Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znane osoby z nerwicą


Gość monooso

Rekomendowane odpowiedzi

Arasha, Jednak o czymś świadczy. Ten Pan ma już 65 lat, a z tego co kiedyś w tv słyszałem to nigdy nie miał dziewczyny, nawet za młodu. Potwierdzali to jego znajomi z tamtego okresu. Zdrowa osoba tak nie postępuje. Prochy łyka na pewno. Wystarczy porównać jego zachowanie sprzed katastrofy smoleńskiej, a po. Zresztą sam kiedyś gdzieś mówił, że łyka. W moich oczach on w ogóle teraz nie nadaje się do rządzenia krajem, zachowuje się jakby nie do końca wiedział co tu się dzieje. Jeżeli wybory wygra PiS to funkcję premiera powinien objąć ktoś sprawny. Ja do Jarka też nic nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Pan ma już 65 lat, a z tego co kiedyś w tv słyszałem to nigdy nie miał dziewczyny, nawet za młodu. Potwierdzali to jego znajomi z tamtego okresu. Zdrowa osoba tak nie postępuje.

Przecież Ci piszę, że ja za młodu też nie miałam. Ale w końcu zdrowa do końca nie jestem, a normalna to już na pewno :mrgreen:

 

Prochy łyka na pewno. mówił, że łyka.

Podobno miał zapisane, ale nie brał.

 

W moich oczach on w ogóle teraz nie nadaje się do rządzenia krajem

Ja myślę, że mało kto się obecnie nadaje :roll:

 

Ja do Jarka też nic nie mam.

To dobrze :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, No ja też nigdy nie miałem i nie szykuje się aby to uległo zmianie w najbliższym czasie. Jak nie brał prochów jak sam mówił, że przez całą kampanię prezydencką był pod ich wpływem i nie był świadomy tego co wygaduje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, No ja też nigdy nie miałem i nie szykuje się aby to uległo zmianie w najbliższym czasie.

A stary jesteś :D ? U mnie też się nie zanosiło / nie zanosi ... Bo ja wiem :bezradny:

 

 

Jak nie brał prochów jak sam mówił, że przez całą kampanię prezydencką był pod ich wpływem i nie był świadomy tego co wygaduje?

Może to tak dla ściemy było. Dla mas. Ja myślę, że on jest baaaardzo świadomy tego, co wygaduje. Może aż za bardzo. I czuje, że ma misję do spełnienia, a to akurat, przyznaje, jest dość typowe dla osób z zaburzeniami,

 

Wiesz, lepiej nie róbmy tu spamu, bo chyba odbiegliśmy za bardzo od tematu :D A Jarek niech się na zdrowie dobrze ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy maja problemy. Trent Reznor ma chad, Marilyn Manson ma zab.os. i depre, Courtney Love ma ciagle manie, takie bpd troche act.out, Angelina tez pewnie bpd miala. Amy Winehouse. I teraz pytanie - Na ile to choroby? Nerwice miala Winona Ryder. Madonna ma pewien rodzaj narcyzmu, ten silny w strone psychopatii troche. Van Gogh 8) , Tomasz Beksinski sie zabil, corka Donatelli Versace ma anoreksje, Dorota Rabczewska tez jest pjerdolnieta, Hopkins ma schizofrenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej, doprecyzuję. Chcę poznać znane osoby z fobią społeczną lub osobowością unikającą (lękliwą). Chcę wiedzieć czy ten typ osób nie jest skazany na rolę kompletnego życiowego przegrańca. Poproszę o nazwiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robotnica, Unikałaś negatywnej uwagi i równocześnie zabiegałaś o pozytywną. Znam ten stan.

Mam tak cały czas, tyle że od czasu, kiedy zacząłem być tego świadomy, przyjąłem do tych pozytywnych zabiegów surowy stosunek ..wyhamowałem je etykietując jako "żałosne, nachalne zabieganie o cudzą uwagę", uznałem jako złe postępowanie. Usunąłem potrzebę zamiast czerpać radość z jej zaspokajania. Ostatecznie moje życie stało się nudne i bezcelowe ..tak mi się przynajmniej wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×