Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Infinity, dobre

ku...... nawet tam kradną te szuje co za kraj

czy kradną :/ podobna choć mój tata leży niemalże grób obok i jakoś nie ginie :roll:

Wiecie, ale h**ami rzucać na cmentarzu, to coś nie tak.

 

Gorsze rzeczy jednak robią, podrzucają stare znicze, butelki do wody, stare kwiaty, na inne groby, zwłaszcza to razi gdy stare groby dzieci są zawalone śmieciami. Brak szacunku dla zmarłych tylko na pokaz swoich bliskich grób ogarną a inny zaśmieca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxdaisyxx, Ja moge Ci polecic ksiazki z wydawnictwa GWP( to dobre wydawnictwo pierdół nie wydaje) sama mam w posiadaniu "W pulapce mysli" oraz "Pokonac lęki i fobie" I obydwie ksiazki sa naprawde pomocne :)

 

A dziękuje, ja jestem w pułapce myśli to się przyda.. Mam nadzieje, że u siebie w bibliotece znajde :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim!

Pogoda dziś była piękna, aż oddychac się pełną piersią chciało. Porobiłam na ogródku, ale coś choroba mnie osłabiła też fizycznie, bo szybko się umęczyłam.

 

xxdaisyxx ,platek rozy -" Pokonac lęki i fobie" - rewelacja, bardzo mi pomogła. Zobaczę to "w pułapce myśli", jak polecasz płatku. Nie czytam poradników i nie ufam im, ale tą pierwszą książkę, też mi ktoś polecił, jako właśnie konkret, a nie kolejne bicie piany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, dlatego ja jestem rozyczka :P:mrgreen:

 

kosmostrada, amelia83, :************** hey Dziewuszki :)

 

kosmostrada, "W pulapce mysli" jest fajna bo prowadzona w nurcie terapii akceptacyjnej i sa nawet cwiczenia. Moja psyhoterapeutka ja zaakceptowala , zreszta ja pracuje na terapii w dwoch nurtach wlasnie akceptacyjnym i poznawczo - behawioralnym .

 

Wyplumkalam sie i nalozylam odzywke z olejami na wloski , a zaraz ksiazka jednym okiem i tv drugim :D

 

-- 04 wrz 2014, 21:00 --

 

Ferdynand k, znaczy na zombiakow? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ja tez nie ogladam na wspolnej ja bardziej jak na sz Ferdus Walking dead ow ;) Teraz aktualnie zaczelam "Masters of sex" i lece dalej z "Pod kopula" oraz z "Wirusem" Del Toro.

 

-- 04 wrz 2014, 21:04 --

 

Ferdynand k, to Ci pomoge :mrgreen: czekam na nowy sezon nota bene ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, William Masters (Michael Sheen) jest uznanym lekarzem ginekologiem zafascynowanym studiowaniem ludzkiej seksualności. Jest jednak niespełniony w życiu prywatnym, brakuje mu umiejętności interpersonalnych, a jego badania spotykają się z niezrozumieniem ze strony kolegów. Ich wagę docenia jego nowa asystentka Virginia Johnson (Lizzy Caplan), nieskrępowana rozwódka samotnie wychowująca dzieci. Prace Mastersa i Johnson nie tylko okażą się pionierskie na polu naukowym, ale zmienią również obyczajowość i oblicze amerykańskiej popkultury.;)Poki co zaczelam , jeszcze nie wiem czy mnie wciagnie czy nie ale zobaczymy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×