Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd nie biorę nic na noc, znów mam sny. Oprócz koszmarów egzaminacyjnych, często śnią mi się filmy akcji ( ciekawe, bo nie za często tą kategorię oglądam), gdzie oczywiście ja jestem tym dobrym walczącym ze złem świata, tudzież kosmitami i jestem gibka, szybka i niezwykle skuteczna... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak sny też czasem mogą dużo pokazać....i zamęczyć.

 

Co porabiacie? Ja pije kawę i nie wiem co robić ze sobą. Zdarzają Wam się takie sytuacje "zastygnięcia"? Że stoicie, idziecie, rozmawiacie z kimś, cokolwiek i nagle zastygacie na kilka minut z nieobecnym wzrokiem. Mi się to coraz częściej zdarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

debacie, work work :D co chwile wychodzę na fajke by szybciej czas mi płynął...

do tego jest tak duszno :shock:

 

Uczucie zastygnięcia, typowe gdy rozmawiam z kimś i musze udawać, że nic mi nie jest, zakładać maske i sztucznie się uśmiechać. Ktoś coś mówi :blabla: , mówi a ja po 5 minutach zdaje sobie sprawe gdzie jestem i co robie.. Jakbym unosiła się nad ziemią i obserwowała wszystko z boku :x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ;)cyklopka, udzielę jak blisko Katowic

mnie czasem wszyscy chcą nie przeziębić a paląc raka mi wywołać :evil:

chyba zazdroszczą że ich przeżyję

 

-- 08 wrz 2014, 13:06 --

 

Odkąd nie biorę nic na noc, znów mam sny. Oprócz koszmarów egzaminacyjnych, często śnią mi się filmy akcji ( ciekawe, bo nie za często tą kategorię oglądam), gdzie oczywiście ja jestem tym dobrym walczącym ze złem świata, tudzież kosmitami i jestem gibka, szybka i niezwykle skuteczna... :D

walnij sobie wenli 150 mg

i w rzeczywistości to masz (znaczy gibkość) :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=owYk4TOddYY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, w sumie aż tak daleko nie mam, kiedyś lubiłam tak po prostu wpadać sobie do Katowic, bo się tam jakoś lepiej czułam. Ale teraz to nie wiem. W ogóle nie robię wycieczek.

 

Dobra, poszłam do dziewczynki na korepetycje, spytałam się czy przypadkiem nie robili obliczeń molowych w pierwszej klasie gimnazjum, a ona na mnie taką minę :B to pytam czy może mają coś mamy albo wujka z czasów liceum... No to babcia zakasała rękawy, wywaliła pół regału na podłogę, no i się napożyczałam :lol: Ludzie to czasem mają do mnie cierpliwość :hide:

 

amelia83, to fajnie masz, że nospa na ciebie działa, ja już nawet nie próbuję brać.

 

-- 08 wrz 2014, 16:22 --

 

Kupiłam też parę książek w antykwariacie. Kot siedzi i ich pilnuje. Pewnie dziwnie pachną. Domami innych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale była ulewa, normalnie kije z nieba. A łeb boli... :(

Kupiłam sobie dziś kwasy omega, dorzucę do menu, obok magnezu. Chyba nie zaszkodzą, a spróbowac trzeba wszystkiego. Zastanawiałam się jeszcze nad lecytyną i żeń-szeniem, ale chyba mógłby mi paśc żołądek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, czyli ja biorąc lek antydepresyjny, moge normlanie łykać magnez? Właśnie przed pójściem do psychiatry "leczyłam się" magnezem, jednak leki psychotropowe były nie do uniknięcia :D o ja naiwna :uklon:.

U mnie od rana zbiera się na deszcz, jest strasznie duszno :?...

 

Dziś mamy robić pierwszy raz sushi :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxdaisyxx, myślę, że większośc ludzi nie ma już potrzeby brac magnezu, przy antydepresantach. Ja mam teraz tak małą dawkę leku ( jakiś sprytny plan mojego doktora), że tylko pozwala mi funkcjonowac, a wszelkie niedogodności choroby są, tylko w łagodniejszej formie. Więc wspomagam się jeszcze suplementami. Ale obawiam się, że na zasadzie placebo.

Napisz, jak ci sushi wyszło, bo ja się zbieram i zbieram, żeby sama zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że niedobór magnezu powoduje objawy nerwowe, nie znaczy że większa jego ilość spowoduje dobry nastrój.

 

A te kwasy omega i inne, są niezbędne, ale nie potrzeba ich suplementować w kosmicznych ilościach. Łyżeczka zwykłego oleju roślinnego dziennie wystarczy, żeby organizm sobie przetworzył je na to, czego potrzebuje. Tj. niedobór jest niezwykle rzadki u ludzi, którzy mają normalny dostęp do pożywienia, natomiast wtrążalanie ich więcej niż organizm potrzebuje nie robi różnicy (suplementowane dzieci nie były mądrzejsze, nikomu serce od tego nie wyzdrowiało ani nic). W Scientific American czytałam, no. :uklon:

 

A sushi w domu też nie robię, bo za daleko od morza, świeżych rybów i krewetków w detalu nie dostanę.

 

Takie tam marudzenie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sąsiadowi mojego wujka alkoholikowi lekarz psychiatra powiedział, że można pić denaturat, bo on sam czasem pije :great:

 

-- 08 wrz 2014, 17:59 --

 

Fu, jestem już po tygodniu farmacji i nikt się nie chce ze mną konsultować...

 

Idę sobie dalej utleniać moje pasemko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, :************* Hey Kochana :mrgreen: ciesze sie ze wyniki tarczycy ok :)

 

Witajcie Kobietki : :papa::papa: :************

 

Ja dzis wiekszosc dnia na sesji zdjeciowej.

Nawet bylo ok bo to praca w ruchu :)

I taka ktora lubie wiec nie stresuje sie tam za bardzo.

 

Po ciezkim dniu wstapilam do ciuszkolandu na totalna wyprzedaz i mimo ze pewnie nie powinnam bo kasy malenko to skusilam sie na sliczny sweterek z wywijanym duzym golfikiem z kaszmiru w kolorze czarnym a golfik i rekawki ma przetykane srebrna niteczka. Dalam ---- 3,40 :mrgreen::105: wiec musialam go wziac i juz!

 

Teraz wzielam cieply prysznic i ide robic krem z dyni z grzankami na kolacje.

 

Ciesze sie bo zarobie za dzis i za srode 500 zl:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×