Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem w szkole..


jedrzej20

Rekomendowane odpowiedzi

tahela, pierniczysz a nie masz pojęcia jak wygląda szkoła

fala, dokuczanie i chamy z jp na bluzie wszędzie i nauczyciele gó.........no robią

a wf jest niezorganizowany i jest źle jak chcą się brać za sprawność

 

co do tego komentarza o wojsku to coraz bardziej liczy się inteligencja a nie arni trzydrzwiowa szafa

bo taki debil to by nie nauczył się jak ładunek przygotować ani jak skomplikowany mechanizm w nowoczesnej broni

czyścić

zresztą gdyby była wojna to cieszę się że mam kat E

nie chciałbym zdychać za coś takiego i tobie podobnych sama sobie byś latała z karabinem ;)

 

-- 15 wrz 2014, 09:58 --

 

1388684514_rp3jt9_600.jpg:lol:

 

-- 15 wrz 2014, 09:59 --

 

dgn4kd.jpg:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k,

ty chyba nie rozumiesz mowie nie o walce bezposredniej podczas wojny, mowie o tym ciagłym strachu zyciu w napieciu ze ktos cie moze zastrzelic nie wiadomo kiedy,zabic ci rodzine,z emoze na blok w którym mieszkac bomba spasc nagle itp. latanie z karabinem nie ma nic do tego chociaz idąc prymitywnym tokiem myslenia to jest pierwsze co sie ludziom narzuca w głowce

to jest k..wa strach a nie takie pierdzielenie,

swoje przejscia w młodosci miałam jak chodziłam do szkoły to tez była fala, były koty koty itp. , swoje przejscia w młodosci miłąm raz do mnie próbowała wyskoczyc jedna taka nie ze szkoły tylko z innych znajomych przyszła sie bic z obstawa, powiedziałam pare słówek konkretnych, dziewczynka miała juz kuratora, pogroziłam policja, powiedziałam ,ze jest znana ciekawe komu bardziej uwierza mi czy jej , ja nigdy nie miałam problemow a jak sie za to wezme to nie odpuszcze, narobie jej syfu,bede temat drazyc, bedzie sie ciagnął latami a moze i wyladuje za tow poprawczaku izeby mnie nie straszyła bo ona na tym straci a nie ja, to była znana dziewczynka na dzielnicy i lubiła sprawy fizycznie załtwiac z kazdym jak jej cos nie odpowiadało wiekszosc idiotów dawał sie bic, juz wiecej do mnie nie wyskoczyła, ale zrobiłam jeszcze w ten sam dzień telefon do dwóch innych dziewczyn, do któych wyskoczyła kiedys ja tę wiedze posiadałam, powiedziąłysmy ze we trójke załozymy jej sprawy i bedzie miała przejebane, w stosunku do mojej osoby ukruciłam laske szybko i raz na zawsze,i nie mow mi ze to nie odnosi skutku,ze policja nic nie ronbi, sami fakt nie zrobia, ale jak sie ich ponaciska to zrobia i mozna dosc mocno komus zycie tym utrudnic, wiec sorki wodzu, jakbym wtedy sobie pozwoliła to byc moze miałbym przerabane przez kika lat, dziewczyna by mnie gnebiła i bałabym sie po dzielnicy chodzic, nie pierdziel mi głupot bo jak słucham takiego kuźwa gledzenia to autentycznie słabo mi sie robi

najgorsi to sa tacy ludzie , którzy płaczą i tacy jak ty , którzy twierdzą o zyciu wiedza wszystko, smiem twierdzic ,ze ja wiem wiecej dlatego ze mi tez zdarzały sie takie sytuacje i umiałam sobie z tym,m poradzic, to jest prawdziwe zycie a nie lecenie z płaczem do mamusi załatw mi zwolnienie z w -fu, takie rozpieszczone pierdy, mamo, mamo biją

acha takie sprawy załtwia sie poza nauczycielami, juz własnie wole policje, ale nigdy wtedy bym nie poszła do nauczycieli czy rodziców, przeciez wtedy dopiero wszysyc by z ciebie zrobili szmate do kwadratu, kogos kto jest kompletnie nienormalny lata do nauczycieli na skarge, trzeba miec w głowie nie tak zeby do nauczycieli leciec z czym taki, bo sobie tylko te dzieci sytuacje pogorsza a nie poprawia w srodowisku rówiesniczym

 

-- 15 wrz 2014, 09:54 --

 

Ferdynand k, i pisałam o wojnie nie wojsku, czytaj ze zrozumieniem, bo to dwie rózne sprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsi to sa tacy ludzie , którzy płaczą i tacy jak ty , którzy twierdzą o zyciu wiedza wszystko, smiem twierdzic ,ze ja wiem wiecej dlatego ze mi tez zdarzały sie takie sytuacje i umiałam sobie z tym,m poradzic, to jest prawdziwe zycie a nie lecenie z płaczem do mamusi załatw mi zwolnienie z w -fu, takie rozpieszczone pierdy, mamo, mamo biją

 

A więc wrażliwsze osoby to dla Ciebie "rozpieszczone pierdy"? Może akurat nie miałaś problemu z wf, ale sądząc po liczbie postów jakie masz na tym forum, też zmagasz się z jakimś problemem, i co ubliżasz sobie w myślach podobnymi słowami?

 

Każdy człowiek jest inny i ma różną wrażliwość i tolerancję na niektóre czynniki. Każdy też ma prawo z tym sobie inaczej radzić, na ile się czuje na siłach i zależnie w jakich okolicznościach się znajduje. To, że Ty miałaś taką wyrozumiałą grupę, że mogłaś sobie pozwolić na dziwne zachowania jak psucie gry "bo się boisz", sorry ale nie wszędzie by to przeszło bez echa. I to też moim zdaniem było zachowanie ucieczkowe. Albo lizanie dupy wuefiście, by mieć naciąganą czwórkę na świadectwie. Jakbyś była w mojej szkole i ćwiczyła kilka razy w roku, to nawet na dwóję nie miałabyś co liczyć i sama byś wtedy leciała po zwolnienie.

 

Zgodzę się natomiast z Ferdynandem k, że nie masz pojęcia, jak wygląda teraz wf w szkołach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, "najgorsi to sa tacy ludzie , którzy płaczą i tacy jak ty , którzy twierdzą o zyciu wiedza wszystko, smiem twierdzic ,ze ja wiem wiecej dlatego ze mi tez zdarzały sie takie sytuacje i umiałam sobie z tym,m poradzic, to jest prawdziwe zycie a nie lecenie z płaczem do mamusi załatw mi zwolnienie z w -fu, takie rozpieszczone pierdy, mamo, mamo biją"

szczyt chamstwa i tyle i skończ mnie obrażać

 

co do nauczycieli to ich zaj...... obowiązek reagować od tego są jak dupa od srania i to oni powinni zadzwonić na policję

nie wiem co sobie myśli osoba używając słowa nienormalny jako obelgi na forum dla zaburzonych

skończ pierniczyć o szkole bo nie masz pojęcia jak jest pojawił się nowy an forum to się czepiasz i tyle

 

 

a co do wojny to mam takie zaburzenia że niejeden weteran ma mniejsze problemy

 

-- 15 wrz 2014, 13:21 --

 

jak ktoś nie wie to niech nie gada nic zostawiając wątpliwości niż powie pierdołe

i rozwieje te wątpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, nie do końca jednak rozumiem, co chcesz nam przekazać. Sama potwierdziłaś, do czego dochodzi przez WF w szkole mówiąc o swojej podstawówce, ale z drugiej strony jesteś przecież ze szkoły sportowej, a tego WFu nie możemy w ogóle porównywać z tym, co się dzieje w ogólniaku czy zwykłym gimnazjum! Na pewno miałaś tam dobre zaplecze i fachowych trenerów.

 

Nie mów że "to jest prawdziwe życie a nie latanie do mamy bo biją". Dzieciaki są zastraszone właśnie przez opinie takie jak Twoje. Nie możesz mówić, że to nienormalne latać do nauczyciela, bo od tego on jest. Nauczyciel utracił swoją pozycję i autorytet, bo gównażeria wszystko rozstrzyga między sobą i jeszcze ubzdurało im się że ktoś kto radzi się pedagoga to jest konfidentem.

 

Ja sobie załatwiłam takie zwolnienie, bo po prostu nie wyrabiałam ze stresu na tych zajęciach i nie jestem z tej racji rozpieszczonym pierdem. Dla mnie patologia to gimnazjaliści którzy napier.alają na WFie w siatkę a nie zdają z matematyki i molestują dzieciaki które radzą sobie z nauką a nie ze sportem, jak już mowa o 'prawdziwym życiu'. Miałam pełno takich typiar w klasie, co na WF darły na mnie mordę, bo im zepsułam wynik meczu, a potem leciały do mnie żebym im robiła pracę domową i mi lizały dupę. A już nie będę mówić o podstawówce gdzie nonstop śmiali się ze mnie że jestem tłusta i nauczycielka traktowała mnie jak upośledzoną bo nie potrafiłam szybko biegać, no ja pier

 

Nie najeżdżam na Ciebie oczywiście ale postaraj się zrozumieć innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż państwo opiekuńcze wielce chce na siłę zadbać o masę ciała i kręgosłupy młodzieży

szkoda że potem nie dba o zdrowie psychiczne ptsd i fobie szkolne mamy tu nawet za przykład użytkowniczkę

Artemizja z nią pisała bo do nfz-u kolejki jak ch...... a przez to prywatnie a prywatnie też konowały

 

a co do przewrotu w tył w ogóle nie było a co do innych tego typu wyczynów bardzo skąpe lub bez żadnych instrukcji jak

to zrobić no cóż to prawa fizyki jak ktoś chce je łamać sam się połamie

 

-- 15 wrz 2014, 14:21 --

 

no dobra co się liczy gdy robimy salto w tył?

jak skakać jak spowodować zmianę prędkości liniowej na kątową ?

 

-- 15 wrz 2014, 14:26 --

 

tyle o wfie gadają a zdrowo wcale nie żyją alkohol itp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, jak dla mnie trzeba byc idiota zeby latąc do may jak i tr5zeba byc idiota zeby uważac sie za pana szkoły, trzeba sobie radzic po porostu ,nie gnebic innych ,ale nie pozwolic po sobie jeździć innym

Ferdynand k,

z twojego punktu widzenia to najlepiej sobie załtwic zwolnienie z w-fu i usiasc na dupie i mieć spokoj, zacna postawa zyciowa ,ale ujowa bardzo i taka w stylu twojego awatara, jak widac awatar nie wziął sie znikąd i nick forumowy tez,

ja sie bałam piłki nie grałam w siate i dałam rade bez zwolnienia z w-fu jakos , mozna mozna tylko trzeba myślec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k,

idź weź korepetycje w realu jak nie umiesz, jeszcze wirtulalnie nikt salta nikogo nie nauczył, ale bohaterowie tego watku chyba właśnie mają taki zamiar, zycze powodzenia im

ps. Piłsudskie miał raczej poglady lewicowe jakies te twoje podpisy nie sa konsekwentne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, jak dla mnie trzeba byc idiota zeby latąc do may jak i tr5zeba byc idiota zeby uważac sie za pana szkoły, trzeba sobie radzic po porostu ,nie gnebic innych ,ale nie pozwolic po sobie jeździć innym

Osoba latająca do mamy czyni mniejsze zło, bo jest przynajmniej nieszkodliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, skarga komukolwiek to nie zło

 

a nauczyciel powinien sam gdyby była gruba sprawa zgłosić na policję tyle że oni nic nie robią

a zeznania na policji dla większości baranów w tym kraju to taka osoba to konfident

choć jest to durne myślenie no bo co ma chodzić s..............ły kryminalista bezkarnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, skarga komukolwiek to nie zło

 

a nauczyciel powinien sam gdyby była gruba sprawa zgłosić na policję tyle że oni nic nie robią

a zeznania na policji dla większości baranów w tym kraju to taka osoba to konfident

choć jest to durne myślenie no bo co ma chodzić s..............ły kryminalista bezkarnie ?

Poskarżenie się, gdy jest się bitym, jest ogólnie słuszne; ale skarżenie się co chwilę, bo ktoś się lekko naśmiewał raczej dobre nie jest i źle świadczy także o osobie skarżącej się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela,

 

Dla mnie patologia to gimnazjaliści którzy napier.alają na WFie w siatkę a nie zdają z matematyki i molestują dzieciaki które radzą sobie z nauką a nie ze sportem, jak już mowa o 'prawdziwym życiu'. Miałam pełno takich typiar w klasie, co na WF darły na mnie mordę, bo im zepsułam wynik meczu, a potem leciały do mnie żebym im robiła pracę domową i mi lizały dupę. A już nie będę mówić o podstawówce gdzie nonstop śmiali się ze mnie że jestem tłusta i nauczycielka traktowała mnie jak upośledzoną bo nie potrafiłam szybko biegać, no ja pier

 

Nie najeżdżam na Ciebie oczywiście ale postaraj się zrozumieć innych

 

Dokładnie, dokładanie, 100% racji... To samo było u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×