Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Buuu wiesz co Ci powiem,dobrze ze masz marzenia ja swoje zgubilam.Czasem przychodza w snach.jedyne co mi zostalo to mozliwosc pracy,ona mi pomaga nie myslec o mojej chorobie.Do domu ostatnio wracam zmeczona,mdli mnie gdy wracam,glowa mnie boli kreci mi sie w glowie.Ide po schodach jak pijana.Nogi bola od siedzenia na krzesle.Juz zauwazylam glupie spojzenia,ze pewnie pochlalam,bo moja mama pila.Kto mnie nie zna powie ze tak wygladam.A ja nie lubie jak mi sie w glowie kreci,na karuzeli juz dawno nie jezdze, ostatnio zauwazylam ze znowu nie moge jezdzic autobusem,musze patrzec przez okno bo dostaje mdlosci.Bueeeeee,okropne uczucie.A ty buuu idz do lekarza przepisze Ci odpowiednie leki,on pomoze stanac na nogi,i poczuc sie lepiej.Tam mozna spotkac ludzi mlodych i to bardzo.Maja podobne problemy.Nawet ludzie starsi tez tam sa nikt z nikim nie rozmawia,kazdy sie wstydzi swojej choroby i boi sie ze ma na czole napisane wariat uwga bo gryzie!!! Jak myslisz czy tak jest naprawde?Pomysl ilu ludzi tez niesmialych podobnie jak Ty,przychodza tutaj po pomoc.Trzymam kciuki,nie daj sie besti o imieniu depresja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki kazia_z8 ja jakoś nie wierzę w to, że ktoś może mi pomóc! ale zastanowię się nad tym lekarzem, może jakoś pokonam opór i strach. Mi tam ostatnio najbardziej jednak chyba doskwiera zmęczenie, zupełny brak energii.

Dzisiaj w nocy miałam okropne koszmary. Najpierw śniło mi się, że moja babcia spadła ze schodów, wszyscy mnie za to obwiniali.. przez cały sen płakałam, później kiedy udało mi się znowu zasnąć śnił mi się ogromny pająk, których się strasznie brzydzę. Przez cały sen za mną biegał, nie mogłam przed nim uciec, próbowałam go zabić ale się nie dało, ciągle na mnie wchodził a ja go zrzucałam..bleeee . Obudziłam się przerażona i nie mogłam już zasnąć! Rano byłam kompletnie wyczerpana, nie miałam siły podnieść kubka z kawą!! Dzisiaj poszukam mojego starego misia mam nadzieję że gdzieś tam jeszcze jest, bo nie chcę już spać sama :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro znowu czeka mnie egzamin,koszmar boje sie,ze sie skompromituje :(

Fizycznie czuje sie strasznie slaba,najmniejsza czynnosc sprawia mi klopot.Psychicznie czuje sie lepiej obym zdala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buu Twoje koszmary wlasnie swiadcza ze chorubsko ostro sie bierze za Twoje zdrowie,nie daj sie musisz isc do lekarza inaczej bedziesz sie czula coraz gorzej.Sprobuj kupic w aptece SEDOMIX.Zazywaj 40 kropli dziennie 20 rano i 20 wieczorem,przez 2 tygodnie i sama sie przekonasz ze duzo lepiej sie poczujesz moze dzieki temu dotrzesz do lekaeza.jest to mieszanka siedmiu ziol bez alkoholu,pije sie je rozpuszczone w gotowanej wodzie w malym kieliszku.Troche gorzkie,ale pomoze ja to probowalam i ma tylko jeden skutek uboczny nie wolno go dlugo stosowac bo zaczniesz miec ochote na piwko niestety zbyt czesto.Lecz wystarczy odstawic i ochota przechodzi.Ja je pilam przez 6 miesiecy co pewien czas robilam przerwy ale i tak musialam przestac je zazywac.Nie sa drogie i naprawde pomagaja. powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylam u lekarza :)

Leki teraz ,jak jakims cudem będziemy mieli na nie kase ..

A w grudniu badania alergiczne .Okaże się ze mam lub nie uczulenie na szkołe ,jeej.

Psycholożka mnie przekierowała do nr który nie odbiera ... To znaczy że nie byłam u niej bo dopiero mam się umówić i nie doszło właśnie z tego powodu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja juzwiem ze mam na 100 procent astme-dzisiaj podczas jazdy samochodem zaczeło mnie łaskotać gdzieś w środku nosa,zaczeło mi brakować oddechu..cosjakby mi płuca zablokowało....wyszłem z samochodu i poczulem ogromna słabosć zaczeło mnie trząść na maksa...i tak przez pare godzin się meczyłem z tym oddechem i serce mi różnie biło.wziąłem leki na astme i zrobiło się lepiej...

Teraz się boje że astma mogła u mnie wywołac niedotlenienie serca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że to astma jeszcze z tego powodu zę w czasie mocnego ataku mialem świst taki słyszalny jak mocniej oddychalem.

 

A poza tym czuje siedzisiaj bardzo samotny.......Wszyscy maja jakiś znajomych,przyjaciół na realu do których mogą pjśc,mogą iść na imprezy,lub po prostu pogadać.Ja na realu nie mam praktycznie nikogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się już przyzwyczaiłem do samotności. Nawet nikogo nie wyciągam na piwko bo mi się nie chce.

Jola obyś miała rację bo to cholerne kłucie serca przypomina mi stan przedzawałowy a zatykanie w płucach jakbym miał jakiegoś raka. No ale hipochondria w nerwicy też chyba nie jest niczym nowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zapraszają ludzie na piwo ,ja nie mam ochoty iść .A poza tym przywykłam do swojej samotności .Wiem że pije szybko (zwłaszcza drinki) i mnie łapie chociaz mówię ze kontroluje sytuacje .Czasem myślalam po co iść na 1 piwo skoro to tak nie daje kopa? Piłam do granic ,żeby sprawdzić ile mogę wypić,wytrzymam? Nie wiem..

Czasem piłam na imprezach bo nie było niczego innego do roboty ,takie zapijanie czasu .

Dobra to powinno być w temacie o alkoholiźmie ;) O ile taki istnieje..

Serce też mnie kłuło czasem. Raz właśnie po mocno zakrapianej imprezie zaczęło mnie ściskać .Dlatego unikam od niedawna picia. Nie mówię że nie będe pić ,kogo chce oszukać..

Też mam zapędy hipohonryczne ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jesteś prawie normalna(po za tym że tutaj się udzielasz)?

Nie rozumiem, masz masę znajomych a przywykasz do samotności? Czy to swoisty masochizm? Co to znaczy czy towarzystwo jest dobre? Nie smakuje ci? Nie spełnia wymagań BHP? O co chodzi? To że wszyscy się związali, mają rodziny i normalny dom, nie znaczy że cię olali. Co mają ci pieluchy zmieniać czy na co liczysz? Tego też nie rozumiem. Czy liczysz na nagrodę za swoją ekscentryczną samotność czy co? Trochę rozmyta jesteś kochana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie określiłeś ludzi na forum jako nienormalnych .Siedze tu bo mam do tego prawo ,takie jak ty .Nie pytam po co tutaj siedzisz i jaki masz w tym cel .

Z tym dobrym czy złym chodziło mi o to ze może być niszczące człowieka .

Czuję się oszukana w pewien sposób choć ciesze się że reszta jest szczęśliwa albo przynajmniej do tego dąży .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie określiłeś ludzi na forum jako nienormalnych .Siedze tu bo mam do tego prawo ,takie jak ty .Nie pytam po co tutaj siedzisz i jaki masz w tym cel .

Z tym dobrym czy złym chodziło mi o to ze może być niszczące człowieka .

Czuję się oszukana w pewien sposób choć ciesze się że reszta jest szczęśliwa albo przynajmniej do tego dąży .

Nic takiego nie powiedziałem. Miałem na mysli to, że udzielają się tutaj ludzie, którzy mają poważne problemy z własną osobowością i na pewno nie nazwałem nikogo nienormalnym, to ty to zrobiłaś.

Czujesz się oszukana ponieważ twoim znajomym udaje się normalnie żyć i funkcjonować? Bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×