Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hey Dziewczynki :***********

 

U mnie piekna pogoda sie zapowiada, ja sie obudzilam z bolem glowy o 4 ( @ mam to mnie zlapalo chociaz nie tak mocno jak przy ostatniej)

Dzis ide do ciotki na obiadek i posiedziec.

Wczoraj zlapalam jakas histerie na temat "juz zawsze bede z ta gowniana choroba sie meczyc" :roll:

Wyszlam wiec z domu i poszlam z kolezanka na zakupy i na spacerek. Lazilam prawie 3 godziny ---przyszlam spokojna.

 

Jakie plany na dzis macie?

 

Milej soboty :papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxdaisyxx, :******* hey :) rankiz awsze sa najgorsze bo mamy w cholere kortyzolu i adrenalinki po nocy , organizm sie przygotowuje do dzialania w ciagu dnia stad takie gowniane samopoczucie.

Mysli natretne znam doskonale , moj mozg jak nie zajety to produkuje je na skale masowa.

 

-- 06 wrz 2014, 09:00 --

 

Robie zapiekane buleczki na sniadanie :105::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :***, no to witaj w klubie ;). Dobrze, że znalałam to forum, bo myślałam że zwariuje sama ze sobą grr..

Mm..pyszności :D też bym coś zjadła, ale po lekach nie czuje głodu w ogóle.. Mój brzuch nigdy nie był taki chudy jak teraz(a raczej wklęsły) nawet po siłowni nie było takiego efektu :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, :***************** buuuuziaki ogromne :mrgreen:

 

Wiesz pospalam jeszcze , wzielam tablete i za jakas godzine zasnelam.

Czuje sie tak sobie dzis , wczoraj jak wrocilam ze sapceru czulam sie calkiem dobrze :) Najsmieszniejsze ze juz znam na wylot schemat tej choroby a sama sie jeszcze potrafie tak nakrecic negatywnie ze szok. Czasem mi sie wydaje ze mam dwa mozgi , jeden potrafi olac lęki i doly i wziac sie za cos i za chwile jest normalnie a drugi potrafi sie nakrecac jak szalony jednym malym symptomem.

Czekam na dni kiedy znow bedzie normalnie bo poltora miesiaca bylo.

I wiem ze moze byc :)

Kochana w domku tez chodze w dresiku ubrana bo chlodno.

Zauwazylam ze lgne teraz wiecej do ludzi:) czuje sie lepiej wsrod nich niz sama w domu.

 

Co bedziesz porabiala?

 

-- 06 wrz 2014, 09:17 --

 

xxdaisyxx, ja na tym leku co Ty tez nie jadlam , malo tego wymiotowalam jak kot :?

 

-- 06 wrz 2014, 09:20 --

 

xxdaisyxx, ale to dobry lek :) mam nadzieje ze Ci pomoze :*******

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej , hej moi drodzy!

 

Ja myślałam, że pustki na forum będą, a tu nie ja jedna od rana umęczona. ;) Okropny poranek, czy naprawdę nie ma możliwości żeby uniknąc tego porannego ataku hormonów? Branie tabletki na noc też mi nic nie pomogło, byłam tylko rano zamulona, a telepawka z rana jak była, tak była. Nie za bardzo wiem, jak z kolei terapia na biochemię mogłaby pomóc.

Wyszłam z psem i do bankomatu, pogodna piękna, więc trochę lepiej po ruchu się poczułam. Jednak szału nie ma. Chyba zrobię sobie inkę i zapalę, bo nic innego na razie mi się nie chce. O 10tej otwierają lumpka obok, dziś 50% taniej, więc może pójdę na "polowanie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, :********** tez bylam w tym tygodniu w lumpku :mrgreen: wrocilam bogatsza o dzinsy boyfriendy z cubusa i trzy bluzeczki :D

Kochana terapia uczy nas rpozpoznawac czego nasze lęki dotycza i to oswoic , uczy tez jak sobie radzic z naszymi lękami , myslami.... Uczy nas zmiany myślenia miedzy innymi.

Ja juz dzieki niej znam schemat mojej choroby i naprawde sa dni (teraz bylo poltora miesiaca) gdzie czulam sie normalnie , rzadko kiedy cos mnie zlapalo. Nawet ranki byly spokojniejsze duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja i tak całe życie mam niedowage więc jak jeszcze schudne to kicha! Jak jeszcze byłam zdrowa to robiłam mase, chodziłam na siłke, podobały mi się te krągłości które chciałam sobie wyrzeźbić.. A teraz znowu kości :shock:

kosmostrada, też byłam z psem, zapaliłam i cóż do pracy na 10, a ja jeszcze rozczochrana nie moge się zebrać po porannym ataku :cry:. Też bym poszła na jakieś polowanko, ale u nas Winobranie się zaczyna cały tydzień koncertów, a ten tłok na deptaku tylko mnie przytłacza :?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×