Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZOLPIDEM(ApoZolpin, Hypnogen, Nasen, Noxizol, Onirex, Polsen, Sanval, Stilnox, Zolpic, Zolpidem Genoptim/Vitabalans, ZolpiGen, Zolsana)


Gość

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

92 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      71
    • Nie
      10
    • Zaszkodził
      14


Rekomendowane odpowiedzi

mali118, z tego co mi wiadomo, to nie. Ale lepiej odczekać gdzieś godzinę, dwie między lekami. Nie powinno się na raz mieszać takich leków. Choć nic strasznego nie powinno się dziać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zolpidemie(nasen) lece juz dlugo,zaden inny lek nie dzialal nieraz nawet 2-3tab/dzien

tylko ze robie co 2tyg 1tydz przerwy i 1tydz na leku i 2 tyg bez

jezeli by ktos mial na zbyciu to kupie kazda ilosc

kontakt na priv

A bierzesz go w celach nasennych czy bardziej rekreacyjnych ... :shock: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety biorę już w rekreacyjnych, kończy mi się już blister i obiecałem sobie, że koniec z tym świństwem, uzależniłem się strasznie, że myślę tylko żeby już był wieczór i poczuć znowu ten stan a nie zasnąć. Zrobiłem się do tego agresywny, wyżywam się na domownikach, chowają przede mną te tabletki a ja cały czas kombinuję jak je dorwać. Mam wrażenie, że nic mnie nie obchodzi już oprócz tych pigułek, nie potrafię cieszyć się życiem. Wczoraj ze złości wywróciłem doniczkę z kwiatem na moją matkę bo chciałem żeby mi dała kolejną tabletkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zolpidemie(nasen) lece juz dlugo,zaden inny lek nie dzialal nieraz nawet 2-3tab/dzien

tylko ze robie co 2tyg 1tydz przerwy i 1tydz na leku i 2 tyg bez

jezeli by ktos mial na zbyciu to kupie kazda ilosc

kontakt na priv

Tego typu ogłoszenia całkowicie odpadają na forum,jest zapisane że tu NIE HANDLUJEMY,NIE KUPUJEMY I NIE SPRZEDAJEMY LEKÓW.

 

Ostrzeżenie,post leci do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemęczyłem się i od kilku dni nie biorę tego świństwa, miałem takie zaniki pamięci, że naprawdę nie wiedziałem co robię, opychałem się żarciem w nocy, czuję, że przytyłem, następnego dnia straszne wyrzuty sumienia i mdłości. Nie bierzcie tego świństwa, jest owszem fajnie przez chwilę ale skutki uboczne są straszne, ten lek dosłownie robi z Ciebie zombie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hennepin Miałem podobnie. Ostatnio wziąłem "chyba" dwie tabletki 2x10mg w sobotę wieczorem albo w piątek, nie potrafię sobie przypomnieć ale teraz czuję się koszmarnie. Nie wiem czy to dlatego, że kopnął mnie Stilnox czy też dlatego, że brałem duże ilości xanaxu ostatnio i też odstawiłem w weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szary_wicher, Moim zdaniem to sprawka odstaienia Xanaxu Piszesz,ze teraz czujesz się koszmarnie,a Stilnox krótko działa,nie trzymał by Cię przez 3dni.

 

-- 16 wrz 2014, 17:50 --

 

hennepin, gratulacje,ze dałeś rade bez tego świństwa kilka dni,postaraj się przetrwać dalej.Wiem jakie to trudne,bo dobrze się po zolpie śpi,a jak odstawilam to kilka bezsennych nocy,lęki i się zlamalam,wstałam i wzięłam tabl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jA !!! :D aLE TO Raczej uzależnienie psychiczne niż fizyczne. Lepiej kupić sobie Tranxene 10 mg i brać przed snem. Jest to najłagodni9ejsza beznodeiaz4pina i może pomóc w leczenie be4zsze3nnopsci.

 

-- 03 paź 2014, 15:47 --

 

Ewewnlnie takie leki jak mianseryna- w ogóle nie dzialałą na receptoryu gaba a spi się oi nim świetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×