Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hey Buziaki :**************

 

Wrocilam do domku :) bylam dzis u ortopedy z moim biodrem i mam dostac jakis zastrzyk bo nie ma szczegolnej poprawy po lekach.

Pozniej bylam s Galerii bo umowilam sie z kolezanka na czekolade i kawe w Mount Blancu a z e mialam kupon na kawe z mlekiem , espresso lub czekolade na goraco deserowa to wykorzytslam to i spedzilam fajne przedpoludnie przy czekoladzie i plotach:)

Nastepnie male zakupy w jarzyniaku i bieronce i jestem w domku.

Pogoda sie wyrobila , rano lalo.

Jakie macie plany na dzis?

Milej soboty :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo :*****

 

Po pracy, tylko niedziela wylegiwania się - zdecydowanie za mało i szybko minie :(

 

Piesio nasikał na łóżko :oops:

Uwielbia moją mame

Chyba na znak protestu i tęsknoty, że od nas wyjeżdża - bo na miejscu gdzie spała..

 

U mnie pochmurno od rana, jedyny pozytywny aspekt, że tygodniowa impreza miasta dobiega końca :yeah:

 

Miłego :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, :papa: jak tam samopoczucie??

Słabo.

 

-- 13 wrz 2014, 16:13 --

 

cze

 

czytam temat "lęk przed napaścią na ulicy" i stwierdzam że to nie założyciel a ten kraj jest chory

Co poradzisz? Trzeba by wybić gatunek ludzki żeby coś z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, nie oduczyć myślenia jak za komuny czy się stoi czy się leży

żeby władze d ruszyły i łapownictwa też z komuny oduczyć

do tego niech się nauczą sami się bronić a nie państwo na siłę wszystkim d....... wyciera za nich samych

No cóż, za komuny aż takiego bandytyzmu jak teraz nie było. To jeden z plusów PRLu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, a jak poszukiwania pracy?

Poszukiwania pracy kiepsko. Siedlce to najbardziej zadłużone miasto na prawach powiatu w Polsce i tutaj po prostu nie ma pracy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim!

 

Dziś tak piękne lato u nas, że darowałam sobie porządki i postanowiłam aktywnością na powietrzu generowac endorfiny. Min. byłam długo na rowerze i wszystko mnie boli , a najbardziej nie powiem jaka częśc ciała. ;) Oj ten brak kondycji ostatnio, wystarczy, że choroba człowieka na 3 m-ce wyłączyła z obiegu i mięśnie już zapomniały o co chodzi.

Byłam też na targach śniadaniowych i zakupiłam 5 litrów świeżo tłoczonego soku jabłkowego z truskawką i kawałek pysznego sera.

Jak w niektóre dni niewiele trzeba, żeby sobie nastrój poprawic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, ale to od komuny tak się nauczyli

Polak to leń przywileje po upadku przyjął róbta co chceta warcholstwo teraz często pokazywane przez środowiska lewicowe

choć mohery też ale rzadziej twierdzą że jak nie postawisz na ich miejscu to dyskryminacja itp

a jak już pomyśleć o tym że teraz samemu trzeba to nie państwo opiekuńcze

macie efekty tego :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Zrobiłam ostatnio mamie naszyjnik, to niestety okazał się za nowoczesny, pokręciła nosem i muszę przerobic klasycznie, koralik przekładka, koralik przekładka. Nudy, ale co zrobic, klient nasz pan. ;)

 

Maggda92, To co szkołę od października zaczynasz? Czekasz już z utęsknieniem, czy niekoniecznie?

 

Ferdynand k, a co z soków i nabiału najbardziej cię ciągnie? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×