Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

tosia_j, kochana, ja na razie twardo nie mam konta na fb. Nie wiem, jak długo się utrzymam...

No ja musiałam, bo dziewczyny wrzucają konspekty i zadania. Czyli wytrzymałam bez fb prawie pół roku.

 

I nie ogarniam nowych ustawień, już mam parę osób dodanych przez pomyłkę :lol:

 

Będę sobie za chwilę wychodzić na zajęcia, włosy mam jeszcze lekko wilgotne, ale trzeba być ładnym i czystym jak się idzie między ludzi :angel:

 

-- 12 wrz 2014, 13:34 --

 

Trzymajcie się cieplutko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim!

 

Widzę, że nie ja jedna miałam poranek beznadziejny. Noc też taka se. Ale zmobilizowałam się, ubrałam, umalowałam i poszłam z koleżanką na herbatkę pyszną. Teraz lepiej, ale mam wrażenie że wszystko mnie boli i ogólnie nic mi się nie chce. Pogoda na wieczór się polepszyła, cieplutko, słoneczko, więc wyjdę z psem się dofotonowac.

Obawiam się, że to już tak będzie, każdy dzień niepewny, trzeba się będzie przyzwyczaic, że nie ma powrotu do całkowitej " normalności".

 

A jak wam mija dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maggda92, :************* buziole ogromne :)

Kochana lepiej dzis?

 

Makabra, tosia_j, kosmostrada, :*********** hey Dziewuszki , Was jeszcze nie witalam dzis :)

 

Mialam calkiem udany dzien:) Dostalam w prezencie takiego pieska slodkiego ze slowami ze ilekroc bede miala dolek i sie zle czula to mam kawalek pieska odgryzc i pomyslec ze bedzie lepiej .:) Strasznie mnie to rozczulilo :) Tylko ten piesek taki fajny ze nijak nie wiem jak mialabym go zjesc :P Musze wiec nie miec dolkow i lękow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie dzisiaj mecza napiecia moccem i straszna nuda nie mam co robic tylko sie skupiaj na objawawach, ktore mnie mecza ostatnio. Ie biore na to zadnycyh prochow bo nic na napiecia i tak nie dziala. Dzisiaj lece na parking to sobie przynajmiej z kims pogadam. W nocy zarzyje clona zeby sobie trchc dluzej pospac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, tosia_j, mirunia, Makabra, platek rozy, amelia83, buzia!

 

Ferdynand k, MIAU!

 

wieslawpas, Maggda92, cześć.

 

Wróciłam z zajęć. Zgłosiłam się za tydzień do referaciku z homeopatii, to się trochę powyżywam :yeah:

 

A na psychologii robiliśmy przykładowe testy na sobie. Jak ja się uśmiałam. Kazał nam narysować drzewo owocowe, a potem mówi, że to symbolizuje nas samych i objaśnia co znaczą poszczególne części. A ja lubię rysować, to narysowałam takie, żeby mnie się podobało w sensie estetycznym i żeby jakiś w miarę realizm zachować. I pytam się go, czy to jak się kto uczył rysunku albo ma mniejszą czy większą wiedzę o drzewach ma jakiś wpływ na wynik testu. A on na to, że ej, a skąd. Po prostu każdy i zawsze rysując drzewo rysuje siebie.

 

Jestem drzewem.

Peach-tree1.jpg

Prawda, że podobna?

 

No i mam bekę, bo według tego "klucza" drzewno-owocowego jestem bardzo otwartą, silną, ambitną i empatyczną osobą :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×