Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Szczescie dla kazdego oznacza co innego ,nie czujesz szczescia podziwiajac piekno natury,wschod slonca?bawiace sie dzieci,jedzac ulubiona potrawe,patrzac w oczy ukochanej osoby?ty chyba mylisz szczescie z przyjemnoscia a to co innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerąbana sprawa takie myśli. Kiedyś miałem tak, że myślałem jak by to było i w ogóle, jak zrobić i tak dalej wiadomo. Ostatnio mi to minęło i nagle wróciło w dziwnej sytuacji, gdy się okazało, że będę miał możliwość spłaty wieloletniego zadłużenia. Pierwsze o czym pomyślałem to nie to, że zacznę życie z czystą kartą, tylko nie spodziewanie poczułem ulgę, że będę się mógł zabić nie zostawiając rodziny z długami. Nie wiem co o tym myśleć, skąd taka myśl, uczucie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@white Lily Przyrodę to może i tak, zwłaszcza góry, bo wschody czy zachody to już mniej, a np morze prawie wcale mnie nie kręci.Ale to tylko do momentu jak sobie przypominam, że życie jest zjebane niezależnie od tego, jaka piękna jest przyroda.

Ale reszta tych rzeczy które wymieniłaś kompletnie nie. Patrząc na dzieci generalnie nie czuję nawet przyjemności, a co dopiero szczęścia-widać nie mam instynktu macierzyńskiego :mrgreen: ,jedzenie i ukochana na osoba(co prawda myślę ,że nie kocham nikogo, ale z moich obserwacji...) to tylko zaspokojenie id, czyli przyjemność , ale nie szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, szczęście to mogą dać jedynie opiaty. Na chwilę bo potem jest zwała na maksa. Jedząc ulubioną potrawę myślę o tym, że szkodzi a ukochanej osoby nie ma i nie będzie.

Mnie się wydaje ,że Ty nie odczuwałeś nigdy szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. Najlepsze co czułem to było kiedy leżałem po operacji i babka wstrzyknęła mi to co dało mi chwilowe poczucie szczęścia. To była nirwana a ten świat tutaj to gówno. I mimo to nie jestem w stanie sam sobie kupić heroinę i wstrzyknąć bo uważam to za upodlenie i totalny upadek. Chyba,że jako złoty strzał. Właśnie przed chwilą biłem się z ojcem i zarzucałem mu, że jest nikim i zepsuł moje życie bo jestem najebany a on zaczął mieć pretensje. Już nigdy nikt nie będzie miał do mnie bezkarnie pretensji. Nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

torres, no, no. Wlasnie to jest gorsze. Ja cale zycie mysli es i dol, a teraz odwracam to na innych ludzi. Jakby ten bol byl zbyt wielki i teraz to ja moge atakowac. Kiedys agresja inside a teraz niechec do ludzi. Stad jestem zdecydowana na es w razie co. Za dwa dni operacja z narkoza. Dowiem sie o zlotym strzale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę być dobry ale życie jest złe i jeśli chcę osiągnąć swoje to muszę być zły. I do tego mnie ciągnie a nawet upodobania jakie mam do kobiet są złe (podobają mi się grubsze więc nie może mi zależeć na dobrze kobiety żeby równocześnie zależało mi na swojej satysfakcji). Mam do wyboru ascetyzm albo dalej gra w tę bezsensowną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie umiem i zastanawiam się czy lepiej się zabić czy żyć będąc złym.

Nie osądzaj siebie zbyt surowo i ani mi się waż mysleć o śmierci są ciekawsze rzeczy na tym świecie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

torres, Twoja decyzja. Zalezy czy juz jestes na prawde zly czy moze tylko bez wiary chwilowo. Ja np chyba jestem zla i zalosna czyli najgorsze z mozliwych. No i tchorzostwo. Z drugiej strony kocham i nie chce umierac bo nie bede juz widziec tej osoby. Boje sie tez smierci i tegoco po niej.

 

W sumie na prawde zly czlowiek nie bedzie chcial smierci...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za 'twoja decyzja' ale uwazam, ze czlowiek ma prawo taka decyzje podjac...

 

-- 20 wrz 2014, 18:51 --

 

Przepraszam za 'twoja decyzja' ale uwazam, ze czlowiek ma prawo taka decyzje podjac...

 

-- 20 wrz 2014, 18:55 --

 

torres, na prawde nie wierzysz, ze moze sie touciebie zmienic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie może. To nie jest kwestia wiary tylko w tym przypadku wiedzy. Na dodatek mam pojebany mózg, który nie jest w stanie się niczego nauczyć i zapamiętać a to co pamiętam to ztaką wiedzą skompromitowałbym się w familiadzie. Jednocześnie przy wysokim IQ to jest przekleństwo bo wszyscy myślą, że jestem mądry a prawda jest odwrotna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czasem mam myśli samobójcze, coś jednak mnie tu trzyma. Sądzę, że przy aktualnej konstrukcji własnej psychiki, samobójstwo byłoby przemyślaną decyzją, umarłbym nie jak szaleniec, a jak ktoś kto współpracuje z naturą. Jednak póki co trzymam się i jest mało prawdopodobne, żebym to zrobił.

 

Jeśli leki mogą coś tu pomóc, ty chyba jedno z ich lepszych zastosowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. W ten sposób usunę złą jednostkę z tej planety skoro wszechświat sam się ze mnie nie jest w stanie oczyścić.

 

 

Nie jesteś wierząca, prawda?

 

Kto mówi, że jesteś zła? Czym to się objawia?

 

Pomyśl, że jesteś na moście i stawiasz krok - i wiesz, no... Grawitacja :) Poczuj ten momentjak lecisz i nieuchornnie zbliżasz się do ziemi i NAGLE BACH... - Wyobraź sobie to nie tak o, jakw kreskówkach że lecisz i bach ale poczuj te emocje.

Jak dobrze to zrobisz to Ci powinno przejść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×