Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

xxdaisyxx, byłam szczuplejsza jak chodziłam do szkoły i to mnie boli, a włosy miałam dłuższe.

 

-- 19 wrz 2014, 10:22 --

 

Ostatnio napomknęłam o tym u lekarza. Okazało się że moja lekarka jest o 9 cm niższa a waży tyle samo, a widzę że jest ode mnie szczuplejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, haha jak napisałaś mi że utyłaś to już myślałam, że pisze z kimś co waży z 80kg :D.

Ale wiem jak jest, z moimi urojeniami też mnie nikt nie przegada, że Asentra jest na zapomnienie a skutki uboczne to zanik pamięci, tylko u mnie to wystąpiło u 000000,1% na globie ziemskim :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxdaisyxx, utyłam 3 kg, to widać. Przy moim tegretolu kłopoty z pamięcią i koncetracją są częste, do tego czytałam że również przy borderline. Nie wiem jak w tym semestrze poradzę sobie w szkole, czarno to widzę. Testy rozwiązuję niezmiennie pomiędzy 70 a 80%, a aby zdać kwalifikacje potrzeba 50, więc jeśli mnie nerwy nie zjedzą to teoretyczny powinnam zdać, gorzej z praktycznym, nie nauczę się nigdy wszystkich złączy i wejść, czarno widzę egzamin praktyczny, a do tego można 20 punktów stracić za niewłaściwą postawę czy nie włożenie płyty do koperty, ja zawsze się garbię zwłaszcza przy kompie, ze stresu, przyzwyczajenia i dlatego że niedowidzę, nawet w okularach mam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, no nie wiem co Ci w tej kwestii napisać, bo ja mam przy egzaminach takie dziwne magiczne myśli, wole żeby nikomu się to nie uaktywniło :D. Ale jak się porządnie przygotujesz to dasz rade, a jak nie - to nie koniec świata, zawsze są poprawki ;).

Ja schudłam po Asentrze :/, mogłam nic nie jeść, ale teraz mi chyba minęło i pałaszuje jak szalona :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxdaisyxx, ja na Asentrze nie paliłam i mnie nie ciągnęło, gdyby nie skończyło się próbą samobójczą to bym pewnie nie wróciła do nałogu, ale wiesz, przed śmiercią trzeba było zapalić ostatniego w życiu :) i w ten sposób wróciła choć to głupie było jak cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, nie jest dziwne, też tak mam i uważam że to normalne. Pisz jak najwięcej jak masz problem, nie zadręczasz to nie w Twoim stylu ;)

Przepraszam, że od razu nie odpisałam. Miałam telefon.

 

-- 19 wrz 2014, 16:48 --

 

jest mi gorąco w tej chwili i duszno, nie wiem co się dziś ze mną dzieje, może z niedospania wahania i nerwowość :/

 

Za trochę kumpel przyjedzie. Fajnie, bo jestem spragniona towarzystwa, a caly dzień na forum męczy, odbija się na samopoczuciu i kręgosłup boli coraz bardziej

 

-- 19 wrz 2014, 16:53 --

 

Wcześniej miałam telefon z TOZ bo wczoraj napisałam maila zgłaszając psiaka którego spotkałam na ulicy, że się błąka skrajnie wychudzony. Niby nic wielkiego, a ja czułam podenerwowanie bo dzwoniąca Pani początkowo była niezbyt przyjemna, potem już ok, podziękowała mi, ale na początku że puszczam informacje a nie znam numeru domu przy którym widziałam. Wyszukałam na mapach numer domu na poglądzie i oddzwoniłam i była już milsza. Może też miała zły dzień. Nie ma co brać wszystkiego do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, Kasiu, jest Ci gorąco, bo z pewnością denerwujesz się przed wizytą kolegi-ja tak mam.

Niby cieszę sie, że ktoś ma do mnie wpaść, ale niepokój mam murowany-zawsze muszę coś łyknąć, tzn.tabletkę jakąś :D

Jutro własnie ma nas odwiedzić córka Męża z Rodziną, z jednej strony cieszę się, bo Mąż jest zadowolony, ale ja już się denerwuję ;)

 

Kasiu, jasne, że ludzie tez mają różne problemy, złe dni, samopoczucie itd...warto o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy witajcie!

 

Wpadłam na chwilę zobaczyc, co słychac. Zrobiłam sobie słój powideł, bo coś mnie wzięła chętka, no i śliwka po taniości. Niedługo przychodzą goście na urodziny syna mojego, szef kuchni (czyli ja) podaje sałatkę caprese i pulpeciki w sosie kurkowym, a na deser tort Sachera. Będzie smacznie. :smile:

 

jasaw, Kochana nie zanudzasz problemami, od tego jest to forum, żeby sobie czasami pochlipac. Myślę, że wszyscy tu jesteśmy z tobą, trzymaj się, zawsze ci się przecież udaje przez te smutki przejśc. A będą cię męczyc, to pisz.

 

Infinity, Im mi jest gorzej, tym więcej palę. Ale postawiłam sobie barierę paczki na dzień, dla zdrowia, ale też ze względu na finanse. Za te głupie fajki mogłabym pójśc np. do kosmetyczki, czy kupic sobie butki. No i kiedyś miałam hollywoodzki uśmiech, teraz ząbki już nie takie bielutkie... Oj zła jestem na siebie. :evil:

 

-- 19 wrz 2014, 17:04 --

 

Infinity, Dobry uczynek z tym psiakiem zrobiłaś i to najważniejsze, a pani może miała okres lub chłopak ją rzucił, to już nie twój problem. Kasia, ty dobra kobieta jesteś... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey witajcie :papa::papa::papa:

 

 

jasaw, Aniu :************ nie zanudzasz nikogo , po to tu jestesmy zeby sie wspierac :) To zrozumiale ze sie martwisz zdrowiem bliskiej Ci osoby. Tez bym sie martwila.

Pisz smialo a ja Cie tulam cieplutko:************* Odpisalam Ci na fb :*************

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, nie sądzę, piję drugą kawę a nie powinnam, na dodatek odstawiam abilifi, może od tego, bo zawsze jak czegoś zabraknie to można czuć się nieswojo, nawet głupiego cukierka gdy jest się przyzwyczajonym, a co dopiero jakiegoś leku.

 

Wiem,. Aniu, uczę się tego powoli a nie brać do siebie.

 

kosmostrada, to dopiero stresujące, dla mnie nie wykonalne podać herbatę podczas przyjęcia bo mi łapki latają

 

Też tak mam z paleniem. Palę więcej niż paczkę, na ogół do dwóch.

 

Kolega nie przyjdzie. Nagła sytuacja, poważna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×