Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pewna pospolita pasja


Fizli

Rekomendowane odpowiedzi

A więc drodzy forumowicze, po pytaniu i zgodzeniu się przez tą jakże małą społeczność chciałbym przedstawić parę zdjęć z karmienia pytona

 

I przepraszam za jakość, ale niestety nie była dziś chętna do pozowania

 

-- 07 wrz 2014, 23:31 --

 

detektywmonk, helodermy są zabronione w Polsce... tylko zoo i placówki badawcze mogą posiadać te jaszczurki

 

tosia_j, jak najbardziej ma :P, czymś musi robić kupkę siku i składać jaja :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Niestety ale nie ma takiej możliwości, dlatego ludzie stwierdzili, że będą karmić mrożonkami, są to myszy,szczury itd. które padły ze starości, zostały przebadane weterynaryjne pod kątem jakiś chorób, lub po prostu uśpione i zamrożone, nie karmię żywą karnówką

 

buka, ummm pyton załatwia się w dwojaki sposób po 1 jeśli "sra" to po prostu "sra" wydala kał i to jest wsio, a jak oddaje mocz to w postaci białego kamyka, i nie, nie będę robił takich zdjęć...

 

robotnica, Nie szczura a mysz w ilości dwóch...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizli, poważnie te mrożone szczury/myszy to padły same?! Ejj czemuś wcześniej tego nie powiedział. To mój jedyny "opór" przed gadami: karmienie biedną, żywą, słodką, uciekającą myszką/szczurkiem (miałam kiedyś szczura i wiem, jakie to wspaniałe, mądre zwierzęta, ahhh gdyby nie ta alergia na sierść :( ). Czy wszystkie mrożone gryzonie padły naturalnie, czy są specjalnie zabijane? Skąd wiedzieć, jaką śmiercią zmarł kupiony egzemplarz? Można kupić tylko naturalnie zdechłe? Nie interesowałam się tym, bo myślałam, że to na żywca mrożone zwierzaki, więc nawet nie miałam siły szukać coś więcej i czytać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej są to gryzonie uśpione nie mrozi się na żywo bo no wiesz tak.... a usypianie polega na podaniu CO2 więc zwierze po prostu idzie lulu, możesz być pewna a w terriarystycznych możesz kupić od mysiego oseska (tzw. krewetka) po nawet dorosłe króliki i wszystko mrożone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz 2 koty, ale kiedyś miałam szczury i myszkę japońską. Podobały mi rzadkie gatunki gryzoni, które hoduje się tylko dla obserwacji, jak gady. A z gadów bardzo lubię gekony, tylko wiem, że one są dosyć wymagające w hodowli, trzeba podgrzewać terrarium itd. Do tego zestaw gekon + terrarium + wyposażenie to wydatek min. 700-800 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×