Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie mówię poważnie, chciałem ci trochę poprawić humor ale chyba się nie udało. Co tak nagle obniżyło ci nastrój?

 

---- EDIT ----

 

Ale na poważnie ile dała byś za taki zabieg?

 

---- EDIT ----

 

Cadarxx, moim zdaniem eutanazja jak najbardziej powinna być dozwolona. Wiele ludzkich istnień uniknęło by niepotrzebnego cierpienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mówię poważnie, chciałem ci trochę poprawić humor ale chyba się nie udało. Co tak nagle obniżyło ci nastrój?

 

---- EDIT ----

 

Ale na poważnie ile dała byś za taki zabieg?

 

 

Coz przepraszam ale dla mnie to ku***two Ona cierpi a ty sie pytasz za ile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż z drugiej strony w naszym dziwnym kraju mogłoby dojść do różnych nadużyć (delikatnie mówiąc)

 

Dlatego musiałoby się kilka razy potwierdzić decyzję o tym, by uniknąć czegoś w rodzaju "mam dziś zły humor bo uciekł mi autobus, czas skończyć z życiem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie cadarxx ja też uważam ze jak ktos nie chce zyc to nie moze sie zmuszac tylko czemu tak trudno podjac decyzje no i trzeba wybrac odpowiedni moment rodzaj smierci

gabriel juz mowilam nie wiem ale nie mam za bardzo kasy wiec nie wiele.. niestety ,moge ci dac jeszcze moj tel komp mozesz sprzedac ciuchy kosmetyki co bys jeszcze chcial.. i poprawiles mi troche humor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wcale nie uważam, że powinna być dozwolona. Sam bym z niej może skorzystał - a potem co? To już nie jest odwracalne. Ale zakładając, że by się np. nie udała, albo jest z opóźnieniem lecz nie da się jej odwołać to teraz bardzo bym żałował takiej decyzji.

 

Wiecie, że podobno większość osób skaczących z okna jak już spada to bardzo chce żyć?

 

Buuuu to nie jest dobry pomysł.

Gabriel - pisz dalej o rumakach! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się cieszę, ze poprawiłem. Ciuchów i kosmetyków nie biorę bo nie sprzedaję na targu no ale telefon czas wymienić ;)

Buuu, trudno podjąć decyzję bo mimo wszystko życie nie jest tak ponure jak nam się czasem moze wydawać, po za tym dochodzi strach przed cierpieniem bliskich oraz często to, ze ludzie szybko zapomną o nas po naszej śmierci. Ja jestem szczęśliwy, ze obracam się wśród ludzi którzy bardzo cenią sobie życie ( niektórzy twierdzą nawet że jest piękne- wariaci) to mnie trzyma. Gdyby nie oni to kto wie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa wariat to byl ten co pisal o idealnej dziewczynie heh placze i sie smieje jednoczesnie

on ma chociaz jakis cel w zyciu spotkac swoj ideal i codziennie bedzie wstawal rano z nadzieja ze to wlasnie ten dzien w ktorym ja spotka a ja? ja nie mam marzen, nadziei niczego codziennie blagam boga zeby to byl ostatni dzien mojego zycia i co rano znowu wstaje.. dobry zart co nie? bog tez ma chyba poczucie humoru

 

---- EDIT ----

 

taa wariat to byl ten co pisal o idealnej dziewczynie heh placze i sie smieje jednoczesnie

on ma chociaz jakis cel w zyciu spotkac swoj ideal i codziennie bedzie wstawal rano z nadzieja ze to wlasnie ten dzien w ktorym ja spotka a ja? ja nie mam marzen, nadziei niczego codziennie blagam boga zeby to byl ostatni dzien mojego zycia i co rano znowu wstaje.. dobry zart co nie? bog tez ma chyba poczucie humoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buuuu z tym zabieraniem komputera to jednak bez sensu. Wtedy nie miała byś na czym jutro napisać co u Ciebie. Komputer musisz mieć!

 

Napisz koniecznie jutro co u Ciebie.

 

I powiedz tak bardzo szczerze - co jest takiego w życiu co może Tobie sprawić przyjemność?

 

Dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałam o takiej wieloletniej znajomości. Takich ludzi których ledwo poznaje i żyje z nimi z 2 ,4 lata nie uznaje od razu jako przyjaciół .Są znajomości i przyjaciele. Przyjaźń w której staram się jak mogę ,pomagam a gdy ja potrzebuje tej (najmniejszej) pomocy nie otrzymuje z różnych powodów. To smutne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za przyjaciel skoro nie zasługuje na szacunek? To nie jest w takim razie osobą z którą łączą więzi przyjaźni.

 

Niestety wielu przyjaciół jest fałszywych. A tak naprawdę to prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. To powiedzenie - ale bardzo, bardzo prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem wstrętnym pieprzonym nieudacznikiem życiowym... nic mi nie wychodzi... staram się, uczę się, nie probuję się wybijać tylko przetrwać gdy tego potrzeba a i tak mi nie wychodzi... po co siedze 2-3 godziny nad ksiazkami gdy w efekcie i tak dostaje niedostata albo ledwo zaliczam?? PO CO?? nienawidze siebie!!!! jak mozna byc tak spapranym czlowiekiem!!??!! jak mozna sie tak STOCZYC??!!! no jak!!?? nienawidze tylko siebie. nie ludzi naokolo, ne zycia, nie swiata tylko SIEBIE!! mam dosc nienawidze patrzec w lustro nienawidze myslec o sobie nie nawidze po prostu wszystkiego co we mnie jest!!!!siedze tu i becze jak wstretna siksa i nawet to mnie wkurza!!!!!!! ktory czlowiek sie tak zachowuje??!! no ktory ??!! tlusta i wstretna nie umiejaca nic zrobic dobrze - taka jestem......... rzygac sie mi chce sama soba i mam ochote cos sobie zrobic... po prostu dac sobie nauczke za to ze taka spieprzona jestem... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjaźń to dwustronna relacja. No taka powinna być. Niestety czasami ludzie są tacy, że podają się za przyjaciół. Ale tylko wtedy jak mogą na tym skorzystać. Mogą to robić świadomie lub nieświadomie.

 

Lariana - myśl bardziej o sobie a nie o innych ludziach. To smutne, że robisz coś dla kogoś, a ten ktoś nie chce dla Ciebie. Ale może nie jest tak, że nie chce, a np. nie potrafi lub nie wie, że potrzebujesz pomocy.

Chyba najlepiej pomagać innym bezinteresownie. A jak sama potrzebujesz pomocy to dać to znać wyraźnie do otoczenia. Ale bez prawdziwych przyjaciół wkoło i to niewiele da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×