Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani... mam prośbę... zmiana nicka ze starego na nowy wprowadza zamęt. Gubię się kto jest kim. Umieszczajcie proszę w podpisie chociaż na jakiś czas stary nick. Mam kłopot z identyfikacją Osób, a nie chce mi się grzebać w postach osób, które sobie go zmieniły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisanka, powiem szczerze, że to dość dziwne, ponieważ od kilku miesięcy nie działają.

 

Też się zdziwiłam, bo mi właśnie od kilku(nastu?) miesięcy nie działało, co mnie irytowało, bo nie pamiętałam potem w których wątkach się udzielałam.. potem pomyślałam, że to może przez to, że jak dostawałam powiadomienia na maila, to kilka razy nie klikałam w to, tylko usuwałam wiadomość, więc stwierdziłam, że pewnie system przestał mi wysyłać powiadomienia, bo miałam jakieś tam nieodczytane... napisałam tutaj, bo myślałam, że trzeba mnie gdzieś tam kliknąć, żeby znowu przesyłać info na maila, a następnego dnia patrzę i mam powiadomienia na mailu! :o Magia :D mogę w razie czego screen'y przesłać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie człowiek tylko SPAM BOT! Gdyby na forum wprowadzili jakieś zabezpieczenie rejestracji w stylu Captcha coś by zapewne pomogło.

Nie jestem do końca przekonany czy to spam bot. Kiedyś przeprowadziłem z nim logiczną rozmowę, a wczoraj ją powtórzyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś i pisal do mnie na priv :P (same przekleństwa), z nim jest jest problem jak i z tym człowiekiem-pedofilem. Tylko tego pedofila dawno nie widziałam, natomiast tego desperata widuje codziennie

Z tego co mi wiadomo, to pan który nie lubi samic i pan pedofil to jedna i ta sama osoba, co można wywnioskować chociażby po jego koncie na fb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×