Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

jasaw, Z rana to mnie nerwica rozbudza, ale około 12 -tej przychodzi zwałka. W domu stosuje trick z lodowatą wodą, ale w pracy to raczej kicha, bo mam makijaż... Wyglądałabym jak panda, po takiej akcji :D

 

Ferdynand k, wiem żeś przeciwnik palenia okrutny, ale ja nie palę na ulicy, ani w pomieszczeniach w domu, truję tylko siebie ;)

 

-- 17 wrz 2014, 19:45 --

 

Ferdynand k, Nerw z jakiegoś powodu, czy nerw ogólny o podłożu biochemicznym? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, bylam tylko na zakupach w aptece i zywieniowych wiesz wiecej pieczywka , cos na obiadki ze trzy :) bo jak mnie calkiem rozlozy to ze dwa dni poleze w domu z tym katarem. A bylam pierwotnie umowiona ze znajomym na miescie i nie wypalilo.

 

Ferdynand k, osz TY wredoto przebiegla ! :D :D Ty chyba na kazda ewentualnosc jestes przygotowany? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, bylam tylko na zakupach w aptece i zywieniowych wiesz wiecej pieczywka , cos na obiadki ze trzy :) bo jak mnie calkiem rozlozy to ze dwa dni poleze w domu z tym katarem. A bylam pierwotnie umowiona ze znajomym na miescie i nie wypalilo.

 

Ferdynand k, osz TY wredoto przebiegla ! :D :D Ty chyba na kazda ewentualnosc jestes przygotowany? :D

uduszę co to komuna by każdy po równo dostał? :lol::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, :D:D:D:D ninja cat :D

 

-- 17 wrz 2014, 20:33 --

 

kosmostrada, wlasnie mam tablety na gardlo , krople mam do nosa , witaminki :D i masc na piersi rozgrzewajaca :D:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

-- 17 wrz 2014, 20:38 --

 

Ide na kolacje :************ Kochani Spokojnej nocki :)

 

Ferdynand k, Masz jeszcze troche zarazkow :~~~~~~~~ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, mój pies bardzo lubi koty, dziś u koleżanki zaznajomił się z jej pupilem. Kocisko jest ślepe, więc obwąchał mojego pieseła, akcja nos w nos, po czym obsyczał go i dostojnie odszedł. Mój cały czas entuzjastycznie machał ogonem... Scena jak z Garfielda :D

 

-- 17 wrz 2014, 20:40 --

 

platek rozy, Zdrowiej kochana! Pa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wstałam przed 5. Fraszka mnie obudziła. Kijowo spałam przebudzałam się :roll: Czułam że kawa wypita późnym popołudniem nie jest najlepszym pomysłem.

 

Dziś wizyta u lekarza. Zobaczymy co tam. Boję się trochę ale przeważa zaciekawienie i pozytywne nastawienie.

 

-- 18 wrz 2014, 06:49 --

 

acha, dziś powinnam dostać kolejny etap testów kompetencji jeśli przeszłam pozytywnie poprzednie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×