Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KRAKÓW]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W środy ta lekarka przyjmuje na ul. Basztowej w Pro Vita. Tam nie ma komputera, więc tylko pisze w karcie ;)

Mnie też ostro na namawiała na 7F, nawet zaproponowała, że pomoże mi z wypełnieniem papierów na uczelni, aby dostać zwolnienie lekarskie na czas pobytu w szpitalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo PILNIE szukam kogoś ze znajomościami w poradni urazowo-ortopedycznej w szpitalu w Krakowie. Byle nie Wojskowy na Wrocławskiej. Chodzi o możliwość przyjęcia na wizytę w czwartek - terminy są bardzo długie a tutaj sprawa jest bardzo poważna i pilna. Jeżeli ktoś może pomóc bardzo proszę o wiadomość prywatną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I już mam wyrobione o Tobie zdanie. Nie ma to jak cieszyc sie z czyjegos nieszczescia... gratuluje empatii

 

I nie zycze Ci zeby maszyna obcieła Ci palec, zebys siedziala z tym krwawiącym palcem, który wykurfiscie Cie boli 2 godziny czekajac na przyjecie na SOR. Nie zycze Ci zebys dostała pozniej skierowanie do ortopedy za pare dni i zebys zadzwonila do szpitala i okazało sie ze nie wiadomo czy Cie przyjmie lekarz. Nie zycze Ci nieprzespanej niejednej nocy z powodu niesamowitego bólu kikuta którego spartaczyli szycie... nie zycze Ci.

 

A jesli chcesz sie posmiac to idz w jakies gierki na offie i tam sie posmiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, bawi mnie stan służby zdrowia, który jest tragiczny. Niestety stykam sie z tym na co dzień więc może faktycznie dobrym wyjściem by była wizyta prywatna, wtedy jest duża możliwośc, że się z dnia na dzień ta osoba dostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

essprit, zdziwiła byś się jakie cyrki się w naszej wspaniałej służbie zdrowia dzieją. Najlepiej wypowiadać się na temat o którym pojęcia nie masz. W naszym kraju nie liczy się pacjent tylko papierki, podpisy i inne głupoty. Niestety codziennie w pracy spotykam milion takich chorych sytuacji, z którymi nie da się nic zrobić ze względu na chore wymysły naszego państwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

essprit, Błagaj...

Nie mnie tylko bliskiej mi osobie.

Jestes infantylna...

I nie ironizuj i nie rób z siebie wiekszej kretynki niz jestes. Nie masz nic konkretnego do powiedzenia to się nie wypowiadaj. A wierzyc nie musisz... polecam odrąbac se palca to sama sie przekonasz.

I jeszcze raz prosze, nie masz nic konkretnego do powiedzenia to nie pjerdol głupot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trwa nabór do DARMOWEJ GRUPY PSYCHOEDUKACYJNEJ DLA OSÓB Z OCD (zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne, dawniej nerwica natręctw)!

 

Zespół gabinetu psychologiczno-psychoterapeutycznego "Centrum Poznawczo-Behawioralne Ad Rem w Krakowie" serdecznie zaprasza do udziału w grupie, która rusza od października i będzie miała charakter psychoedukacyjny i wspierający.

 

Uczestnicy będą mieli możliwość m.in:

- dowiedzenia się więcej na temat objawów, mechanizmów i sposobów leczenia OCD

- otrzymania wsparcia emocjonalnego

- przepracowania negatywnych emocji

- poszerzenia sieci kontaktów społecznych

- podzielenia się doświadczeniami związanymi z OCD

- poszukiwania wspólnych rozwiązań w trudnych sytuacjach i radzenia sobie z objawami na co dzień.

 

Zapisy:

- telefon: 732 632 263

- e-mail: info[małpa]centrum-poznawcze.pl

- strona http://www.centrum-poznawcze.pl (zakładka "kontakt")

 

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DARMOWA GRUPA PSYCHOEDUKACYJNA DLA OSÓB Z ZABURZENIEM OBSESYJNO-KOMPULSYJNYM (OCD,tzw. nerwica natręctw)

 

Zespół psychologów i psychoterapeutów Centrum Poznawczo-Behawioralnego Ad Rem w Krakowie zaprasza do udziału w bezpłatnej grupie wsparcia i psychoedukacyjnej dla osób cierpiących na zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne (OCD, dawniej tzw. nerwica natręctw), która rusza od października br. – już teraz ogłaszamy nabór dla wszystkich chętnych, a od jesieni zapraszamy na spotkania – prosimy o wcześniejszy kontakt!

 

Uczestnicy będą mieli możliwość m.in:

- dowiedzenia się więcej na temat objawów, mechanizmów i sposobów leczenia OCD

- otrzymania wsparcia emocjonalnego

- przepracowania negatywnych emocji

- poszerzenia sieci kontaktów społecznych

- podzielenia się doświadczeniami związanymi z OCD

- poszukiwania wspólnych rozwiązań w trudnych sytuacjach i radzenia sobie z objawami na co dzień.

 

Psycholodzy prowadzący grupę nie są jej liderami, ich zadaniem jest służenie wiedzą na temat mechanizmów psychologicznych, udzielanie wsparcia uczestnikom spotkań oraz informowanie o możliwościach otrzymania specjalistycznej pomocy.

Spotkania grup wsparcia nie są terapią grupową.

 

Telefon: 732 632 263

 

http://www.centrum-poznawcze.pl

 

E-mail: info@centrum-poznawcze.pl lub zakładka: KONTAKT.

 

UWAGA! Aby grupa ruszyła, musi zgłosić się minimum 5-6 chętnych osób.

 

Zapraszamy serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoterapia poznawczo-behawioralna, to jedyna psychoterapia, której podstawy teoretyczne i skuteczność mają potwierdzenie naukowe.

 

Jeśli szukasz psychologa lub psychoterapeuty, jesteś nastawiona/y na samorozwój albo potrzebujesz wsparcia, Centrum Poznawczo-Behawioralne Ad Rem w Krakowie jest miejscem, gdzie uzyskasz niezbędną pomoc.

 

Centrum Poznawczo-Behawioralne Ad Rem jest ośrodkiem założonym i prowadzonym przez zespół psychoterapeutów i psychologów-praktyków.

 

Oferujemy:

 

psychoterapię dzieci, młodzieży i dorosłych prowadzoną w nurcie poznawczo-behawioralnym (ang. cognitive-behavioural therapy)

pomoc w rozwiązywaniu problemów natury psychologicznej

konsultacje i poradnictwo psychologiczne (także on-line oraz w języku angielskim i niemieckim)

diagnozę psychologiczną oraz neuropsychologiczną (w podstawowym zakresie)

grupy wsparcia

tematyczne szkolenia i warsztaty: specjalistyczne, dla studentów/ek psychologii oraz samorozwojowe.

 

W kontakcie z pacjent(k)ami i klient(k)ami staramy się łączyć najnowsze doniesienia z dziedziny z praktyką i doświadczeniem pracy z osobami z różnymi problemami, w różnym wieku i pochodzących z różnych środowisk. Fachowe, oparte na wiedzy psychologicznej podejście łączymy z dyskrecją, empatią i cierpliwością oraz staraniami o zapewnienie bezpiecznej i spokojnej atmosfery, sprzyjającymi otwarciu się na procesy leczenia i wzrostu.

 

Pracujemy pod superwizją mgr Magdaleny Skąpskiej-Magdoń z Centrum Ter-Cognitiva w Krakowie.

 

Współpracujemy ze specjalistą psychiatrą, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym, lek. med. Marcinem Zygmuntowiczem.

 

Nasza nazwa: „Ad Rem”, czyli „do rzeczy”, nawiązuje do podejścia poznawczo-behawioralnego: nastawienia na konkretne działanie, bycie „tu i teraz”, skupienia się na istocie problemu.

 

 

www.centrum-poznawcze.pl

 

tel. 732 632 263

 

info@centrum-poznawcze.pl

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną i skorzystania z naszych usług!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, mam ważne pytanie, przeglądałam form, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi. Proszę, powiedzcie, czy w Krakowie są jakieś ośrodki oprócz Lenatowicza, które prowadzą terapię grupową, ale POPOŁUDNIEM? W kilku już pytałam, ale nie znam Krakowa za dobrze i ciężko się połapać. Napiszcie proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×