Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Doberman, leci, nie najgorzej tylko spać nad ranem nie mogą.Dawno Cię nie widziałem i myślałem że jesteś może w psychiatryku.

Chwilowo nie jestem w psychiatryku, ale z pewnością moi rodzice niedługo zafundują mi pobyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, to jak na razie chyba masz fajnie.

JERZY1962, cześć.

 

Amelia, pamiętasz jak mówiłam, że planuję napisać listy pod adresy z gazetki dla dzieci sprzed 20 lat? Jedna się odezwała osoba na maila :great: Z jednej strony fajnie, bo to takie miłe i jednak eksperyment się powiódł, z drugiej strony to jedna z tych osób, co to wychodzą za mąż i układają sobie życie za granicą, więc mi to pogłębia poczucie nieudacznictwa własnego :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, daj spokój, mnóstwo ludzi wyjeżdża, wiesz ile moich znajomych jest za granicą, to ich wybór, my zostalismy tu, ja nie narzekam, a TY? niech sobie układaja po swojemu

ale jestem zaskoczona, że sie odezwała szok co nie?! :D

ja nie jadę do aquaparku bo do godz 18 oba baseny sa zajęte przez szkoły :evil: fuck

ale po południu pojadę na zakupy bo proszki, szampony i inne sie skończyły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxdaisyxx, gazetka z lat 90-tych, rubryka korespondencyjna. Wybrałam 12 dziewczyn, do których napisałam, czy pamiętają, czy jeszcze mieszkają, jak się losy potoczyły. Dostałam już 1 maila z odpowiedzią.

 

amelia83, miałam propozycję wyjazdu na stałe za granicę, ale kompletnie nie wiedziałam, co bym tam miała robić, bałam się zaczynać od zera (bo z moimi studiami bym tam nawet sprzątać nie mogła) i wydawało mi się, że facetowi na mnie za mało zależy, tak więc zostałam i myślałam, że tu sobie lepiej życie ułożę i też sobie

nie ułożyłam. I teraz dla mnie to wygląda, że każdy sobie lepiej poradził w życiu niż ja, mimo że teoretycznie miałam łatwiejszy start.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana ja tez w domu jak sie dze sama to sie doluje za bardzo :( :************ wole juz wyjsc do ludzi i cos dzialac.

 

Dzis bylam w Mops poskladac kolejne wnioski na pazdziernik ... Pozniej u kolezanki i dostalam propozycje nauczenia sie szyc na maszynie i moze wtedy mialabym zatrudnienie ;) Sprobuje , mam nadzieje ze moj kregoslup to wytrzyma :) Mialabym wtedy prace chalupnicza jesli dostane grupe .

 

Teraz obiadek robie i pozniej ide do biblioteki bo czesc ksiazek wyczytalam i chce nowe :mrgreen:

 

A w ogole to witajcie :****************

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś testy kompetencji mi przesyłają z związku z pracą, a kurcze, nawet nie wiem o jaką pracę chodzi tzn. o która tyle cv było porozsyłane

Też porozsyłałem dużo CV, ale nie spodziewam się odpowiedzi na żadne z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim!

 

Dzisiaj miałam taką zwałkę w pracy, że ledwo słyszałam, co się do mnie mówi, a ziewanie musiałam powstrzymywac. Kiedyś dziabnęłam sobie kawę i było dobrze, teraz gdy kawy pic nie mogę, nie mam pomysłu, co robic. Może kupię sobie geriavit, podobno dodaje energii, a chyba pulsu nie podnosi. Brał ktoś ten suplement?

Jutro na całe szczęście do roboty nie idę, więc pewnie strzelę drzemkę w ciągu dnia, ale od listopada codziennie w pracy i co zrobic, aby byc efektywną, a nie słaniac się na nogach.

 

Infinity, ej tam, gdybyś przesadziła, to by ci nic nie odpisali. Jak test do zrobienia przysłali, to twoje CV coś tam w sobie miało. Dobrze, że masz wysoką samoocenę, mi tam się czasami wydaje, że nawet na kasę do biedry się nie nadaję.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, Ferdynandzie Malolepszy :papa::papa::papa::mrgreen:

 

 

 

cyklopka, amelia83, kosmostrada :papa::papa::papa: :***************

 

 

Wrocilam do domku z wypadu do biblioteki osiedlowej , i na spacerku bylam jeszcze ... Udalo mi sie zamienic neta z ta sama szybkoscia na sporo tanszy i sie ciesze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, ashol :lol::lol::lol::lol:

co za ja pi............. nauka ma bawić zainteresować ludzie :hide:

 

-- 15 wrz 2014, 18:26 --

 

dobra jest ashol paltek kosmostrata jeszcze miniury brakuje tu :lol::lol::lol::lol:

 

-- 15 wrz 2014, 18:27 --

 

Arhol, jest jeden mądry komentarz" Bo ludzie to idioci i myślą że szkoła i nauczyciele odwalą za nich robotę, a nic tak nie niszczy ciekawości u dziecka i chęci nauki, jak właśnie szkoła i nudny sposób nauczania na pamięć."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, a wzielam sobie kolejne ksiazki z serii o sukubie :) fajnie sie czyta i mnie odprezaja :)

 

Mam w domu jeszcze kilka zbiblioteki miedzy innymi naukowa rozprawke o naszej swiadomosci:)

 

Ferdynand k, :P:P:P:P

 

Dostalam maseczke babci Agafii z mlekiem z łosia :mrgreen: bede ja dzis wyprobowywala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×