Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

[*] Relatywista [*], ona już upolowana. :D

 

no... strzała mnie trafiła... raz a porządnie :105:

 

-- 17 wrz 2014, 23:03 --

 

[*] Relatywista [*], ja Cie nie trawie momentami to ciesze sie ze sie chociaz na chwile pojawiłes ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*] Relatywista [*], ty mi możesz dziecko co najwyżej bąka z dupy wyssać, a co sie tyczy do reszty trollów i prześmiewców to ja zadałem konkretne pytanie a wy trolujecie tylko ale cóż w realu nic nie znaczycie bo jesteście spaczonymi schizofrenią no-life'ami i jedyne co wam zostało wyżywać się przed komputerem i przelewać na świat wirtualny swoje frustrację.

 

PS>>> i tak sobie wejde kiedy będę chciał, ale słodko się spinacie kretynki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS>>> i tak sobie wejde kiedy będę chciał, ale słodko się spinacie kretynki :P

 

grozisz czy obiecujesz ? :mrgreen:

 

-- 17 wrz 2014, 23:31 --

 

Relatywista [*]"]Davin, Nie bój nic ;) Jak już kiedyś wspominałem - tylko pedały (gdzie je Kestrel ? xD) nie mają ostów :D

 

kurfa jestem pedałem :mrgreen: dzieki za uświadomienie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trwa kolejna edycja prestiżowego konkursu branży e-commerce - Ekomersy 2014 :) W tym roku o głosy walczy także moja firma - Positive Power. Pomóżcie nam zostać najlepszą agencją wdrożeniową i integracyjną- głosujcieeee :)

Wystarczy jeden klik: http://ekomersy.pl/firmy-agencja/20085

 

Dziękuje i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, moja firma, Positive Power, została nominowana w konkursie Ekomersy 2014! :) Na co dzień zajmujemy się m.in. tworzeniem sklepów internetowych i aplikacji mobilnych, a w konkursie walczymy o tytuł najlepszej agencji wdrożeniowej i integracyjnej.

Pomóżcie nam zgarnąć pierwsze miejsce! Wystarczy kliknąć tutaj: http://ekomersy.pl/firmy-agencja/20085

Bardzo dziękujemy za każdy głos i pozdrawiamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×