Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Niecierpliwy jesteś :P.

Widzę,że jesteś otwarty na ludzi,bo w przeciwnym wypadku nie umieścił byś tego postu i to bardzo Ci się chwali,że kogoś szukasz,a nie czekasz z założonymi rękami.Napewno kogoś spotkasz,a miłość to bardzo przekorna dama:nie ma jej wtedy gdy za nią tęsknimy,za to pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie.

zawsze byłem niecierpliwy tylko kiedy nadejdzie moment kiedy przyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktokolwiek z Was chcialby sie spotkac w Warszawie?...robi sie cieplutko,przyjemnie.Mi osobiscie takie spotkanie daloby bardzo wiele...moglabym wymienic sie doswiadczeniami w walce z choroba i lekami...i naprawde chetnie posluchalabym innych...apeluje do wszystkich ,ktorzy maja blisko do Wawy warto naprawde zawsze razem jest bezpieczniej i poprostu ciekawiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mieszkam w Warszawie ale dość blisko może ze 100 km chciałabym się spotkać z kimś z forum ale niestety to niemożliwe....ja mam okropny lęk przed ludźmi co było w jednym z tematów o pocącychh się dloniach często mi się trzęsą ręce jak z kimś rozmawiam mam tiki nerwowe drganie powiekami głową zębami robię się czerwona boję sę więzi z ludźmi nie lubię być blisko kogoś nie lubię nawet tego jak ktoś mnie przytula jakieś to dla mnie takie odrażające źle się wtedy czuję...nie weim czy wszyscy nerwicowi mają takie odczucia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to głupi problem ale ja nie cierpię być blisko kogoś nie wiem co jest powodem że czuję aż taką niechęć do czyjejś bliskości...nie znoszę tego jak ktoś mnie dotyka przytula...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że teraz mnie zaloguje???????????? jak już pisałam bardzo chętnie się spotkam . Kogoś powyżej też nie zalogowało ( spróbuj jeszcze raz)

 

[ Dodano: Pią Kwi 07, 2006 5:35 pm ]

Uwaga wszyscy warszawiacy! my z kukubarą apelujemy zgłaszajcie się! Czy oprócz nas jest tu ktoś jeszcze z Wawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×