Skocz do zawartości
Nerwica.com

Młody...


czesctoja

Rekomendowane odpowiedzi

Mówi się, że młodzież musi się wyszaleć, życie wtedy jest takie beztroskie itd.

Zdrowy, silny, pełny sił - To dlaczego nie nabroić? ;)

 

No i ja to rozumiem wszystko OK, z tym, że ja również czuje nieodpartą potrzebę "korzystania z życia", a przez moją chorobliwą nieśmiałość, ledwo chodze - także bawię się czadowo ;/

Co myślicie na ten temat? Bo mam jeszcze przedsobą nie daj Boże 70 lat i co ja będę wspominał? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówi się, że młodzież musi się wyszaleć, życie wtedy jest takie beztroskie itd.

Rzeczywiście tak się mówi, ale nie każdy nastolatek jest taki sam i nie każdy w okresie dorastania "szaleje" czy "korzysta z życia" w stereotypowym rozumieniu. Owszem, młodzież korzysta z życia, ale każdy inaczej i każdy na swój sposób ;) Nie wiem... Jeden będzie hulał na dyskotekach, inny zajmie się fotografią, a jeszcze inni zaszyje się w książkach. To zależy od człowieka, jego potrzeb itd.

ja również czuje nieodpartą potrzebę "korzystania z życia", a przez moją chorobliwą nieśmiałość, ledwo chodze

Jeżeli Twoja nieśmiałość Ci przeszkadza i uniemożliwia korzystanie Ci z życia w takim stopniu, w jakim byś chciał, to może warto skorzystać z pomocy psychologa? Odsyłam też do tekstu: http://portal.abczdrowie.pl/jak-sobie-radzic-z-niesmialoscia. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skutki szalejącej młodzieży to oglądam pod koniec weekendu, porozwalane kosze i powybijane szyby na przystankach. Korzystać z życia-jeśli masz takie możliwości-jak najbardziej, ale trzeba pamiętać żeby nie przekraczać pewnych granic, mieć hamulce i szacunek dla innych ludzi, a także cudzego zdrowia i mienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skutki szalejącej młodzieży to oglądam pod koniec weekendu, porozwalane kosze i powybijane szyby na przystankach. Korzystać z życia-jeśli masz takie możliwości-jak najbardziej, ale trzeba pamiętać żeby nie przekraczać pewnych granic, mieć hamulce i szacunek dla innych ludzi, a także cudzego zdrowia i mienia.

 

A kto mówi, że nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×