Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

A co byście poradzili komuś żyjącemu całe życie w izolacji.

Mój największy lęk to wizja życia samej do końca życia i śmierć przed telewizorem, którą odkryją po tym jak smród zacznie wydobywać się z chałupy.

Zacznij eksperymentować z towarzystwem ludźmi. Na początku może nie wychodzić :twisted:

Niemniej, ekspertem co do relacji nie jestem

 

Ale jakim towarzystwem? Przecież nie zagadam do nikogo w tramwaju... :(

 

Przecież są spotkania forumowe. Spróbuj :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upiory naszych czasów... Samotność w tłumie ludzi. Mi się wydaje, że powtarzanie na zasadzie "idź do ludzi" to takie "weź się w garść" tylko w odniesieniu do samotności, a sami pewnie wiecie, że "weź się w garść" znaczy żeby spadać na drzewo.

 

Żeby nie pitolić o niczym, bo i mi jakiś rozumiejących oczu w pobliżu brak jak wody, to zadam konkretne pytanie, bo jestem tu praktycznie nowy. Ludzie z tego forum czasami spotykają się na kawach / herbatach itd? Widziałem, że jest taki dział tutaj, ale jakaś kompletna martwica i w zasadzie mało kto i mało kiedy tam cokolwiek pisze.

 

Niech Ci bardziej doświadczeni w forum mi podpowiedzą, bo czasami takie jedne rozumiejące gały, to więcej niż wiadro psychotropów podane przez speca od umysłów mówiącego "weź się w garść" tylko na okrętkę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już dosyć tej cholernej samotności :cry: Tęsknię za byłym, który ma mnie zapewne gdzieś :cry:

 

Tęsknisz za byłym, bo masz dosyć tej cholernej samotności. ;) To nie jest dobry motyw do jakichkolwiek powrotów czy szukania kontaktu. W takich chwilach często idealizujemy przeszłość, ponieważ nie możemy znieść teraźniejszości. "Nie idź tą drogą", cytując klasyka.

 

white Lily ma rację, wyrwij kogoś z forum. Może to nawet będzie chwast, ale przynajmniej zajmiesz czymś myśli swoje niespokojne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już dosyć tej cholernej samotności :cry: Tęsknię za byłym, który ma mnie zapewne gdzieś :cry:

to wyrwij jakiegoś faceta z forum i już ;) a nie siedż w przeszłosci /

 

:great:

 

Jakby kto był z moich okolic, to bardzo chętnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, no właśnie dlatego lepiej w nim poszukać ;)

 

Obawiam się, że tutaj chłopaków z miast do których mam blisko też nie ma.

może poszukaj zamiast się wciąż obawiać?

 

Może szukałam i nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×