Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem tutaj bo zapragnąłem jakiejś zmiany w swoim życiu, aby jakoś się odblokować, czasami miewam stany depresyjne, czemu się nie dziwię, to jest efekt prowadzonego przeze mnie stylu życia. Nie poddaje się temu i staram się aby karta się odwróciła. Stąd moja prośba do Was: szukam jakieś osoby z którą porozmawiam szczerze, która będzie w stanie jakoś mi pomóc, chociażby zrozumieniem, nie musi to być profesjonalistka która pracuje w branży, ale wskazane to jest aby to była kobieta, bo bez urazy, ale nie chciałbym się "otwierać" przed facetem. Piszcie do mnie jeśli moglibyście pomóc. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrujnowany86, a czego oczekujesz? Ja jestem kobietą.

 

mangiferaindica : przede wszystkim oczekuje rozmowy (nie koniecznie jednej) w której moglibyśmy przeanalizować fakty z mojego życia na przestrzeni lat i dojść do konstruktywnych wniosków, w zasadzie to są moje oczekiwania. Jak czujesz się na siłach to pisz na priv ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrujnowany86, a czego oczekujesz? Ja jestem kobietą.

 

mangiferaindica : przede wszystkim oczekuje rozmowy (nie koniecznie jednej) w której moglibyśmy przeanalizować fakty z mojego życia na przestrzeni lat i dojść do konstruktywnych wniosków, w zasadzie to są moje oczekiwania. Jak czujesz się na siłach to pisz na priv ;)

 

Ale to tak za darmo?

Psychoterapeuci za to kupe kasy biora :mrgreen: a Ty choć na piwo zapros :D

 

Jestem kobietą i z Warszawy, ale nie wiem czy czuje się na silach.

 

-- 05 wrz 2014, 09:07 --

 

Doberman i ja spotykamy się jutro o 13:20 jakby ktoś miał ochotę dołączyć to zapraszam

 

Ja może trochę po drugiej wpadne, ale tak na 60 procent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrujnowany86, czyli szukasz terapeutki i jednoczesnie nie-terapeutki.

 

W sumie to mnie rozgryzłaś, ostatecznie jednak zależałoby mi na terapeutce, czy możecie kogoś polecić żebym znalazł na taką osobę namiary gdzieś w sieci? Potrzebuje przede wszystkim pomocy, rozmowa przy piwie to nie to czego oczekuje, i tam i im bardziej będę opowiadał na sobie tym bardziej przekonacie się z kim macie do czynienia, więc najlepsza by była terapia bez spoufalania się. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrujnowany86, to nazwij sprawę po imieniu - żaden nieprofesjonalista nie-terapeuta Ci nie pomoże, taka jest prawda - a akurat tego jest w sieci do poszukania info pod dostatkiem. Nie łącz terapii z życiem prywatnym - z tzw. social lifem. To są dwie odrębne działki, wstrząśnięte i zmieszane nie pomogą nikomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×