mam podobnie. Jedyne kontakty ze znajomymi w moim przypadku, ograniczają się teraz do spotkań raz na pół roku, ale niedługo będę mogła powiedzieć, że w ogóle.

Nadeszła pora, żeby coś zmienić w swoim życiu. Albo teraz, albo nigdy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie chwilowo darowałam szukanie nowych znajomych. Wystarczy mi moje towarzystwo i mojej partnerki. Na inne osoby i tak nie miałabym czasu, a wolny czas wolę poświęcić na inne rzeczy, a i obowiązków trochę jest. Być może odmieni mi się kiedyś, ale na razie tego nie potrzebuję. Lubię zajęcia w mojej samotni. Ten typ już tak ma:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzę sylwestra ani świąt...

olewam to od lat - jak będę miala kasę to wyjadę w te dni gdzieś by nie słuchać o tym wszystkim

nie będę się dołować że nie mam rodziny w święta, że wigilię spędzę sama...

czy to że nie mam nastroju na "szampańską" zabawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W relacjach z ludźmi,czy może ogólnie?

Z nienawiścią do naszego gatunku i zepsucia,z moją "pustką",egoizmem i toksycznością,wydaje mi się czasem,że im bardziej się oddale od innych,im mniej będą mieć ze mną do czynienia,tym lepiej.

Domyślam się że też wcześniejsze doświadczenia jak i samoocena też mają spory wpływ na teraźniejszy subiektywny osąd.

Prawda jak mniemam gdzieś po środku...coś w tym prawdy będzie,może też zbyt surowo na to patrzę.

Mimo wszystko,jakoś całkowicie,choćby wirtualnie - nie potrafiłem i raczej nie potrafię nigdy tak do końca zrezygnować z kontaktów z ludźmi.

Choć to czasem mi się wydaje,że byłoby najlepsze.

Nie liczę pracy i rodziny,gdzie jest to przymus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×