Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ferdynand k, nom :) ale sie cieszę na wekendowe zajęcia

jutro mam tylko 3 godzinki od 16, w sobote na 11 do 16 jakoś a w niedzielę za to hardkore 8-19 :shock:

ciekawe jakich ludzi poznam :P

 

-- 18 wrz 2014, 17:06 --

 

amelia83, a szkołe masz za tydzień? To tak jak ja :smile:

 

-- 18 wrz 2014, 08:00 --

 

Kurde, denerwuję się. Nie czuję się pewnie jak wyglądam, ubiór, makijaż :zonk:

 

zaczynamy jednak w ten wekend piątek popołudniami, soboty i ndz ;) i tak co tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkie ludki! :papa:

 

Ja też styrana, bo dzień bardzo intensywny, rano z psem, potem na rynek lodówę zapełnic i piękniutkie warzywa i jajeczka zakupic, potem pędem do pracy. Po pracy znów z psem, potem obiad, pranie i pewnie coś jeszcze po drodze. Muszę znów wejśc w rytm. Na głowę to dobrze robi, ale fizycznie coś się męczę.

Jeszcze mam jakieś dziury w mózgu, zapomniałam okularów do pracy i musiałam po nie dygac do domu, dobrze że daleko nie mam.

Myślałam, że jestem taka zakręcona od leków, ale teraz biorę już tylko jedną tabletkę...

Nie macie wrażenia czasami, że nerwica mózg wyżera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, hej! Może to zależy od leków, a może faktycznie te wystrzały kortyzolu kurczą mózg. :roll:

No czasami myślę, że nie tylko dziury w mózgu mam, ale jakaś mniej inteligentna się robię...

 

-- 18 wrz 2014, 19:45 --

 

amelia83, Pazurki pomalowane, jaki kolor wybierasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, co tydzień, super :105: chociaż ja bym poległa finansowo bo muszę pokój wynająć, dojechać, wrócić :roll:

 

-- 18 wrz 2014, 20:09 --

 

kosmostrada, ja zawsze miałam problemy z pamięcią, a z roku na rok jest gorzej. Od paru tygodni to katastrofa, problem z tymi uszami który mnie odrealnia i jestem jak w pół śnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, Kasieńko , to mnie zmartwiłaś, bo nie liczyłam na to, że mi wszystko wróci do normy, ale niedobrze, że może się pogłębiac, bo trochę IQ to nawet do pracy jest mi potrzebne... No ale ty testy wypełniłaś, więc chyba tragedii nie ma ;)

 

amelia83, Ja pazurki jutro rano zrobię. Dużego wyboru nie mam, ale za to niestandardowe kolory :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, mi dojazd w jedną stronę zajmuje ponad godzinę, gdybym miała bezpośredni autobus w sobotę to 40 min, 33 km :bezradny: Gorzej w niedzielę bo musi ktoś po mnie wyjechać. W tym semestrze umówię się z taryfiarzem, nie pod sam dom, ale większość drogi ( od najbliższego miasteczka, tak z 10 km, to zostanie mi trochę ponad 2.5 km do przejścia), bo nie będę robić komuś kłopot regularnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, pociesze Cie ze ja takie dziury w mozgu mam w trakcie zaostrzenia choroby i po lekach mialam , jak jestem spokojniejsza i mam normalne dni to nie mam i dziur: :)

 

-- 18 wrz 2014, 20:31 --

 

Ferdynand k, aaa Ferdynanda pominelam :hide: witaj witaj nasz Ferdusiu :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×