Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

xxdaisyxx, mam dokładnie tą samą sytuację, więc rano staram się coś porobic przed wyjściem, zakupy zrobię, kuchnię ogarnę, biżu podłubię... Już kiedyś pisałam, że moim marzeniem jest w weekend pospac, tak chociaż do 8 mej, bo w tygodniu i tak wstaję młodego do szkoły wyprawic.

 

mirunia - super, że wyniki dobre. Szkoda twojej łapki, ale siniol się wchłonie...

 

platek rozy- no i udało się pracę złapac! :great:

 

Lubię od was dobre wiadomości!

 

Cyklopka- chwalipięta ;) Mam Ferdynanda Wspaniałego bez autografu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

debacie, W lepszej fazie robienie czegoś pomaga mi na lęki, muszę miec mózg zajęty . Dlatego mam teraz taką śrubkę w tyłku. Wiem że są i czyhają, ale staram się o swoim stanie nie myślec, uwagę poświęcac czemu innemu. Tak jakbym miała katar, wycieram nos i działam dalej, a nie rozmyślam cały dzień, jak to mi z nosa leci. Bardzo ciężka praca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand, yes ;)

kosmostrada, oj tęsknie też za czasami, gdy byczyłam się do 11 w niedziele :(, już nie pamiętam jak to jest nastawiać gdzieś budzik heh. Ale tak jak mówisz, trzeba za coś sie brać, więc choć kapią łezki wstaje, sprzątam, rozpoczynam dzień "na siłe", a dalej już leci.. :D

 

To sushi dupy nie urywa, nie ma to jak bułka z szynką :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na 10, ale już mi przykro, bo wiem że o 6 mnie obudzi atak paniki i lęku, norma :roll:

Kiedyś się nawet zastanawiałam, czy to nie byłoby lepsze niż nie móc się dobudzić, jak ja często mam... Ale pewnie nie.

 

xxdaisyxx, a wasabi masz? :twisted:

[videoyoutube=DIqaorJdIbA][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na 10, ale już mi przykro, bo wiem że o 6 mnie obudzi atak paniki i lęku, norma :roll:

Kiedyś się nawet zastanawiałam, czy to nie byłoby lepsze niż nie móc się dobudzić, jak ja często mam... Ale pewnie nie.

 

oj Kochana, pewnie tak i tak niedobrze.. Nie ma reguły :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×