Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wolę gg.

 

Ale przydałby mi się kot. Miałbym jakiegoś towarzysza, który nie składa się z obwodów. Przygotowuję się do egzaminu z informatyki i powoli mi się udziela ten cały świat techniki, obliczenia, przewidywania itd. To taka drętwa dziedzina, a z drugiej strony nikt nie zaprzeczy, że prawdziwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nawet nie mam sil zeby pisac :( 3 mocne kawy i nic

cie na chwile ogarnelo, to przejdzie a ja doszedlem ostatnio do wniosku ze nie mam ani przyjaciol ani juz rodziny

to jest dopiero smutek, a z moja osobowoscia raczej szybko nikogo nie znajde a chlop choc leniwy przez chorobe to postawnyi dosc przystojny z tego co mowia :oops:8)

 

ja pierdole robote na trzy zmiane za najnizsza krajowa :lol::lol::mrgreen: za tydzien sie zwalniam

 

-- 21 wrz 2014, 11:41 --

 

tak mi sie pieprza dni ze niewiem jak zyje, wczoraj 2 paczki klonow 2 mg i wszystko pamietam procz tego ze dzisiaj niedziela a ja o 5 wstalem do roboty :pirate:

 

dawno mnie tu nie bylo.sa jakies mile osobki czy dalej same trrolle :smile:

ide grac w csa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do psychiatry?

ja jak mam pozno umowiona wizyte u specjalisty a skonsumuje wbrew zaleceniom wieksza ilosc to zawsze mi internista przepisze nawet bez zaswiadczenia :smile:

idz bo piesek zachoruje i bedzie podwojny problem a ty tego juz nie zniesiesz? :-(

btw. nie lubie psow, kotki uwielbiam <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×