Skocz do zawartości
Nerwica.com

Esci spin-off


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Jak na razie u mnie jest dobrze 27 minie rok na ELICEA, i aby tak dalej nawet chwilami zapominam że mam nerwicę.

Byłoby dobrze gdyby nie cholerny ból głowy męczy mnie już od ponad tygodnia, nawet tabletki nie pomagają, mam nadzieję że to na zmianę pogody i nic innego się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cofam to co pisalem wczesniej o pracy, kierowniczka to następna wredna jędza która ma nierówno pod sufitem, tak sie niestety konczy sadzanie kobiety na stanowisku kierowniczym, wystarczy jej zrobic wode z mozgu a ona ja bedzie robila dalej następnym, wielkie pretensje ze po dostaniu wypowiedzenia nie jestem w humorze i nie usmiecham sie do pacjentów, no rece opadaja, jaką trzeba byc skonczoną idiotką zeby od kogos kto zostaje zwolniony wymagac zadowolenia i humoru, bo sie wielka krzywda pacjento stanie jak sie do nich nie bedzie usmiechalo jak klaun w cyrku, obrzydzili mi apteki kretynki juz chyba do konca zycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdek,po to tujestesmy zeby pomagać sobie, pogadać, wesprzeć sie. Wiadomo, ze dla każdego najważniejsze jest jak sam sie czuje, ale nie znaczy to ze ma gdzieś problemy innych. Komentarz bardzo trafiony. Jesteśmy okropnym narodem, jeżeli chodzi o empatię, tolerancje, zrozumienie. Polacy są wredni dla innych, wystarczy prosty test jadąc autem nikt nie wpuści cię, uprzejmością nie grzeszymy itp.

 

Lunatic, dlaczego jeszcze pracujesz? Jakby mi podziękowali za prace, położyłby, l4 a tak sobole to powinni zwolnić cię z obowiązku wykonywania pracy. To nie służy ani pracodawcy ani pracownikowi.

 

Krista, mi tez zaraz minie rok. Kurcze jak ten czas zapitala.

 

Asleight ale masz lato, tylko pozazdrościć, choc ja tez lubię jesień, jak jest słoneczna i zimę tez, byleby nie było chlapy. Najgorszy miesiąc to pochmurne i chlapiacy luty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ashleigh, bardzo dziekuje.....

No przeszlam to wszystko dosyc dzielnie....ale zastanawiam sie kiedy ta cala nerwówka wyjdzie ze mnie....

Zawsze tak bylo,ze jak byl nerwowy okres,to potrafilam sie zmobilizować i byc"twarda",ale jak tylko wszystko sie uspokajalo,to po jakims czasie nerwy daly o sobie znać i to z wielkim hukiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, akurat tu nikt nie będzie z Ciebie drwił. Przecież jesteśmy paczka dobrych znajomych :D

 

-- 09 wrz 2014, 21:18 --

 

Elmo, fakt, ze często nerwica wychodzi kiedy następuje odprężenie. Esci na pewno chroni Cię przed objawami nerwicy, dzielna jestes poza tym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ashleigh, bardzo dziekuje.....

No przeszlam to wszystko dosyc dzielnie....ale zastanawiam sie kiedy ta cala nerwówka wyjdzie ze mnie....

Zawsze tak bylo,ze jak byl nerwowy okres,to potrafilam sie zmobilizować i byc"twarda",ale jak tylko wszystko sie uspokajalo,to po jakims czasie nerwy daly o sobie znać i to z wielkim hukiem....

Mam, mialam to samo. Zwarta, gotowa, pelna zapalu, dzielna, a potem z nog zwalalo.

 

Ale ja nauczylam sie wylaczac, po nerwowkach zanim zwalic by mnie chcialo, wyciszam sie-zaszywam sie w domu, z ulubionymi ksiazkami, filmami, pisze, maluje, itd. Nie ma mnie dla nikogo. Ale na to trzeba lata, zeby w sobie to wycwiczyc.

 

-- 09 wrz 2014, 22:36 --

 

Wiesz, co Lunaticu masz racje.

 

Kobieta zada rzeczy niemozliwych. Prace tracisz, az kurcze wyc sie chce.

 

Praca, przeciez to jest najwazniejsza sprawa w zyciu.

 

Ferdek Co Ty wypisaujesz tutaj, Kociarzu ? :smile: Nikt sie z Ciebie nie bedzie nasmiewal, bo w sumie nikt z nikogo sie nasmiewac nie chce.

W koncu to jest forum, a nie np: kolko rozancowe?

Nie namawiam nachalnie, ale proponuje rozwazyc swoj poglad na temat udzialu Twojego w tym forum...-"

 

No...i zeby mi to bylo ostatni raz"-jak mawial Nikodem Dyzma.

 

No, Elmo-jak masz migrene, to faktycznie nic nie pomoze. Wspolczuje z powodu migreny, podobniez straszne dziadostwo, dokuczliwe, i nikt nic nie wie.

 

Dobrej nocki zycze *))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ashleigh,

tak wygląda praca w Polsce, klienci czy kierownik moga nadawac cokolwiek, ja sie nie moge nic odezwac, u mojej mamy w pracy to samo, ktos bedzie niezadowolony z czegos to od razu idzie do kierownika czy dyrektora i masz problemy, mi sie kiedys jedna klientka doczepila czemu sie nie usmiecham i jestem smutny, głupia baba powie coś takiego nie wiadomo po co a ja potem mam przez to problemy, bo w tym kraju trzeba kazdemu nadskakiwac za najnizsza pensje krajową z ktorej i tak nic nie da sie samemu miec, było tylko jedno miejsce gdzie moglem sobie pozwolic na swobode w pracy gdzie ludzie byli inni, mieli całkiem inną mentalność, tez sie tam do mnie taki doczepil jak juz bylem zmeczony po 10 godzinach czemu sie nie smieje ale tam wiedzialem ze moge sobie pozwolic na taką odpowiedź jaka mi pasuje na takich typow i mu powiedzialem ze nie mam tego zapisanego w umowie ze musze sie usmiechac do kazdego, szef jeszcze stanal po mojej stronie bo sie facet oburzyl jak moglem cos takiego powiedziec, jakbym w jakiejs aptece tak odpowiedzial to bym mial wypowiedzenie w tym samym dniu, beznadziejny kraj i tyle, wszyscy tylko wymagaja tego i tego, roznorakich standardów ale sami nie dają nic poza minimum jakie muszą

 

-- 09 wrz 2014, 22:22 --

 

a potem kolejki do gabinetow psychiatrycznych bo ludzie znerwicowani ciaglym stresem jak nie w pracy to w domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ashleigh, zobacz kosz

Dzien dobry!

 

 

Ferdziu, jaki kosz?? :D

 

-- 10 wrz 2014, 14:10 --

 

Lunatic Przykro, przykro i zlosc bierze.

Ale powiem Ci, ze i u nas tak jest. Zyje w kapitalizmie, do tego w kraju rasistowskim, gdzie bialy nie moze podskoczyc.

Robi prace za wszystkich nieukow, pieniadze byle jakie. Syn najstarszy pracuje w niemieckiej firmie tutaj w RPA, zasuwa po 12 godzin. Studia konczyl w Danii. W firmie sami biali, ale w osciennych krajach, gdzie jezdzi-Nigeria, Zimbabwe, Mozambik, Zambia-musi dilowac z niedouczonymi ludzmi, w sumie nie tylko Czarnymi. A, kogo osuwaja-jego. Dobrze, ze jego dyrektor to rozumie. Ano.

Duzo by mowil, ale zycie dzisiejsze, to nie jest normalne. Ludzie sie nienawidza, stres ich zzera-zyja, zeby miec, a nie, zeby zyc.

 

Moj maz nalezy do osob bardzo pokornych, az mnie zlosci, ja nie-ale chyba takim ludziom jest lepiej.

Takie cholerne czasy.

 

Tylko, wiesz, co-czasami tak w zyciu jest, ze moze sie to wszystko obroci dla Ciebie w dobro.

Zawsze probuje zobaczyc we wszystkim pozytywy, choc niekiedy jest to bardzo ciezko.

Ale co zrobic, moj maz jest strasznie negatywny, nazywajac to realizmem, wiec nauczylam sie, byc pozytywna, zeby nie byc w dole, zeby nie wiem, co. I dobrze.

Ale mi i tak przykro, ze przez jednego barana, co mu sie Twoja twarz nie spodobala, zostajesz bez pracy.

Zastanawiam sie, co Ci ludzie tacy podli, ze sie takich rzeczy czepiaja. Ale to Polacy maja takie zachowania.

 

No, tak mysle, kurcze, coz ten mlody chlopak ( niby Ty) musial miec na twarzy, ze az zwrocono uwage-napewno zmeczenie.

Trzeba chyba nie miec serca, zeby wymagac wieczorem od sprzedajacych, wszystko jedno gdzie-zadowolenia, swiezosci.

Na drugi raz-wytrzeszcz zeby, o tak :mrgreen:

 

"Czlowiek czlowiekowi wilkiem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwa rodzaje, albo studia albo studium, ja nie robiłem studiów z farmacji bo po pierwsze robiłem co innego a po drugie nie chcialo mi sie męczyć kilka lat z calą chemią, studia trwają 5 albo 5,5 lat, studium 2 lata+2 lata stażu, bez stazu nie ma sie zadnych uprawnien, wiec wychodzi tak jakby było 4 lata nauki w praktyce, z tym ze te 2 juz jako praktyka w aptece

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×