Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, kochana wibo, takie beżowe opakowanie, bibułki matujące z takim jakimś tam różowym napisem po lewej stronie, wynalazłam je bodajże koło lakierów do paznokci i takich tam pierdółek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, platek, ty zobacz, ja intuicyjnie na to wpadłam. Ale na terapię i tak pójdę, tylko inne wydatki muszą mi się skończyc. Liczę, że w listopadzie się uda.

 

Maggda92, ty pamiętasz w jakim dziale te bibułki były, bo mam wrażenie, że w moim rossmanie ich nie widziałam.

Idę próbowac ciasto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maggda92, to zerkne jutro jak bede w rossku :)

 

hihi no sooo bez majtek bo w pizamce siedze :D:D to pasuje do opisu.

 

Ferdynand k, a to nie znam tej gry ...

Niemcy Ci zajumali konto powoadasz? :D:D:shock:

 

-- 16 wrz 2014, 19:50 --

 

kosmostrada, Kochana terapia ogromnie duzo mi daje. W dodatku bardzo lubie moja T i ja tam z checia jezdze :) Wracam jakas podbudowana i duzo sie ucze . Sporo juz wypracowalam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, kochanie u mnie jest w tych takich pierdółkach gdzie są lakiery do paznokci, tusze do rzęs itd z tych tańszych firm, nie tych mega drogich... o ile dobrze pamiętam koło tego były też naklejki na paznokcie, takie wiesz ala lakiery tylko naklejane

 

platek rozy, dobre są, myślałam, że będzie dziadostwo wiesz ale rzeczywiście ładnie ściąga bo się nie świecę :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, pffff... stara baba.... stara to Ty będziesz po 80tce :P jeszcze spokojnie :D

Podoba mi się Twój podpis, szczególnie druga część "Produkuje bzdury na skalę masową" to tak jak mój :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×