Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja przez pojebanych rodziców.


Gość Doberman

Rekomendowane odpowiedzi

@Doberman

A Ty chcesz trafić do szpitala?

Przecież jak nie będziesz ich brał, to na bank tam trafisz i to zasadnie, bo nie branie leków to dla Twoich rodziców prosta, łatwa droga, żeby Cię ubezwłasnowolnić, czyli stworzyć warunki do dalszego wysyłania Cię do szpitala...

Dopóki jesteś jeszcze nieubezwłasnowolniony możesz coś zrobić z tym, żeby tam nie trafiać bezzasadnie, o czym Ci napisał @Beladin, możesz dochodzić swoich praw! Natomiast z chwilą, gdy zostaniesz ubezwłasnowolniony, nie będziesz miał już nic do powiedzenia w tej kwestii i twoi starzy z byle bez powodu będą mogli Cię umieścić w szpitalu( i to zgodnie z prawem), a Ty nie będziesz się mógł bronić...chcesz tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w bloku taka starsza pania , ktora tez ma stwierdzona schizofrenie , yla w szpitalu , dobrali jej leki ale pani zaprzestala ich zazywac i ubzduralo jej sie ze jej synowa bije jej syna czyli swojego meza.I ni e szlo jej przegadac zaczela nasylac na nich policje ze tam sa awantury w domu , skonczylo sie tak ze znow pojechala do szpitala , dostala lekarstwa i teraz mieszka z e swoim synem i synowa , pilnuja jej leczenia i jest wszystko dobrze.

Byles w szpitalu owszem jak brales leki ale miales zle dobrane bo stale Ci sie zdawalo ze po Ciebie jedzie policja.

Teraz mysle ze Ci sie wydaje ze rodzina chce dla Ciebie jak najgorzej , bez powodu nikt Cie ws zpitalu nie bedzie trzymal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Doberman A czy leki nie są też po to, aby zapobiegać ewentualnym nawrotom głosów?

Czy lekarz powiedział Ci, że nie musisz ich już brać?

 

PS.I nie odpowiedziałeś mi na poprzedniego posta... :P

 

A Doberman jeszcze coś, czy wiesz, że gdy zostaniesz ubezwłasnowolniony, to możesz zapomnieć o wypisaniu się z katolskiej sekty, bo nikt Twojego oświadczenia woli nie uzna? :evil:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Doberman

A Ty chcesz trafić do szpitala?

Przecież jak nie będziesz ich brał, to na bank tam trafisz i to zasadnie, bo nie branie leków to dla Twoich rodziców prosta, łatwa droga, żeby Cię ubezwłasnowolnić, czyli stworzyć warunki do dalszego wysyłania Cię do szpitala...

Dopóki jesteś jeszcze nieubezwłasnowolniony możesz coś zrobić z tym, żeby tam nie trafiać bezzasadnie, o czym Ci napisał @Beladin, możesz dochodzić swoich praw! Natomiast z chwilą, gdy zostaniesz ubezwłasnowolniony, nie będziesz miał już nic do powiedzenia w tej kwestii i twoi starzy z byle bez powodu będą mogli Cię umieścić w szpitalu( i to zgodnie z prawem), a Ty nie będziesz się mógł bronić...chcesz tego?

Niezależnie od tego czy będę brał leki czy nie to i tak będę lądował w szpitalu, a moi rodzice załatwią mi ubezwłasnowolnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet jak nie będziesz brał to oni mają podstawę, do tego, aby Cię ubezwłasnowolnić...rozumiesz to? A gdy się leczysz to na jakiej podstawie mieliby to zrobić? Czy Tobie się wydaje, że ubezwłasnowolnić kogoś to jest takie hop siup? Idziesz do sądu i mówisz " A ja chcę żeby Pana X pozbawić prawa decydowania o sobie" i sąd na to "Tak tak, my tylko czekamy, żeby kogoś pozbawić praw".. :mrgreen:

Czemu Ty chcesz tym starym, jeszcze ułatwiać coś czego podobno nie chcesz żeby Cie spotkało?

Jak są tacy wredni, to po cholerę im to jeszcze upraszczać? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet jak nie będziesz brał to oni mają podstawę, do tego, aby Cię ubezwłasnowolnić...rozumiesz to? A gdy się leczysz to na jakiej podstawie mieliby to zrobić? Czy Tobie się wydaje, że ubezwłasnowolnić kogoś to jest takie hop siup? Idziesz do sądu i mówisz " A ja chcę żeby Pana X pozbawić prawa decydowania o sobie" i sąd na to "Tak tak, my tylko czekamy, żeby kogoś pozbawić praw".. :mrgreen:

Czemu Ty chcesz tym starym, jeszcze ułatwiać coś czego podobno nie chcesz żeby Cie spotkało? :evil:

Już Ci mówię na jakiej podstawie chcą mnie ubezwłasnowolnić. Na podstawie że oni tak chcą. Udało im się przekonać trzy razy lekarza żeby złamał prawo i przetrzymał mnie w szpitalu, więc uda im się przekonać sąd żeby mnie ubezwłasnowolnił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Ci mówię na jakiej podstawie chcą mnie ubezwłasnowolnić. Na podstawie że oni tak chcą. Udało im się przekonać trzy razy lekarza żeby złamał prawo i przetrzymał mnie w szpitalu, więc uda im się przekonać sąd żeby mnie ubezwłasnowolnił.

Jak nie będziesz brał leków, to na pewno im się to uda. A swoim zachowaniem tylko dopomagasz losowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Ci mówię na jakiej podstawie chcą mnie ubezwłasnowolnić. Na podstawie że oni tak chcą. Udało im się przekonać trzy razy lekarza żeby złamał prawo i przetrzymał mnie w szpitalu, więc uda im się przekonać sąd żeby mnie ubezwłasnowolnił.

Jak nie będziesz brał leków, to na pewno im się to uda. A swoim zachowaniem tylko dopomagasz losowi.

Jak już mówiłem, niezależnie od tego czy będę brał leki czy nie, to i tak będę lądował w szpitalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Ci mówię na jakiej podstawie chcą mnie ubezwłasnowolnić. Na podstawie że oni tak chcą. Udało im się przekonać trzy razy lekarza żeby złamał prawo i przetrzymał mnie w szpitalu, więc uda im się przekonać sąd żeby mnie ubezwłasnowolnił.

Jak nie będziesz brał leków, to na pewno im się to uda. A swoim zachowaniem tylko dopomagasz losowi.

Jak już mówiłem, niezależnie od tego czy będę brał leki czy nie, to i tak będę lądował w szpitalu.

Takie gadanie jest bez sensu, nie wiesz, co się stanie.

A ja mówię o ubezwłasnowolnieniu - jak nie będziesz brał leków, to bez problemu Cię ubezwłasnowolnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mówię o ubezwłasnowolnieniu - jak nie będziesz brał leków, to bez problemu Cię ubezwłasnowolnią.

Jak będę brał to też mnie ubezwłasnowolnią, więc po co się truć lekami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mówię o ubezwłasnowolnieniu - jak nie będziesz brał leków, to bez problemu Cię ubezwłasnowolnią.

Jak będę brał to też mnie ubezwłasnowolnią, więc po co się truć lekami?

Ja mam wrażenie, że jesteś teraz w takim stanie, że nie potrafisz logicznie myśleć. Wszyscy Ci piszą tu to samo, ale jak grochem o ścianę, Ty ciągle swoje. To, co piszesz, nie ma logicznego sensu. Dlatego lepiej bierz te leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że jesteś teraz w takim stanie, że nie potrafisz logicznie myśleć. Wszyscy Ci piszą tu to samo, ale jak grochem o ścianę, Ty ciągle swoje. To, co piszesz, nie ma logicznego sensu. Dlatego lepiej bierz te leki.

To co piszę ma logiczny sens. Niestety, ale prawda, mimo że do niektórych to nie dociera, bo jest to aż zbyt straszne, wygląda właśnie tak.

 

-- 17 wrz 2014, 19:08 --

 

No dobra, zacznę brać leki, ale jeśli przez 2 tygodnie podejście moich rodziców się nie zmieni, to z powrotem je odstawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że jesteś teraz w takim stanie, że nie potrafisz logicznie myśleć. Wszyscy Ci piszą tu to samo, ale jak grochem o ścianę, Ty ciągle swoje. To, co piszesz, nie ma logicznego sensu. Dlatego lepiej bierz te leki.

To co piszę ma logiczny sens. Niestety, ale prawda, mimo że do niektórych to nie dociera, bo jest to aż zbyt straszne, wygląda właśnie tak.

 

-- 17 wrz 2014, 19:08 --

 

No dobra, zacznę brać leki, ale jeśli przez 2 tygodnie podejście moich rodziców się nie zmieni, to z powrotem je odstawię.

 

Poczytaj posty ludzi wyżej - w tym, co piszesz, nie ma ni grama sensu.

A Ty ciągle swoje. Tak właśnie się zachowują ludzie ze schizą, którzy nie biorą leków, nic do nich nie dociera. I uważają, że mają rację, nawet jak piszą idiotyzmy.

Branie leków tylko przez 2 tygodnie jest bez sensu, bo one nawet działać nie zaczną. Trzeba je systematycznie brać.

 

A Twoi rodzice nie są problemem, bo gdybyś chciał, to byś juz dawno znalazł pracę i się wyprowadził. Ale pewnie zaraz zaczniesz swoją historię, że nie ma pracy w Siedlcach - bo tak wygodniej. Jak ktoś chce, to zawsze znajdzie rozwiązanie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało im się przekonać trzy razy lekarza żeby złamał prawo
No, a Ty dlaczego nic z tym nie zrobiłeś, skoro Ci to przeszkadza? Jeśli było tak jak mówisz lekarze powinni dupnąć.

Ale jak zostaniesz ubezwłasnowolniony, to jak pisałam-nic z tym już nie zrobisz.

 

Już Ci mówię na jakiej podstawie chcą mnie ubezwłasnowolnić. Na podstawie że oni tak chcą

A ja Ci kutwa tłumaczę, że nie ma w Polsce czegoś takiego jak ubezwłasnowolnienie bo ktoś tak chce i już! Wyobrażasz sobie co by było gdyby każdy mógł, ubezwłasnowolnić dowolnego członka rodziny "Bo tak i już!" ? Już sobie wyobrażam skłóconych małżonków śpieszących aby ubezwłsnowlnić drugą osobę w małżeństwie tylko po to, aby móc zarządzić jej majątkiem , odebrać dzieci itd... :twisted:

Musi być bardzo zasadny powód:http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/695910,kto_i_kiedy_moze_zlozyc_wniosek_o_ubezwlasnowolnienie.html

Art. 13 par. l kc określa, że do ubezwłasnowolnienia całkowitego osoby w wieku powyżej lat trzynastu, może dojść tylko wtedy, gdy są spełnione w chwili orzekania o ubezwłasnowolnieniu dwie przesłanki, a mianowicie:

• osoba, której dotyczy postępowanie jest chora psychicznie, niedorozwinięta umysłowo lub też dotknięta innego rodzaju zaburzeniami psychicznymi, w szczególności pijaństwem lub narkomanią,

• wskutek tej choroby nie jest w stanie kierować swym postępowaniem.

Trzeba pamiętać, że żadna inna ułomność osoby, niezależnie od tego, co jest jej przyczyną, nie daje podstaw do ubezwłasnowolnienia.

 

A więc dopóki TY bierzesz leki, wypełniasz zalecenia lekarza, brak jest drugiej przesłanki, aby Cie ubezwłasnowolnić.Kapujesz teraz? :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że jesteś teraz w takim stanie, że nie potrafisz logicznie myśleć. Wszyscy Ci piszą tu to samo, ale jak grochem o ścianę, Ty ciągle swoje. To, co piszesz, nie ma logicznego sensu. Dlatego lepiej bierz te leki.

To co piszę ma logiczny sens. Niestety, ale prawda, mimo że do niektórych to nie dociera, bo jest to aż zbyt straszne, wygląda właśnie tak.

 

-- 17 wrz 2014, 19:08 --

 

No dobra, zacznę brać leki, ale jeśli przez 2 tygodnie podejście moich rodziców się nie zmieni, to z powrotem je odstawię.

 

Poczytaj posty ludzi wyżej - w tym, co piszesz, nie ma ni grama sensu.

A Ty ciągle swoje. Tak właśnie się zachowują ludzie ze schizą, którzy nie biorą leków, nic do nich nie dociera. I uważają, że mają rację, nawet jak piszą idiotyzmy.

Branie leków tylko przez 2 tygodnie jest bez sensu, bo one nawet działać nie zacznę. Trzeba je systematycznie brać.

 

A Twoi rodzice nie są problemem, bo gdybyś chciał, to byś juz dawno znalazł pracę i się wyprowadził. Ale pewnie zaraz zaczniesz swoją historię, że nie ma pracy w Siedlcach - bo tak wygodniej. Jak ktoś chce, to zawsze znajdzie rozwiązanie.

No to muszę Cię zmartwić - ja chcę znaleźć rozwiązanie, ale jego po prostu nie ma.

 

-- 17 wrz 2014, 19:15 --

 

Udało im się przekonać trzy razy lekarza żeby złamał prawo
No, a Ty dlaczego nic z tym nie zrobiłeś, skoro Ci to przeszkadza? Jeśli było tak jak mówisz lekarze powinni dupnąć.

Ale jak zostaniesz ubezwłasnowolniony, to jak pisałam-nic z tym już nie zrobisz.

 

Już Ci mówię na jakiej podstawie chcą mnie ubezwłasnowolnić. Na podstawie że oni tak chcą

A ja Ci kutwa tłumaczę, że nie ma w Polsce czegoś takiego jak ubezwłasnowolnienie bo ktoś tak chce i już! Wyobrażasz sobie co by było gdyby każdy mógł, ubezwłasnowolnić dowolnego członka rodziny "Bo tak i już!" ? Już sobie wyobrażam skłóconych małżonków śpieszących aby ubezwłsnowlnić drugą osobę w małżeństwie tylko po to, aby móc zarządzić jej majątkiem , odebrać dzieci itd... :twisted:

Musi być bardzo zasadny powód:

Art. 13 par. l kc określa, że do ubezwłasnowolnienia całkowitego osoby w wieku powyżej lat trzynastu, może dojść tylko wtedy, gdy są spełnione w chwili orzekania o ubezwłasnowolnieniu dwie przesłanki, a mianowicie:

• osoba, której dotyczy postępowanie jest chora psychicznie, niedorozwinięta umysłowo lub też dotknięta innego rodzaju zaburzeniami psychicznymi, w szczególności pijaństwem lub narkomanią,

• wskutek tej choroby nie jest w stanie kierować swym postępowaniem.

 

A więc dopóki TY bierzesz leki, wypełniasz zalecenia lekarza, brak jest drugiej przesłanki, aby Cie ubezwłasnowolnić.Kapujesz teraz? :P

Nawet jak będę brał leki, to moi rodzice przed sądem stwierdzą że nie biorę i druga przesłanka będzie wypełniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×