Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Arhol, ja.................... le

ten link zamiast tylko pisać notatki zrobiliby na chemii eksperyment

ło jak ja bym pokazywał cudaki na lekcjach gdybym to ja gdzieś uczył

redoksy ooooooo tu by było :twisted: to jest zabawa

 

-- 15 wrz 2014, 18:44 --

 

matę też można traktować jak zabawę tylko uczyć nie potrafią :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana:************ oj ja dzis rano mialam taki dol ze ledwo lzy powstrzymalam . Dobrze mi zrobil wypad i pozalatwianie tych spraw o ktorych pisalam. Teraz lepiej , moj dolek nie chce minac .... Moze juz jestem zmeczona najzwyczajniej walka o siebie , co dzień o dobre samopoczucie...

 

Tez nie moge pic kawki a kawe uwielbiam . zwlaszcza latte w knajpach , teraz pijam czekolade i herbaty wszelkiej masci , po kawie wpadam w panike.

Alternatywa moze byc herbataYerba mate.Po niej nic mnie nie telepalo a jakas zwawsza sie robilam jak mialam spadek formy i sennosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, podjechałam z psem pod las i znalazłam 4 koźlaki. :yeah: Już je przygotowałam i jutro jakąś pysznośc na nich wymyślę.

 

mirunia, hej! Jak podwyższa ciśnienie, to ok, byle pulsu nie podnosiło, bo wtedy mnie telepie. Dlatego nie mogę kawy, chyba żebym strzeliła sobie mój lek na puls... No nie wiem, coś muszę wymyślic.

Kochana , ranek też miałam przerażający, dzięki Bogu do pracy szłam dzisiaj, to musiałam się jakoś ogarnąc.

 

Ferdynand k, też bym taką pysznośc wrzuciła, ale poprzestaję na pop cornie dzisiaj. ;)

 

platek rozy, ja na odpręzenie mam najnowszą książkę T. Pratchetta. :smile:

 

Arhol, Ja kawy pic nie mogę , bo mi puls podwyższa, a ty podsyłasz takie linki. Chcesz żeby mnie całą noc trzepało? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Ty o torcie, ferdek o lodach, no nie wytrzymam, idę nasmażyc placków z jabłkami, to od razu młody będzie miał do lunchboxa na jutro do szkoły.

 

-- 15 wrz 2014, 20:19 --

 

Dami111, Jak mam mega ból głowy, to piguła, zimny okład na czoło, masaż karku i klap na łóżko w ciemnym pomieszczeniu. W zależności od powodu to jeszcze albo ciepły prysznic na odpuszczenie napięcia mięśni, albo łeb pod chłodną wodę, jak od pogody czy stresu.( Kiedyś jeszcze od kaca, ale to było dawno i nieprawda ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, sporo się dzisiaj działo. Zacznę od końca. Jedni klienci mi odpadli i stwierdziłam, że z braku roboty jednak uderzę do tej redakcji internetowej, co kiedyś chciałam, bo w sumie mam teraz mniej zobowiązań, a ogłoszenie jest jeszcze aktualne. Ale dalej się martwię, kiedy będę miała czas na lekarza, terapię, korepetycje i uczenie się do klasówek :hide: Bym chociaż zaczęła pisać ten list motywacyjny, potem się zobaczy, ale nie mogę się w ogóle, bo rodzice oglądają M jak Miłość za głośno. Denerwuję się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i placki upieczone. Pychota, wszyscy się rzucili, niezdrowo tak późno jeśc , ale raz na jakiś czas...

 

cyklopka, serial kiedyś się skończy... Pisz kochana list, zobaczysz, co będzie, najwyżej wprowadzisz w życie magiczne słowo "logistyka". A pieniążki przydadzą ci się na składniki do wytwarzania tajemniczych mikstur, np. rewolucyjnego kremu na odciski, który jednocześnie będzie likwidował zmarszczki ;) .

 

-- 15 wrz 2014, 21:30 --

 

Ferdynand k, Wiedziałam, że tak zareagujesz na nowego avatara Cyklopki! Czekałam, kiedy go zauważysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k,

me+surely+iz.+chemistry+cat+is+full+of+chemistry_9534e2_3669601.jpg

 

kosmostrada, seriale się nigdy nie kończą, jeden się skończy, przełączą na inny :silence:

 

Kupiłam sobie herbatkę z pokrzywy ale jest dosmaczana innymi ziołami, więc dalej nie wiem, jak smakuje sama.

 

Aaa, najbardziej chciałabym wynaleźć balsam do ciała, który jest ciepły w dotyku. Na chłodne poranki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ty węglowodorze aromatyczny ty

to benzen mi przypomina kreskowo zapisany :lol:

 

-- 15 wrz 2014, 21:53 --

 

mnie zastanawia jedno czemu niby cyjanek ma zabijać natychmiast gdy po spożyciu trwa to kilka godzin do zatrucia

a miał w sekundy zabijać jak program o IIwś na national geographic oglądałem :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłam balsam z napisem 'thermal' i siłą sugestii wmówiłam sobie, że on się rozgrzewa przy smarowaniu. Tak na prawdę chodziło o to były minerały z gorących źródeł.

 

Ale obkupiłam się dzisiaj w peeling, lakiery do paznokci, herbatki, soki warzywne i napoje witaminowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×