Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu ja jestem taka nieogarnięta, jechałam 40 minut drogi w jedną stronę do lekarza i... nie wzięłam skierowania :( Co się ze mną stało :(

Cognac, ja czekałam jakieś 2 miesiące na terapię by po wyjściu z domu stwierdzić że nie wzięłam skierowania, a co więcej nie mam pojęcia gdzie ono jest :roll: .

 

Jeszcze to że mam pecha, bo gdyby pewna osoba nie była właśnie teraz na urlopie to miałabym duże szanse podłapać dorywczą pracę na jeden dzień (zawsze to coś), a tak to nici z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bei :shock::(

Ja właśnie zawaliłam te badania, następny termin: grudzień :shock:

Cognac, strasznie mi przykro- serio bo to taki pech który niesie za sobą strasznie niemiłe konsekwencje. Z moim szczęściem myślę ze rozumiem bo sama nieraz miałam podobnie :roll: , ale wtedy akurat jak dla mnie zdarzył się cud i dotarłam na spotkanie z T. (mimo wszystko nigdy tego nie zapomnę, nie tyle właśnie spotkania, a tego z jakimi trudnościami na nie dotarłam, kiedyś chciałabym z nią nawet o tym pogadać).

 

Stawka 0,02 zł /ulotka :roll::roll::roll: .

Pocieszę cię,ja miałam 0,01 ;)

 

Absinthe, przyznam że chyba nigdy za tyle nie rozdawałam i mam nadzieję nie będę, ale rozumiem że ktoś jest do tego zmuszony (kiedyś jednego dnia po blokach nie pamiętam za ile ale chyba 0,04 albo 0,025 (wyszło mi wtedy bodajże 28 zł (ale łaskawie dostałam 30). Roznosiłam tez za 5zł/h :roll: (przyznaję ze też jeden dzień, ale moja siostra dłużej).

Ostatnio miałam 60 zł za 6h roznoszenia (za wycieraczki) z tym, że musiałam robić przerwy (za nie mi nie płacono) żeby auta się przetasowały.

0,01 nie spotkałam się z czymś takim i szczerze trudno mi sobie to wyobrazić. Rozdawałaś na ulicy? Przecież dostając taką stawkę ulotkarze mogą wyrzucić te ulotki, nie ogarniam tego- jestem za stawka godzinową a nie za jakimiś groszami, gdzie za dzień wychodzi 20 zł :roll: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bei, ja byłam niestety zmuszona.Pamiętam że jak się przyjmowaliśmy było nas trzech jak tych dwóch usłyszało jaka stawka to sobie do domu poszli ;D.To już było 5 lat temu,miałam 16 lat,trudno w takim wieku znaleźć coś porządnego.Roznosiłam po domach.Jak było np.osiedle bloków 10 piętorwych to ładnie zarobiłam też wyszło tak z 50-60 na dzień.Gorzej jak w takim bloku była zepsuta winda,a my musieliśmy ludziom to na wycieraczki i do skrzynek wsadzać na dodatek chodzili i nas sprawdzali.Na 4 piętrze brakowało tchu a na 7 człowiek miał wniebowstąpienie :D.No pewnie że wyrzucaliśmy,ale to tylo po to żeby mieć lżej w plecaku,bo wszystko musieliśmy zapisywać w zeszycie i liczyć pod koniec dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absinthe, ej, znam takie jaja, ulotkowałam też mając 17 lat i w jednej firmie właśnie było bardzo podobnie, stawki za ulotkę, zeszyty i kontrolowanie... Ja miałam "większe szczęście", bo rozdawałam za 4zł/h :P Też małe pieniądze, zwłaszcza że dojeżdżałam do innego miasta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ja jestem taka nieogarnięta, jechałam 40 minut drogi w jedną stronę do lekarza i... nie wzięłam skierowania :( Co się ze mną stało :(

 

Czemu ja jestem taka nieogarnięta, czekam jak głupia na wizytę u psychiatry, biorąc od tygodnia połowę zalecanej dawki leków (bo inaczej by mi brakło), by dowiedzieć się dzisiaj że wizytę miałam mieć 12.09 a nie 22.09 :( . Co się ze mną stało :(.

 

Cognac, witaj w klubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że smierdze. Krok do wolności- iść sie wykąpać.

 

Czy to będzie duży nietakt jeśli zapytam dlaczego śmierdzisz? Sorry nie mogłam się powstrzymać :oops: .

 

Mi wczoraj wyłączyli prąd co skutkowało koniecznością pójścia do pracy w tłustych włosach, bo nie miałabym ich jak wysuszyć :oops: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×