Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Bry

 

Kurcze, Zgrywko gdzieś polazł, nie przychodzi na wołanie, a śniło mi się że pies jakiś zagryzł Zgrywunia i Zuziule.

 

-- 17 wrz 2014, 08:03 --

 

Jeszcze parę dni i jedzie na kastracje. Najpierw w poniedziałek go szczepię przeciw wściekliźnie, od razu kupuje tabletki na odrobaczenie i zobaczymy kiedy wet wyznaczy termin.

Wczoraj kupiłam mu kaganiec żeby z tym warkaczem przejechać autobusem bo bez kierowca jeśli by mnie wpuścił to by po drodze wyrzucił jak ten by zaczął warczeć a to norma u niego. Kaganiec Trixie, plastikowy za 11.50. Mam też metolowy ale na niego jest za wielki to sunią zakładam jak jeżdżę autobusem.

 

-- 17 wrz 2014, 08:10 --

 

Wrócił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, mam maść z antybiotykiem, ale niestety w domu :(. Więc przez droge musze się przemęczyć.. Kurcze co za lichy skutek uboczny tabletek, jest szansa że minie? Zaraz będą 3 tygodnie jak biore..

Ja mam dużą wade :o ktoś by mi machał, a ja bym mrużyła czoło kto to tam jest :D. A nie lubie siebie w okularach. Kupiłam ostatnio nowe kocie oprawki, to jeszcze ujdzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, Hej ;) Ogolę się i gdzieś się przejdę bo wczoraj przeinstalowywałem system i długo siedziałem przed kompem. Chce się oderwać jakoś od kompa i zwróci uwagę na coś innego.

Szkoda że nie mam miejsc na grzyby bo bym poszedł, maślaki na zupkę, pycha uwielbiam maślaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxdaisyxx, az mi sie plakac chce jak mysle o tej terapii...zazdroszczę tym co tak lekko do tego podchodzą, ja mam tysiące obaw i wątpliwości. Po pierwsze czy pomaga? Bo przecież gmeranie w czyjejś psychice może też zaszkodzić. Po drugie, czy czlowiek nie uzalezni się od psychologa? A on ma wiecznie obojetny stosunek do pacjenta? Przeciez to tez niemozliwe... :pirate: acchhhhhhh pomożcie ;((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×