Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie spamoludki! :papa:

Dziś dzień pod znakiem małego jęczydła, bo jak wczoraj bolało mnie kolano, to dziś boli mnie łokiec. Nie wiem ki diabeł, jakoś raczej chyba nerwica na stawy się nie rzuca ;) Chociaż ludzie potrafią z nerwów oślepnąc...

 

 

Infinity, Jak dziś twoje plecy, to w związku z nimi wybierasz się do lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, tak, o to chodzi. Odpuszcza chyba lekarza się przestraszyłam. Jestem tylko osłabiona i słabo widzę.

 

-- 21 wrz 2014, 16:44 --

 

Czy tylko ja nie mam czata z boku na fb?

 

-- 21 wrz 2014, 16:47 --

 

Jakiś paskudny wirus panuje. Brat mówił że jego też plecy bolały na początku, potem osłabienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, może to faktycznie jakieś wirusidło grypopodobne... No ale jeśli nie masz temperatury, to raczej jakieś zwyrodnienie, albo spięcie.

Może twoje tabletki i smarowania zaczęły działac. Zobaczysz jutro, najwyżej pójdziesz do lekarza.

 

Nie wiem czy na moje bóle mam się rozgrzewac, czy niekoniecznie. Jak jeszcze nie miałam diagnozy na moje barki, to na ból je rozgrzewałam, co pogłębiło stan zapalny. Okazało się, że to trzeba chłodzic :roll: No chyba że na barki lód, a na łokiec maśc rozgrzewająca:D

To takie żałosne, że aż śmieszne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, hej, poszukasz to pewnie znajdziesz używane, zobacz też w antykwariatach (nie ma jakiegoś obok szkoły, bo oni sprytnie mogą miec )

 

-- 21 wrz 2014, 17:06 --

 

Infinity, w sumie to dobra wiadomośc, bo przynajmniej wiesz co ci jest i że lada chwila minie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heyyy :papa::papa::papa:

 

Siedze z farbka na wlosach , katar m9i sporo odpuscil , zostal kaszel, wyszlam dzis do sklepu bo juz wysiedziec w domu nie moglam.

czeka mnie troche imprez i spotkan towarzyskich w pazdzierniku , zaczynam 4 pazdziernika od slubu kolegi.

Ciesze sie w sumie bo zawsze to pobyt miedzy ludzmi a nie zadreczanie sie w domu.

jak Wam mija niedziela?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, hello! Chyba też nałożę farbę, bo weszłam na konto i za cholerę na fryzjera nie starczy... A zaczynam straszyc. :hide:

To będziesz miała preteksty, żeby na bóstwo się robic... ja ostatnio terapeutycznie dbam o to żeby się pomalowac, sensownie ubrac, nawet jeśli moje wyjście do ludzi to tylko sklep i spacer z psem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×