Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie oferta brzmi fajnie, myślę, że się przejdę w tygodniu na kawę i podpytam...

ew. zarezerwuję ale musiałabym znać godzinę...fajnie będzie to zarezerwować a potem nikt nie przyjdzie... :105:

 

Rodzinne Niedziele z Grami

Spędź niedziele ze swoją rodziną u nas! Przekonaj sie jak szybko i miło mija czas przy grach planszowych. Posiadamy gry przeznaczone specjalnie dla dzieci (które bawią również dorosłych) oraz gry familijne, w które mogą z powodzeniem zagrać trochę strasze dzieci (od 8 lat) i stać się nie lada konkurencją dla swoich rodziców. Jest to wspaniała alternatywa dla spędzania czasu wolnego przed TV lub przy grach komputerowych. Twoje dziecko może poznać nowych przyjaciół oraz zdobyć nowe umiejętności, a do tego zaskoczyć Cię swoim sprytem. W razie potrzeby, służymy pomocą - tłumaczymy zasady albo gramy z Wami :). Do tego zawsze w niedziele, specjalne promocje!

 

Leniwe Poniedziałki

Po emocjonującym weekendzie potrzebujesz chwili odpoczynku! Wpadnij na kawę, a jeśli już tak bardzo musisz to weź laptopa i popracuj u nas ;) U nas możesz podłączyć zasilacz i skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

 

Wtorki Samotnych Graczy

Lubisz grać w gry planszowe, ale nie zawsze masz z kim? Nie zbyt dobrze znasz gry, ale chiał/abyś spróbować? Przyjdź do nas we wtorek. W ten dzień wszyscy sie integrujemy i zasiadamy do wspólnej gry. Szkoda czasu na zastasanawianie sie, przyjdź i przekonaj się ilu fajnych ludzi możesz poznać!

 

Środy początkujących graczy

W tym dniu jesteśmy do Waszej dyspozycji. Tłumaczymy wszystkie zasady gry, w razie potrzeby gramy z Wami i rozwiewamy wszelkie wątpliwości.

 

Czwartki seniora

Na ten dzień zapewniamy desery, które już wiemy, że najbardziej Wam smakują (np. ciasto Pijaczek, ciasto malinowe) oraz tylko w tym dniu z barku wyciągamy różnego rodzaju nalewki i likiery. Oczywiście proponujemy rozegranie partyjki szachowej, brydża itp.

 

Studenckie piątki

Złoty trunek (Perła i Lech) za 5 zł z legitymacją studencką. Więcej tłumaczyć nie trzeba ;)

 

Soboty z Przyjaciółmi

W soboty mamy przedłużone godziny otwarcia, tak abyście nie musieli przerywać rozgrywki. W tym dniu możecie również organizować u nas różne imprezy typu urodziny lub proponować na ten dzień organizację eventów - czekamy na Wasze pomysły !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ew. zarezerwuję ale musiałabym znać godzinę...fajnie będzie to zarezerwować a potem nikt nie przyjdzie...

spokojnie, jest jeszcze cały tydzień myślę że do tego czasu wszystko się wyklaruje

 

jak tam będziesz to zwróć uwage na rozmiar stołów. Przy niektórych grach ma to niebagatelne znaczenie.

Np mam magię i miecz, żeby w to komfortowo grać potrzeba stołu około 2metry na metr.

 

-- 14 wrz 2014, 14:56 --

 

A tak w ogóle to mam nadzieję że to wypali bo mam poważny niedosyt grania :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy sie wyrobie n sobote bo akurat ekipa konczy mi prace pod koniec przyszlego tygodnia i chcialabym dom doprowadzic do stanu uzywalnosci ale pomysle o tym :) Kiedy najpozniej mozna rezerwowac? Tabula Rasa tez mi sie podoba.. zaraz zapytam od ktorej maja otwarte w sobote

 

-- 14 wrz 2014, 21:52 --

 

Kochani Tabula w sobote od 15.00 mnie godzina wydaje sie spoko..mozemy wziac swoje gry i popykac przy piwku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy grałam po raz pierwszy w monopol, grałam ze starymi wyjadaczami :twisted: zajęli sie atakiem na siebie, że nie zauważyli że taki cienias jak ja zaczął ich ogrywać, kiedy zauważyli co sie dzieje było już za późno i wygrałam :P

PS. Zazdroszczę wam, od razu przypomniał mi się tekst "będę grać w grę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depresje, nerwice, cóż tu dużo mówić, dotykają coraz większą liczbę ludzi. Ponadto nie traktujemy już tych chorób i zaburzeń jako temat tabu. Osoby mające problem na tym tle mogą znaleźć partnera, nie widzę w tym przeszkód. Tylko, że nerwice, depresje, zaburzenia nie powinny być traktowane jako coś co jest stałe, ostateczne. Z depresji, nerwicy można wyjść, człowiek musi pracować nad sobą, często też ułożyć własne relacje z bliskimi. Podobnie jest z zaburzeniami osobowości- osoby te poznają mechanizmy, które nimi sterują, umieją kontrolować złość, irytacje, smutek itd.

Anieczkaa, wszystko przed Tobą, pewnie nadejdzie dzień, kiedy znajdziesz odpowiedniego człowieka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×